Jump to content
Dogomania

as_ko

Members
  • Posts

    4417
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by as_ko

  1. [quote name='E-S']:) Podaj link :)[/QUOTE] [url]http://www.allegro.pl/item1065998469_malutka_blekitna_sukieneczka_okazja.html[/url] [quote name='E-S']A ja napiszę coś niezbyt wesołego: wczoraj przez Zamość przeszła nawałnica. Moja mama mieszka na takiej ulicy, gdzie domy są wyżej niż niż jezdnia - z ogrodów na ulicę zaczęły ... wypływać jeże ... :( pojechałam na awaryjnych z mamą je zbierać z ulicy. Poznosiłyśmy je jak przestało lać do różnych ogrodów przy domach. A dzisiaj rano ... zbierałam wypłukane z gniazd pisklaki ... wsadzone do wiklinowego koszyczka zostały powieszone w nim na drzewie ... ale nie wiem czy coś z tego będzie :([/QUOTE] To całe szczęście że te jeżyki uratowałyście, to jest raczej dobra wiadomość :) Z pisklakami może być różnie. [quote name='E-S']Bugi piłuje na burzę. Zdrapka się trzęsie. Negra wesoło olewa.[/QUOTE] No to masz różnorodność w tej kwestii :P
  2. Wystawiłam ostatnio te ubranka na allegro...zgadnijcie co jako pierwsze ludzie licytują :lol: Tą błękitno-białą sukieneczkę na ramiączkach...hahaha
  3. [quote name='E-S']As-ko spróbuj zrobić mu zdjęcie i uruchomimy dziewczyny od kudłaczy. Gabryś z DT u Zerduszko niedługo chyba pójdzie do DS, gdzieś kudłacza może wcisną.[/QUOTE] Dzisiaj wybrałam się na spacer żeby mu właśnie zrobić zdjęcie, ale momentalnie taka burza się rozpętała że musiałam szybko do domu wracać. Jak z moim psem wyjdę to nie ma szans na zdjęcie bo on ucieka od mojego Spajka bo się go boi. Ale będę próbować.
  4. Dziewczyny poradźcie co robić... Wczoraj jak przyjechałam do Puław widziałam wałęsającego się po osiedlu średniej wielkości czarnego pieska, takiego kudłaczka. Moja mama mówi że błąka się tu już kilka tygodni, ludzie go dokarmiają, jest bardzo spokojny, ale trochę boi się ludzi. Nie jest to młody psiak. Jest bezdomny, ale nikt nie chce zadzwonić po schronisko. Boję się o niego bo widziałam jak zaatakował go ON-ek który lata sobie tak luzem, a właściciele nie reagują, podobno to się dość często zdarza, niektórzy ludzie strasznie go gonią. Nie mam zdjęcia bo wczoraj już ciemno było, a dzisiaj go nie widziałam jeszcze. Co zrobić? Jak mu pomóc? Szkoda mi psa.
  5. [quote name='E-S']Byłoby super, gdyby domek okazał się dobry :) A skąd są ludzie wiadomo ?[/QUOTE] Na razie nie ma co się nastawiać za bardzo, bo ta osoba chyba tylko tak orientacyjnie napisała do mnie, dzisiaj dostałam taką odpowiedź : "[FONT=Arial][SIZE=2] Na ten moment - jak już wcześniej wspomniałam - nie chcielibyśmy składać jeszcze konkretnych deklaracji, ponieważ nie bedę ukrywać, że mamy na uwadze kilka psiaków." Pisali też że są zainteresowani bardziej kudłatymi psami od Negry, ale jej nie przekreślają. [/SIZE][/FONT]
  6. Dostałam dzisiaj maila w sprawie Negry, chyba od kogoś kto zobaczył jej ogłoszenie na dogo. Odpowiedziałam na kilka pytań między innymi o jej stan zdrowia, kontakt z innymi psami. Wysłałam kilka zdjęć i zmodyfikowaną lekko ankietę, którą wrzuciłyście kilka postów wcześniej, prosiłam o jej wypełnienie jeśli ta osoba nadal będzie Negruśką zainteresowana. No i czekamy :)
  7. Lady jeśli zmienisz plakat to wrzuć go tutaj bo i ja będę drukować, zawiozę w weekend i w Puławach w lecznicy porozwieszam. Teraz to i allegro by się przydało zmienić jak tyle nowych informacji, bo nie wszystkie są tam zamieszczone.
