[quote name='maciaszek']Tak, miasto im zwraca, ale nie wiem w jakim zakresie (tzn. czy za wszystkie materiały, leki, itp.). No i podejrzewam, że miasto nie płaci za "robociznę" i czas na zabieg poświęcony.
A że Brynów coraz bardziej na kasę zaczyna patrzeć, to już nic mnie nie zdziwi.
Znajomy był tam ostatnio z małym kotkiem, żeby go oglądnęli i zaszczepili (bo kot ma być wychodzący) - skasowali 120 zł.[/QUOTE]
No to faktycznie nieźle... Zapraszamy do Bytomia :) Nasza pani wet ostatnio tak zaszczepiła Zuzę, że nawet nie zauważyło psiątko kiedy :)