-
Posts
2771 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by hankasanok
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='matinestka']zaktualizowałam wszystko na facebooku :) fajny ten filmik promocyjny ... porozrzucam go po sieci z adnotacja o Waszej kampanii :) pozdrawiam ciepło :)[/QUOTE] dziekuje Ci Mati, Twoja pomoc jest nieoceniona :Rose: -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='hankasanok'][SIZE=4][B]SZUKAMY WŁAŚCICIELA!!!![/B][/SIZE] tel. kontaktowy 501428255, 517310648 [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2113/szczeniak.jpg[/IMG][/QUOTE] [quote name='karolciasz28']Haniu jasne przypominaj bo ze mną to różnie bywa;) Za szczenirokę trzymam kciuki, żeby się właściciel odnalazł :) A co do animacji to świetny pomysł. Sama należę to tej młodzieży, mam 15 lat, także myślę, że strzał w dziesiątkę![/QUOTE] no na szczeście właściciel juz sie odnalazł, cała rodzina rozpaczała za małą!!!! a co do Ciebie moja kochana to [B]nie trzeba Cię[/B] [B]uswiadamiać[/B] o koszmarze tych psiaków, sama doskonale znasz te realia i wiesz co robi sie w takich przypadkach, My chcemy dotrzec do tej młodzieży która uwaza ze to nic złego bo to jak to kiedys ktoś powiedział pies + łancuch to Polska tardycja, dziadek, tak robił i ojciec i nie uwazał ze zwierzak moze cierpiec wiec i oni nie zwracaja uwagi ze pies cierpi...... wiesz o czym mówie....... -
[quote name='kasiapsiaki']dokładnie.Ale Neruś jest cały czas gdzieś ogłaszany? bo jeśli by się tam nie udało...Ale oczywiście trzymam kciuki.[/QUOTE] tak Neruś ma duzo ogłoszen! Jesli nic nie wyjdzie z tej adopcji to ogłosimy go jeszcze w lokalnych gazetach i mediach , ale wstrzymamy sie na razie z tym zeby dac szanse Panstwu, bo wiem ze baaardzo im zależy.....
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
Zaraz po feriach ruszamy z edukacyjnymi pogadankami w szkołach powiatu sanockiego do tych celów własnie powstała ta animacja. Mamy nadzieje ze jesli zaczniemy u źródła to osiagniemy lepsze wyniki. Ta animacja ma na celu uswiadomienie młodziezy, zwłaszcza na wsiach o cierpieniu psów zyjacych na łancuchach, zaniedbanych. Jest to apel o reagowanie młodych ludzi na krzywdę zwierząt! [SIZE=3][B]Mati wrzuc prosze na fb jak bedziesz miała chwilke....[/B][/SIZE] [video=youtube;OcAiQtEQ3mE]http://www.youtube.com/watch?v=OcAiQtEQ3mE&list=UUuHYu-vCmrh3KzSjWf5Nv3Q&index=1&feature=plcp[/video] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[SIZE=4][B]SZUKAMY WŁAŚCICIELA!!!![/B][/SIZE] dzisiaj Straż Miejska przywiozła do nas szczeniaka! to mała sunia ma ok 3-4 miesiące, to czarna sunia z białymi łapkami, białym pyszczkiem i koncówka ogonka. Miała skórzana obróżke koloru brazowego. Sunia została zabrana ze Szklanej Górki 9okolice przychodni na ul. Lipińskiego w Sanoku) .Jest bardzo wesoła, dobrze odzywiona i zadbana, na pewno komus sie zgubiła! Sunia obecnie przebywa pod opieka STOnZ-u w domu tymczasowym. tel. kontaktowy 501428255, 517310648 zdjecie jest bardzo nie wyraźne, robione komórka, pozatym mała jest bardzo ruchliwa i cieżko jej zrobic zdjecie, ale zamieszczam, moze ktos ja rozpozna! [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2113/szczeniak.jpg[/IMG] -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Jak już będzie można go ogłaszać to to zrobię :) Fajnie że robi postępu :) Śliczny z niego szorściak![/QUOTE] to super! przypomne sie jakby co? :cool3: -
wrzuć Aze tutaj, moze akurat? najlepiej wklej jej zdjecie i opis. a ja trzymam kciuki! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/222648-młody-(do-ok.-roku)-pies-sunia-w-typie-O-N-do-bloku[/URL].
