Jump to content
Dogomania

Danusia - Lusia

Members
  • Posts

    1165
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Danusia - Lusia

  1. Maćku! proszę napisz jak reaguje na leki:( jak się zachowuje i jak wygląda obrzęk łapki? :(:(:(
  2. to dobrze, że nie czuje już bólu:(, oby było dobrze :(:( trzymam kciuki i przesyłam najlepsze fluidy.
  3. i oby antybiotyk pomógł! Maćku, bardzo dziękuję:( trzymam kciuki za Pandusię!
  4. nie wiele się pomyliłam, co do wieku Pandusi! skoro 26.11.2018 r. miała prawie 14 lat + do dzisiaj tj. 18.11.2019 r. prawie rok = 15 lat :(:(
  5. czekam jak na szpilkach!!!!!!
  6. myślę, że stawy są bankowo, więc podałabym . Jeśli po pewnym czasie nie będzie poprawy zrobiłabym diagnozę szczegółową. Chyba, że macie inne pomysły.?
  7. ile dokładnie ma lat , tego nikt nie wie, ale na pewno jest już babulą! Maćku, może trzeba pod kątem stawów coś podawać,
  8. o kurcze :( Maćku poobserwuj , a jeśli ten stan się utrzyma może trzeba ją diagnozować! wiek też swoje robi, przecież Ona ma chyba 16 lat :( !
  9. kamień z serca mi spadł:( dziękuję !
  10. tak Maćku:) weź i dziewczynę przy okazji do weta:) bardzo dziękuję:) filmik super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. malutka, jak pięknie pozuje:) Maciej , chyba znowu się przyty,lo:)?
  12. ja też mm zdjęcia śpiącego komputerowca:) oczywiście jest typowym kanapowcem:) spróbuję wstawić. Ale mam następną kicię:) szykuję ją też do sterylizacji aż się boję jak pomyślę o Nutce:(
  13. fajnie, że u Was wszystko jest ok! my znowu mamy bezdomną kotkę, szykujemy ją do sterylizacji:(
  14. Maciej podaj konto:) bardzo dziękujemy w imieniu Pandusi za pamięć:)
  15. witajcie kochani:) życzę wszystkim z Nowym Rokiem wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia, którego mi ostatnio brakuje:( Maciej , dobrze, że kupiłeś karmę, z paragonem daj sobie spokój, czasem tak bywa!
  16. i takie życie powinno być od początku:), ale cioteczki zadbały o chłopaka i dzielnie walczyły właśnie o taki byt :):) !!!! brawo, spisuj się, bo gdzie Ci będzie lepiej KAPSELKU:)
  17. Ale wspaniały prezent mikołajkowy:) dla wszystkich :) Kapselku powodzenia, jesteś szczęściarzem! a przy tym uszczęśliwiłeś wszystkich obecnych na Twoim wątku. Czapka z głowy dla dziewczyn walczących o Ciebie:) Was powinna duma rozpierać :) cudowne podsumowanie kończącego się roku kalendarzowego:) Uwielbiam takie zakończenia :):)
  18. też się cieszę,:) Boziu , ile czasu trwało to leczenie:( , dobrze, że wszystko idzie w dobrą stronę:) odetchnę, jak Nutka będzie zaszczepiona i ponownie odrobaczona :) Mam jeszcze dwa zdjęcia NUTKI, ale nie mogę wstawić :(
×
×
  • Create New...