  8. Dzisiaj była u mnie Evl i wybrała dla Zuzanki czarny płaszczyk numer 1. Więc jutro wystawiam resztę. Do tej pory udało mi się też rodzinie i znajomym sprzedać biżuterię w sumie za 60 zł :D
  9. [quote name='matrioszka2']Asiu, fota zbyt smutna:-(:-([/QUOTE] No wiem, ale kurcze ona jak jest w całości na zdjęciu to na wszystkich ma taką minę smutną :( Poszukam jeszcze.
  10. A może ktoś umie zrobić banerek Negrze? Jak tam bardzo chcecie to proszę bardzo: ;) [url]http://www.przeklej.pl/plik/negra-szuka-domu-doc-0016hd87u03p[/url] Tutaj wrzuciłam ogłoszenie.
  11. Może ktoś zrobi trochę ogłoszeń na różnych portalach Negrze? Ja postaram się w środę bo wcześniej nie dam rady, ale może ktoś ma troszkę więcej czasu i mi pomoże? Mnie w środę czeka też wystawienie całej stery aukcji z biżuterią i ubrankami. A przygotowałam też takie ogłoszenie ze zdjęciem Negry żeby wydrukować i zawiesić w klinice na Stefczyka, tam maja ruch to może ktoś ja zauważy. Tylko tam maila nie podam, trzeba numer telefonu.
  12. [quote name='matrioszka2']No z tym jamnikiem, to chyba fantazja Cię poniosła ?:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ale allegro superek ! :happy1::happy1::happy1:[/QUOTE] LadySwallow stwierdziła że jest podoba i żebym tak właśnie wpisała, ze będzie więcej osób oglądało. Taki z niej jamnik szorstkowłosy na długich nóżkach :D Wstawiłam zdjęcia Negry tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa[/url] może akurat ktoś się w niej zakocha.
  13. Zrobiłam Negrze allegro: [url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1058308559[/url] Może być?
  14. [quote name='ladySwallow']Negra to mała, młoda suczka, która została wyciągnięta ze schroniska i przebywa obecnie w domu tymczasowym. Do schroniska Negra trafiła po tym, jak została wyrzucona z domu i kilkanaście dni spędziła w rowie melioracyjnym. Suczka przeszła poważną chorobę i nadal jest nieco osłabiona, ale doszła już do siebie - niedługo zostanie odrobaczona i zaszczepiona, przeszła już zabieg sterylizacji. Sunia jest przyjazna do innych zwierząt oraz do dzieci, jednak nie narzuca się obcym osobom. Suczka jest posłuszna, odwoływalna, nie sprawia problemów na spacerach - wraca na zawołanie, chętnie jeździ samochodem. Obecnie Negra uczy się zachowywać czystość w domu - jest bardzo pojętna, więc nauka szybko jej idzie. Suczka bez problemu zostaje w domu, nie niszczy i nie wyje. Prosimy, daj Negrze dom - ta suczka potrzebuje wynagrodzenia strasznego losu, który zgotował jej człowiek. Skontaktuj się w sprawie adopcji:[/QUOTE] No i super tekst :loveu: Ślicznie dziękuję ;) E-S możesz podać w takim razie swojego maila? Dopisać coś przy nim?
  15. Ja jeszcze wrócę do tych ubranek i kocyków. Jeśli ktoś się jeszcze zastanawia to czekam na wiadomość do 1 czerwca :) bo w środę (2.06) wszystkie wystawię na aukcje allegro. Na razie mamy takie zamówienia: [B]mshume[/B]- kocyk od E-S [B]leni356[/B] - błękitny płaszczyk [B]Madi[/B] - kocyk z gąską i różowa kurtka w rozmiarze XL [B]evl[/B] - czarny płaszyk nr 1 Czy wszystko się zgadza?
  16. W takim razie LadySwallow czekam na tekst ogłoszeniowy od Ciebie, chyba że nie dasz rady to sama napiszę, tylko daj mi znać. Jeśli podamy kontakt mailowy to wszystkim chętnym na początek można taką ankietę wysyłać od razu, jak wrzuciłyście dziewczyny kilka postów wcześniej. Fajnie że Negra dobrze się czuje i zaczyna się porządnie zachowywać u E-S. Matrioszko ta suczka rzeczywiście to klon Negry.
