Jump to content
Dogomania

basia34

Members
  • Posts

    12943
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by basia34

  1. Borys po dlugim spacerze z dziewczynami i beda nowe zdjecia.
  2. [quote name='Kasiass']Na pierwszą Cekin i reszta towarzystwa :)[/QUOTE]Rankiem zagladam i tez na gore podrzucam.
  3. No to i ja sie bardzo ciesze ze Puszek bedzie mial domek.
  4. [quote name='Kasiass']Podnoszę wszystkie psiaki :)[/QUOTE]Ja w niedzielny poranek tez podrzucam.
  5. Szamanek szczesliwy po spacerku z Milenka ,to wulkan energi i b. kochany.
  6. Ale jest juz dobrze i On teraz jest kochany narazie przez Nas.
  7. [quote name='Kasiakk']No to bardzo dobrze... Mam nadzieje ze pani nie miala problemu zeby go do domku wciagnac ze spacerku.! :)[/QUOTE]Jest dobrze i talent szczesciarzem jest.
  8. Ale Ja na Was czekam dziewczyny bo tesknie za Wami .Podrzucam....
  9. Szamanku na pierwsza i szukamy domku dla Ciebie.
  10. [quote name='Kasiakk']No super, ze Lubek i Edi juz w domkach.. :) miejmy nadzieje ze po Tigrunie tez ktos przyjedzie. :)[/QUOTE] Ja rowniez mysle pozytywnie i troszczke pieskow oddamy do domkow przed zima.
  11. Grasiu do chaty poszedl malutki Bodzio.
  12. [quote name='Mysza2']I nikt się Cekinkami nie zainteresował???[/QUOTE] Myszko narazie spokoj u Cekinow.
  13. Budzimy sie psiaki i promujemy jak beda ludzie.
  14. Wielkie mizianko dla naszej ksiezniczki.
  15. [quote name='Kasiass']Podrzucam Azję ;)[/QUOTE]Ja tez zagladam do Azji.
×
×
  • Create New...