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='milena0']witam piesek przebywa tymczasowo u mnie. jest naprawdę świetny. widać że najlepiej byłoby gdyby miał dom z ogródkiem , bo bardzo lubi być na polu i potrzebuje dużo ruchu. mamy jednak podejrzenia że mógł być na łańcuchu , ze względu na pewne zachowania. bardzo lubi witać napotkanych ludzi i cieszy się z daleka na dzieci. tak wogóle to idealnie pasuje do opisu wzorca rasy "terrier airedale" , każdy szczegół się zgadza , jak na moje niedoświadczone oko. z dnia na dzień widać jak szybko się uczy. jeśli ktoś chciałby go przygarnąć na stałe , zapraszam na spotkanie z nim. pozdrawiam życzę wszystkim psiakom żeby miały kochające domy[/QUOTE] Witamy serdecznie opiekunke psiaka, bardzo sie ciesze ze napisałaś cos o nim, czy ma juz jakies imię? poczekamy jeszcze chwilke na zgłoszenie sie wlaściciela, jesli nie to bedziemy szukac nowego domu. -
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='masza44']Moja siostra ostatnio u weta spotkała Foxa z synem jego Pani:) Bardzo go chwalił, że mądry i posłuszny. :)[/QUOTE] Bo Foxik to takie dobre grzeczne psie dziecko jeszcze! temu psiakowi to na prawde trudno zarzucić cokolwiek! -
[quote name='kasiapsiaki']też mam taką rudą małpeczkę na dożywotniej opiece...też nie toleruje innych psów...Rude wredne:)[/QUOTE] dokładnie rude to rude :roll:, ALE JAKIE KOFANE :loveu:!!!!!!! TOŻ TO NASZE NAJWIEKSZE SZCZESCIE !!!!!!
-
[quote name='kasiapsiaki']też mam taką rudą małpeczkę na dożywotniej opiece...też nie toleruje innych psów...Rude wredne:)[/QUOTE] dokładnie rude to rude, ALE JAKIE KOFANE!!!!!!! TOŻ TO NASZE NAJWIEKSZE SZCZESCIE !!!!!!
-
[quote name='Maciek777']Ale fajne puchacze:-) Skoro Neruś od razu polubił Koni to może i tu będzie podobnie... Byle tylko azjatka nie zaczęła go ustawiać od pierwszej chwili. Chciało by się:-) Tam będzie z resztą inna sytuacja. Nie można zapomnieć o tym,że Nero po przejechaniu tylu km i znalezieniu się w nowym miejscu też nie będzie na początku taki cwany. Tak jak to miało miejsce po przeprowadzce tutaj:eviltong: Jak się dołączy do tego jeszcze trzymanie kciuków + wszystkie znane nam modlitwy to nie może być źle:p Ja wierzę w Nerusia, chociaż wszyscy wiemy jaki jest bybredny. Bardziej martwi mnie ta dominantka, że go podpuści... A może by sięgnąć po radę jakiegoś dobrego behawiorysty? Albo najlepiej z nim przeprowadzić spotkanie?[/QUOTE] hmmmm, moze z tym behawiorysta to nie jest taki zły pomysł? zastanowimy sie nad tym..... [quote name='kasiapsiaki']problem jest też w tym,że Państwo nie mają za dużego domku i łatwiej jest o konflikty między psami...Bo gdy jest więcej przestrzeni one się mają gdzie rozejść...Kaukaz,który jest u Państwa kiedy chce się "wyżyć" zaczyna gryźć Azjatkę i wtedy jest wojna...Martwię się jak to będzie:( ale trzeba spróbować.[/QUOTE] tez sie tego obawiam, ale musimy spróbować, pozatym dobrze ze Panstwo poczekają na ze tak powiem ,,ocieplenie klimatu" jask bedzie cieplej łatwiej bedzie nawet rozdzielic psiaki, jedno pojdzie na zewnatrz, drugie zostanie w domu....., juz sama nie wiem........
