Jump to content
Dogomania

jofracy

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jofracy

  1. [url]http://www.dogomania.pl/threads/223463-Znaleziono-jamnika-szorstkow%C5%82osego!-%C5%9Bliczny!-Pom%C3%B3%C5%BCcie!-Pilne[/url] wklejam wątek, bo wiem, że gdzieś już o nim słyszałąm, tylko nie pamiętam szczegółów :chaos:
  2. wydaje mi się, że edytka850 rozmawiała juz z tymi ludźmi. Sprawdzę to :) wstawiam fotkę psiaka: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/e5/9f/5a/20615549_1_d41d_s.jpeg[/IMG]
  3. Ale fajna historia :) niesamowite jak oczy się zmieniają kiedy pies już wie, że jest szczęśliwy :)
  4. Ja będąc na miejscu pana, który będzie jechał z Jamniczkiem wolałabym dostać kasę przed wyjazdem. Jak ktoś nie ma kasy, to nie ma, a wyłożyć ok. 500 zł czasem jest ciężko. Zanim uzbieramy budżet Staruszka, może założymy z pieniędzy Dusi i Gabci?
  5. Ja będąc na miejscu pana, który będzie jechał z Jamniczkiem wolałabym dostać kasę przed wyjazdem. Jak ktoś nie ma kasy, to nie ma, a wyłożyć ok. 500 zł czasem jest ciężko. Zanim uzbieramy budżet Staruszka, może założymy z pieniędzy Dusi i Gabci?
  6. pakiet 40 + to, co zrobiłam sama...
  7. Może z imieniem zaczekać, aż Celinka go pozna? wtedy na pewno jej się imię objawi :) Tak jak mnie dla Dusi :)
  8. Może z imieniem zaczekać, aż Celinka go pozna? wtedy na pewno jej się imię objawi :) Tak jak mnie dla Dusi :)
  9. Banerek taki na szybko, bo w pracy. Jak będą lepsze zdjęcia i juz będzie u Celinki zrobimy następny :)
  10. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/223448-Staruszek-jamnik-czeka-w-schronisku-w-Grudziądzu-na-pomoc!!!"][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gBSivOiZQws/T0J5KZdEiyI/AAAAAAAABnA/CizcxLK_C90/s242/aaa.jpg[/IMG][/URL] Banerek taki na szybko, bo w pracy. Jak będą lepsze zdjęcia i juz będzie u Celinki zrobimy następny :)
  11. zapisuję wątek jamniczka. Już niedługo i będziesz w dobrych rękach, Kochany. Wytrzymaj jeszcze trochę, proszę.
  12. zapisuję wątek jamniczka. Już niedługo i będziesz w dobrych rękach, Kochany. Wytrzymaj jeszcze trochę, proszę.
  13. A moim zdaniem zapytać nie zaszkodzi... Jak jakiś burak, to przez telefon się będzie można zorientować... Może np jeździ po całej Polsce jakimś małym pickapem i ma serce do zwierzaków i chce pomóc? Może dolicza sobie te 70 zł za wyrozumiałość kolegi z kabiny? Nie ma co gdybać, tylko się trzeba dopytać co i jak...
  14. Biedny suniek :( ostatnio jakby worek pękł, gdzie się człowiek nie obejrzy, to jakaś bieda...
  15. On wygląda jakby całe życie u Was spędził! ale się poszczęściło maluchowi :)
  16. Ciesz się, że nie potrafi. Piszczące zabawki po godzinie doprowadzają do szału! a moja Zuza nie popuści do momentu, kiedy nie wyciągnie ze środka tego gwizdeczka, a reszty nie rozszarpie na drobny maczek :) Musiałam wprowadzić zakaz kupowania jej piszczałek :)
  17. Celinko zrobimy taką zrzutę i tyle bazarków ile będzie trzeba... Ja już się zastanawiałam, czy dam radę z trzema, ale TZ się nie zgodził... Choćbyśmy miały tańczyć i śpiewać na ulicy, to kasę na niego uzbieramy, zobaczysz! Jesteś Wielka, Kochana i Cudowna! uściskałabym Cię, gdybyś była bliżej :)
  18. [quote name='Sarunia-Niunia']Moje Kochane ciocie - PRZEPRASZAM!!!! Z tym wyjazdem to tak było: raz jedziemy, raz nie jedziemy.... na dwoje babka wróżyła.... I jak już zapadła decyzja, że tak, było późno i nie udało mi się wejść na dogo...., a wyjechaliśmy raniutko i tym to sposobem .... dałam plamę.... Ale nawet nie wiecie, jakie to miłe, że ktoś myśli i pamięta.... Zdjęć nie mam za wiele i właściwie nic ciekawego, bo postawiliśmy na moczenie starych kości w ciepłych, termalnych wodach.... Samych gór się wiele nie naoglądaliśmy, bo zachmurzenie było duże, więc zero pięknych krajobrazów..... Niuniusie zostały w domu z Rafałem, bo na taki wyjazd niestety, ale zabrać Ich nie było jak.... Posyłam wszystkim, którzy mnie lubią spóźnione walentynkowe serducha i świeże pączki - KOCHAM WAS!!!!! [/QUOTE] no nareszcie :) ogony pewnie tak samo stęsknione jak my :)
  19. coś czuję, że Amelcia nie będzie miała alergii :) i będzie miała super odporność - bliski kontakt z psami pozwala na wytworzenie odporności krzyżowej m. in. na wirus odry :)
  20. co za dzidzia śliczna :)
  21. Przeglądając dziś stronę przytuliska u Wandy trafiłam na takie cudo: [IMG]http://przytuliskauwandy.pl/wp-content/gallery/2-20-paz-2011/p1240919.jpg[/IMG] Owczarek środkowoazjatycki do adopcji dla odpowiedzialnych opiekunów! To wspaniały, wielki, dostojny pies przyjaźnie nastawiony do ludzi. Nie przepada za innymi zwierzętami. Kilkuletni. [IMG]http://przytuliskauwandy.pl/wp-content/gallery/2-20-paz-2011/p1240920.jpg[/IMG] [img]http://przytuliskauwandy.pl/wp-content/gallery/2-20-paz-2011/p1240916.jpg[/img] [img]http://przytuliskauwandy.pl/wp-content/gallery/2-20-paz-2011/p1240914.jpg[/img] link do psiaka: [url]http://przytuliskauwandy.pl/?p=1236#more-1236[/url] znacie organizacje zajmujące się ta rasą?
  22. I jak się sunia po szczepionce czuje? jak z sikaniem?
  23. sama widzisz...
×
×
  • Create New...