ja też mm zdjęcia śpiącego komputerowca:) oczywiście jest typowym kanapowcem:) spróbuję wstawić. Ale mam następną kicię:) szykuję ją też do sterylizacji aż się boję jak pomyślę o Nutce:(
witajcie kochani:) życzę wszystkim z Nowym Rokiem wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia, którego mi ostatnio brakuje:( Maciej , dobrze, że kupiłeś karmę, z paragonem daj sobie spokój, czasem tak bywa!
i takie życie powinno być od początku:), ale cioteczki zadbały o chłopaka i dzielnie walczyły właśnie o taki byt :):) !!!! brawo, spisuj się, bo gdzie Ci będzie lepiej KAPSELKU:)
Ale wspaniały prezent mikołajkowy:) dla wszystkich :) Kapselku powodzenia, jesteś szczęściarzem! a przy tym uszczęśliwiłeś wszystkich obecnych na Twoim wątku. Czapka z głowy dla dziewczyn walczących o Ciebie:) Was powinna duma rozpierać :) cudowne podsumowanie kończącego się roku kalendarzowego:) Uwielbiam takie zakończenia :):)
też się cieszę,:) Boziu , ile czasu trwało to leczenie:( , dobrze, że wszystko idzie w dobrą stronę:) odetchnę, jak Nutka będzie zaszczepiona i ponownie odrobaczona :) Mam jeszcze dwa zdjęcia NUTKI, ale nie mogę wstawić :(