-
Posts
4417 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by as_ko
-
[quote name='matrioszka2']As_ko , sprężyłam się.:cool3: Zapraszam na zakupy : [url]http://www.dogomania.pl/threads/186114-Tu-jest-wszystko.Taniocha.Na-nowodworskie-.-Do-30-maja-g.19.00?p=14723180#post14723180[/url][/QUOTE] Eee no to super, widzę że po nocach siedziałaś ale bazarek jest pierwsza klasa. Ja od dzisiaj zabieram się za część tych pięknych rzeczy przesłanych przez IVV...dłuuuugo mi się zejdzie.
-
ja jestem jak najbardziej za strzyżeniem psów, aczkolwiek nigdy tego nie robiłam, raz próbowałam ostrzyc maszynką mojego TŻa ale następnego dnia niezwłocznie udał się do fryzjera i zabronił mi dotykać maszynki :evil_lol: Próbuję się dodzwonić do E-S ale coś mi się nie udaje, może mam zły numer.:shake:
-
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
as_ko replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
O widzę że kora78 już się tutaj odezwała, dostałam także wiadomość od kizimizi, że gdyby trzeba było to ona w przyszły piątek mogłaby sprawdzić ten domek. -
Dolnośląskie schronisko-nadzieja umiera ostatnia.
as_ko replied to michelle04's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny szukamy osoby która mogłaby sprawdzić domek w Szczawnie Zdroju koło Wałbrzycha dla jamnika, który już bardzo dłuuugo czeka na swój DS i to dla niego wielka szansa. Pomóżcie! -
Kudłate sunie Ines, Kropka i Iga - wszystkie w nowych domkach
as_ko replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Śliczne dziewczynki :loveu: Ja bym wzięła jedną sunię na DT jak tu w Lublinie tylu chętnych na kudłate i szybko by domek znalazła, tylko nie wiadomo co z naszą bidną Negrą. -
No to nie dziwne jak pieski śliczne i do tego takie łagodne. Moje marzenie mieć kiedyś takiego :loveu: Dokopałam się do zdjęć obu dziewczynek, jakie one świetne. Dlaczego jeszcze nie mają domków takie cuda łagodne? Jeśli one są w schronisku to trzeba je wyciągać i ogłaszać.
-
Zdjęcie Kropki tylko widziałam kilka postów wcześniej. No jakby ją wykąpać i wyczesać to byłby śliczny piesek. Zależy też jaki ma charakter i jak ze zdrówkiem. Jeśli byłoby wiadomo że byliby chętni to trzeba coś myśleć :)
-
E-S właśnie przypadkiem trafiłam na wątek Twojego Bugiego. Jak zaczęłam oglądać zdjęcia z tymi zabawnymi opisami to aż cały wątek przeleciałam, bo się oderwać nie mogłam :) Niesamowite masz te psy, a w Zdrapce się zakochałam, śliczności. Bugi z charakteru przypomina mi mojego "domowego" psa jak miał od 0.5 roku do 3 lat. Wtedy też wszystkie pierze z poduszek latały po mieszkaniu, 3 posłania poćwiartował, nie było dla niego zabawki niezniszczalnej, a odgłos rozwalanej butelki jeszcze teraz doprowadza moją mamę do szaleństwa :D
-
[quote name='E-S']A co Wy kombinujecie ?:cool1: Bo właśnie duży pakunek na bazarek na psiaki przyszedł, sąsiadka z góry odebrała bo ja byłam w pracy, jezu ile to waży, IVV jak Ty to dotargałaś na pocztę ???:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Nie podniosłyśmy nawet z sąsiadką, musi TZ z Chin wrócić to przytarga. A kiedy Negra do pobrania ?[/QUOTE] My kombinujemy? Ja jeszcze moich 9 kilogramów kaszy po bazarku nie odebrałam i pieniążków nie przekazałam. IVV jestem pełna podziwu. A bazarek bardzo się przyda.
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
as_ko replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Zrobiłam właśnie przelew tej mojej bardzo skromnej deklaracji, wpłaciłam od razu za 3 miesiące. -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
as_ko replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
W związku z tym, że jak mówiła mi LadySwallow Maniek wisi tylko na allegro, postanowiłam zrobić mu kilka ogłoszeń. Może akurat uśmiechnie się do niego szczęście. Ogłoszenia zrobiłam na: - [url]www.anonse.com[/url] - warszawa.gumtree.pl - [url]www.przygarnijzwierzaka.pl[/url] - [url]www.adopcjapsa.pl[/url] - [url]www.e-zwierzak.pl[/url] - [url]www.kupsprzedaj.pl[/url] - lublin.olx.pl - [url]www.cafeanimal.pl[/url] - zwierzeta.i-bazar.pl - [url]www.hodowcy.com.pl[/url] - portal.animalia.pl - [url]www.ojej.pl[/url] -
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
as_ko replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Co tam u Mania słychać? Czy ten Pan co dzwonił nadal jeszcze jest nim zainteresowany? -
Latika (Sonia) - piękność z ulicy, już ma swój dom.