  17. Yyy...i że niby o to wszystko trzeba się wypytać przez telefon? :crazyeye: Szczerze to mi się wydawało, że o takie szczegóły to się przy wizycie przedadopcyjnej wypytuje. E-S napisała żeby o szczepienia pytać, jak ja sama o szczepieniach zielonego pojęcia nie mam, nie wiem na co, kiedy i ile razy się szczepi. Ja sama na siebie tego nie wezmę. Wczoraj do tego zaczęła mi się sesja i nie będę mogła wisieć na telefonie.
  18. [quote name='E-S'] Lady, kontakt w ogłoszeniach raczej nie na mnie - mogę odbierać zazwyczaj po 16 dopiero, ale za to mam kilkadziesiąt telefonów wtedy, więc bardzo trudno się dodzwonić, w weekendy mam tak dosyć, że nikt i nic na świecie mnie nie zmusi, żebym obcy nr tel odebrała, blokuję przychodzące. Może As-ko? Tak samo zna Negrę. Tylko ona chora teraz biedna.[/QUOTE] No to tak, od początku :) ja nie wiem czy to jest dobry pomysł żebym to był tam mój numer telefonu podany, dlatego że ja nigdy nie miałam do czynienia z adopcja psa, nie mam o tym zielonego pojęcia, nie wiem o co pytać, na co zwracać uwagę. Zrobię dzisiaj Negrze allegro, Lady obiecała mi tekst ogłoszeniowy, powybieram jakieś ładne zdjęcia. Może będzie ok. Ewo, myślałaś o tym żeby odrobaczyć Negrę? Żeby potem można ją było za 10 dni zaszczepić. Negra to u E-S całkiem inny pies niż u mnie, u nas to tak sobie łazi z pokoju do pokoju, czasem do kogoś podejdzie żeby ja pogłaskać, głównie sępi przy kuchni żeby jej coś dać co się akurat tak gotuje, ale żeby skakała, właziła na nas czy kogoś podgryzała to ja nie widziałam :)
  19. [quote name='ladySwallow']No to ja nie wiem, co z panem - dziś rozmawiałam i pan już pytał, czy w tym tygodniu pies przyjedzie...[/QUOTE] W takim razie Maniek nie ma już szans na ten dom w okolicach Wałbrzycha :( facet jest strasznie niecierpliwy, nie będzie tyle czekał, kupi sobie szybciej psa na giełdzie, a innych chętnych na niego niestety nie ma.
  20. Jak tam się Negra czuje dzisiaj? Troszkę mniej przestraszona? Mam nadzieję że ją Bugi rozruszał :D
  21. [quote name='matrioszka2']Możesz tu skopiować moje zdjęcia z nowodworskiego, kiedy była u mnie. Napisz jeszcze o wielkości o wadze.[/QUOTE] O wadze małej to najlepiej niech E-S napisze, jak ją zważy, bo jej się sporo przytyło. E-S jak bys znalazła jakąś fotkę taką ładną portretową, albo udałoby Ci się taką zrobić, to mi ją podeślij. Ja ją wydrukuję, dołączę tekst ogłoszeniowy, który napisze LadyS i wywiesimy Negruśkę na tablicy ogłoszeniowej w klinice.
  22. Kolejne zdjęcia, sprzed miesiąca, gdy jeszcze była u Matrioszki: [URL=http://img338.imageshack.us/i/w1zay1.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9414/w1zay1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img541.imageshack.us/i/23sy7pj.jpg/][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/2553/23sy7pj.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/23w6t91.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/7084/23w6t91.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img522.imageshack.us/i/1zczfjn.jpg/][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/9632/1zczfjn.jpg[/IMG][/URL]
  23. Ja myślę że teraz ważne jest zebranie pieniędzy na weta. Ja w tym miesiącu bidnie mam, ale 10 zł podeślę. Chociaż po parę złotych 5-10zł. Musimy pomóc Basi.
  24. To i ja odwiedziłam w końcu Pana Mysza :) Bardzo fajną ma sierść, taką biało-srebrną chyba i błyszczącą. Co to znaczy że jest rudy z charakteru? Ja bym się chyba nie zdecydowała na myszkę, one za krótko żyją, tak samo jak chomiki i inne gryzonie. Zdecydowanie wolę pod tym względem koty i psy :D
×
×
  • Create New...