[quote name='Kasiakk']No to bardzo dobrze... Mam nadzieje ze pani nie miala problemu zeby go do domku wciagnac ze spacerku.! :)[/QUOTE]Jest dobrze i talent szczesciarzem jest.
[quote name='Kasiakk']No super, ze Lubek i Edi juz w domkach.. :) miejmy nadzieje ze po Tigrunie tez ktos przyjedzie. :)[/QUOTE]
Ja rowniez mysle pozytywnie i troszczke pieskow oddamy do domkow przed zima.