as_ko replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
Ona jest prześliczna :loveu: dlatego nie dziwię Ci się bianko że się w niej zakochałaś. Wszystko co małe jest fajne i słodkie. Też myślę że ona będzie takiej średniej wielkości, ma zbyt szczupłe łapki jak na dużego psa ;) -
[quote name='matrioszka2']Myślę, że Przylepkę można ostatecznie dać do Mańka.Jak najszybciej.Chodzi o to, że lada dzień pójdzie do ogólne boksu , a tam już wszelka zaraza ją dopaść może.[/QUOTE] No właśnie, trochę trudna sytuacja bo tam miejsce wolne jest i tylko czeka na psa i Przylepka mogłaby tam pójść od razu. Tylko co później z Negrą? U mnie mogłaby być ewentualnie do końca czerwca, potem nie wiem więc wolę podawać taką datę. Matrioszko a pamiętasz tego goldena co go widziałaś wcześniej? Wiadomo coś o nim?
-
[quote name='E-S']Jeszcze Negry się pozbyć, tzn. w dobrym znaczeniu, do DS :) I pozostałymi psami trzeba się zająć. Przylepką koniecznie. Tym kudłaczkiem Gryzakiem. MAŃKA SIĘ MUSIMY POZBYĆ !!! Nie mamy ludzi na wizytę przedadopcyjną do Mańka.[/QUOTE] Święta racja! Wtedy można by było coś działać, bo na razie patrzę na zdjęcia tych psów w klatkach i wiem że chwilowo niewiele możemy zrobić.
-
[quote name='E-S']Ha, ha ! Pitka nasza szkieletowa mix astka zostaje na zawsze w DT !!! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179091-Mix-astki-z-depresj%C4%85-ju%C5%BC-w-Dt%28-a-mo%C5%BCe-i-Ds%29?p=14675746#post14675746"]http://www.dogomania.pl/threads/179091-Mix-astki-z-depresj%C4%85-ju%C5%BC-w-Dt(-a-mo%C5%BCe-i-Ds)?p=14675746#post14675746[/URL] :multi::sweetCyb:[/QUOTE] ;) Takich dobrych informacji oby jak najwięcej. Chciałoby się żeby wszystkie nowodworskie psiaki miały tyle szczęścia i znalazły kochające domy. :multi:
-
Murzynek BAMBO - w swoim domku już mieszka!
as_ko replied to sacred PIRANHA's topic in Już w nowym domu
Jaki piękny i wesoły piesek, uwielbiam takie kudłacze :loveu: Jak tylko dopadnie go fryzjer na pewno szybko znajdzie domek. U mnie niestety niezbyt z kasą, no ale 5 zł miesięcznie na pewno mogę podesłać, może takich osób jak ja znajdzie się więcej i parę złotych wpadnie dla Bambo. -
Wiecie że ja bym chętnie tą naszą kochaną Negrę wzięła, jeśli miałoby to jej pomóc a nie zaszkodzić, ale przez najbliższy tydzień nie dam rady. Muszę sama doprowadzić swoje zdrowie do porządku, bo jeszcze się psinka mojego huczącego kaszlu przestraszy, mój osobisty pies już ma mnie tak dość, że jak zaczynam kasłać to się wynosi do innego pokoju.:evil_lol: A może ktoś ma znajomego lekarza który by mi zwolnienie przedłużył żebym od poniedziałku znowu w kolejkach nie musiała stać do lekarza?:cool3:
-
[quote name='matrioszka2']Jakie koszty poniosłaś ?[/QUOTE] Negra dostała tą karmę, którą przywiozła mi E-S, bo mała u mnie jadła w zasadzie tylko puszkę. Było jej sporo ale jak mała się nie będzie chciała jeszcze przez jakiś czas z wetami rozstać to trzeba będzie jeszcze dowieść niedługo, jak ona teraz tyle wsuwa. Ta złota mamusia to bardzo ładny psiak, tak jak ten młody karelczyk (widać że taki smutny i nie bardzo wie co się do koła niego dzieje), a ten kudłaty maluch ma tak niesamowite spojrzenie, że aż trudno uwierzyć że potrafi ugryźć. Matrioszko a wiadomo coś o tym goldenku co go ostatnio widziałaś? Jakby coś to piszcie do mnie na pw, nie mam siły dokładnie przeglądać wątku, raz na dwa dni się z łóżka zwlekam żeby do komputera siąść na chwilkę, tak mnie gorączka rozłożyła.