[quote name='milka10']Wiwianka juz w domku, jak sie ciesze!!!! :)
No to malutka szczęscia, które tam na pewno będziesz miala!
Podnoszę wszystkie psiaki, a jutro sie widzimy ;))[/QUOTE]
Podnosze i czekamy.
[quote name='giselle4']kobiety kochane
dzisiaj Vivianka pojechala do domku i zostala Wroclawianka:)
szczesci malutka hasiorko:)[/QUOTE]I dodam rowniez ze pan odebral z Bielawy swojego psa.
[quote name='Dil Se']Popłakałam się.. dawno czegoś takiego okropnego nie widziałam i nie słyszałam...
Jak można było takie coś zrobić? Nie mieści mi się w głowie...
Cieszę się, że pies już lepiej wygląda i ma apetyt. Widziałam fotki na piatej stronie...
Pozdrawiam opiekunki Szamana...[/QUOTE]
Szamanku wszystkie cioteczki Ciebie bardzo kochaja i za to jestesmy wdzieczni.Dziekujemy.
[quote name='aanka']bardzo dziekuje za te spacery z Boryskiem :loveu:.. .. tak o n jak się otworzy na ludzi jest wspanialym pieszczochem ...... mądrym psem ....tylko taki traktorek z niego ..
żeby dom sie znalazł już , śnij Borys o dobrym domku:p.......[/QUOTE]
Dzieki Aniu ,ale jemu nic nie brakujempewnie ze najlepiej jakby mial chate.
[quote name='Kasiass']Może będzie tak jak z Polo i Pako, Polo poszedl pierwszy, Pako poczekal i... tez poszedl :)
To teraz trzymamy kciuki za Azora :)[/QUOTE]Kasiu przeciez MY jestesmy bardzo cierpliwe ,wiec czekamy na chate dla Azora.
Szaman rozpieszczany przez dziewczyny i bardzo Jego kochaja.ale jak takiego psa nie kochac On zasluzyl na milosc .Szamanku dom dla Ciebie najlepszy,obiecuje.