-
[quote name='kasiapsiaki']piękna ta Wasza Belunia...:) ale przydałby jej się towarzysz:D[/QUOTE] ha, ha, ha!!!! żarty sie Ciebie trzymaja! Ona tak tylko ładnie i niewinnie wyglada! a z drugim psim kolegą ( których ma dokładnie az 4) to potrafi tylko EWENTUALNIE iśc na spacer, bo zabawa to juz raczej wykluczona jest, znaczy trawa jakies 5 min, potem to juz siwy dym!!!!!! ZOŁZA RUDA!!!!!
-
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
hankasanok replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
czy ona to taka labradorowata jest? czy ja to juz slepa całkiem jestem? jesli tak to wrzućcie ja tu [URL]http://www.dogomania.pl/threads/134478-Labradory-w-potrzebie[/URL] -
[quote name='kasiapsiaki']piękne i duuuużeee:) Dziś Azjatka nawet dała się Magdzie pogłaskać jak tam była...Magda będzie im pomagała jak się zachowywać... A mam pytanie,kiedy Nero był kastrowany?ile temu?[/QUOTE] to super, podziekuj jeszcze raz Magdzie, bardzo przyda się jej pomoc. Nero był kastrowany w maju 2011 r.
-
Podopieczni STOnZ w Sanoku, Potrzebujemy wolontariuszy!!!!
hankasanok replied to hankasanok's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolciasz28']Haniu ta pani od tego psa w typie spaniela napisała mi,że psiak ma już nowy dom, także ja usuwam ogłoszenia :)[/QUOTE] tak piesek ma juz nowy dom, dziekuje bardzo za ogłoszenia! a tu koleny zagubiony mam nadzieje! SZUKAMY WŁAŚCICIELA!!!! Piesek jest bardzo sympatyczny i przyjazny, umie zachowywac sie w domu, widac ze tak mieszkał, jest zadbany! Został zgłoszony do gminy bo sie wałęsał i przywieziony do nas przez weterynarza z miejscowości Raczkowa, gm. Sanok [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/4607/dscn4564.jpg[/IMG] [IMG]http://img840.imageshack.us/img840/8420/dscn4569c.jpg[/IMG] [IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3600/dscn4568z.jpg[/IMG] -
[quote name='NadiaH']Hej, uwielbiam spacery z Nerem. Myślę, że już niedługo nie powinno być problemu z "resocjalizacją" Nera :-), np, na naszym piątkowym spacerze spotkaliśmy kilka obcych psów, które nie zwróciły większej uwagi Nera- czekał tylko na reakcję z ich strony i przyjażnie machał ogonem. Myślę więc, że będzie coraz lepiej. Gorąco pozdrawiam i trzymam kciuki za mojego pieszczocha.[/QUOTE] tylko jak Nero zareaguje jak sunia bedzie chciałała go ustwic...? [quote name='kasiapsiaki']już po wizycie we Włodowicach:) wszystko jest ok,Państwo są super. (ja niestety nie mogłam tam być,koleżanka sama pojechała,ale jej ufam bardzo) Jedyny problem jak Madzia stwierdziła to może być z tą Azjatką...a jeśli ona będzie "gnoiła" Nerusia to i on może się wkur... i jej nie popuści:sad: ale póki nie spróbujemy nie dowiemy się. Musimy mocno wierzyć w tą sunię i Nera że pokochają się...i Neruś będzie miał wspaniały domek.[/QUOTE] ...dokładnie jak nie spróbujemy to sie nie dowiemy, czasem psy sprawiaja różne niespodzianki, nawet te dobre......oby tak było z Nero i sunia.... [quote name='Alicja']wysłałam link Vectrze ona ma azjatkę (znaczy jej wspólnik ma hodowlę i TZ ma sukę ) więc rozjaśni sprawę[/QUOTE] dzieki ALa, moze Vectra da jakies rady! wszystkie tu na wagę złota, bo Panstwo na prawde odpowiedzalni i z wielkimi checiami.... czekamy na wszystkie porady i wizytę Vectry na watku....... a to przyszłe MIEJMY NADZIEJĘ stado i rodzina Nero [IMG]http://img543.imageshack.us/img543/3015/erninatarasie.jpg[/IMG] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/306/imgp0799.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7879/imgp0828w.jpg[/IMG]
