[quote name='Vesper']No właśnie- czy pod futrem są poparzenia na skórze? :(
Jaki on jest piękny, widać to pomimo tej cholernej smoły która tak ciężko schodzi. Jaki cierpliwy... Mądry psinek. Kochany. Dzięki dziewczyny że się Nim zajmujecie z takim oddaniem- jest tego wart bez dwóch zdań.
Dzisiaj cały dzień w pracy myślałam o Szamanku- aż koleżanka z pracy zapytała "Dlaczego ty płaczesz?"- a ja myślaam jak on leżał w tym rowie, w skwarze, chciał pić, a nie mógł wstać, chciał się załatwić- a pewnie smoła zalała mu otwory i być może nie mógł... Chciał wstać- i nie mógł!!- bo jakaś kreatura zabawiła się kosztem pięknego, młodego i ufnego psa :(
Co jeszcze ten podludzki podgatunek wymyśli? Czy naprawdę jest tak wiele potworów noszących ludzkie maski? Coraz częściej zadaję sobie takie pytania... Kiedyś- wychowana przez kochającą wspaniałą Mamę myślałam że ludzie są dobrzy, świat przyjazny, zaczęłam dorastać i spotkałam się z qrestem jakiego świat nie widział- i myślała że dużo wiem o życiu. Teraz stwierdzam że mało wiem- bo pośród nas są bestie, które nie wiadomo do czego są zdolne. Zaczynam bać się o swoje psy- kiedy jesteśmy u rodziców zawsze już zamykamy bramę na klucz, żeby żadnego psiaka nam nie zabrali- może to moja paranija, nie wiem. Ale sąsiadce sznaucerkę otruli bo...szczekała :(... Dokąd ten chory świat zmierza?[/QUOTE]Kochana to taki kochany i radosny pies ,mimo ze zaznal juz tyle krzywdy ,ale wiem ze ON nam pomaga i nawet nie zaszczeka jak czyscimy i myjemy .Napewno bedzie naszym kochanym pupilkiem.Jutro wymiziamy Szamanka od wszystkich cioteczek ,aOn to uwielbia.