-
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
hankasanok replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
[quote name='Patmol']jasdor na pewno za chwile się odezwie pisała na miau, ze musi na jakiś czas sie oddalic[/QUOTE] ok, a w miedzy czasie załatwiajcie jakis transport po bude, to duza buda do osobówki nie wejdzie, i 2 facetów silnych....którzy ja załaduja jest ciezka! -
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
hankasanok replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
damy Wam jedna z naszych bud, duza z przedsionkiem ale musicie załatwic transport, my nie mamy jak jej dostarczyc....... -
KROSNO -chociaż DT dla suni mix labka i Czarusia ZDJĘCIA CZARUSIA
hankasanok replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
[quote name='jasdor1']Jeśli jest z Krosna to możliwe, że już wie, bo - daję głowę - pół Krosna o tym wie. Co do stowarzyszenia - ono dopiero rozpoczyna swoją działalność i zanim się przekona, że to nie jest działalność "urzędowa" tylko potrzebna jest konkretna pomoc na tu i teraz upłynie jeszcze wiele wody w naszej lokalnej rzeczce . To trzeba niestety działać natychmiast, bo ani mróz, ani głód nie poczeka[/QUOTE] podaj mi nr tel do Ciebie na pw. -
[quote name='kasiapsiaki']Haniu dzwoniłaś już do Pani poinfomować że my będziemy dzowniły umówić się na spotkanie??[/QUOTE] tak Kasiu Pani juz czeka na telefon od Ciebie [quote name='NadiaH']Cześć jestem tutaj nowa,ale bardzo duzo czasu spedzam z Nerem i chciałam napisać Wam parę słów na jego temat.Od samego początku nawiązałam z nim bardzo dobry kontakt.Chodzimy często na bardzo długie spacery na których nie sprawia najmniejszych problemów.Jest wielkim pieszczochem,uwielbia czesanie.Cały czas pracuje nad tym,żeby zmniejszyć dystans jaki ma Nero do innych psów.Głęboko wierze,że nasze starania umozliwia mu normalny kontakt z innymi psami i znalezienie kochającego domu.[/QUOTE] Witam opiekunkę Nera i bardzo dziekuje za włożona prace nad chłopakiem, tak bym chciała zeby Ten własnie okazał sie Ostatecznym domem i na zawsze dla Nero, zobaczymy jak wypadnie wizyta ale wydaje sie ze powinno byc wszystko ok, tylko żeby Nero dogadał sie z psiakami......
-
[quote name='karolciasz28']Haniu jak będziesz rozmawiać z Panią to zapytaj gdzie wypatrzyła Nerusia, to zawsze wskazówka dla ogłaszających :)[/QUOTE] ok, zapytam! [quote name='Maciek777']Co do oswajania z innymi psami to zobaczę co da się zrobić. Neruś wygląda jak owieczka, ale z charakteru nie zawsze taki jest:-) P.S.: W hotelu P. Asi, w Lipce Wielkiej są wolne miejsca. Zapraszam do dzwonienia 606 612 957 :-)[/QUOTE] wiem ze Nero to niezły aparat jest ale jestem wdzieczna za wszelkie próby! Dzisiaj rozmawiałm z Pania, ona jest wielką optymistka co do Nero i jej psiaków! na prawde mam nadzieje ze Nero nie odstawi jakis wielkich cyrków...... oj Nerus, Nerus tarfiło sie na prawdę fajnych domów dla Ciebie a Ty zawsze cos wykabinujesz........