Jump to content
Dogomania

Margi

Members
  • Posts

    6956
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Margi

  1. Dobrze,że już po wszystkim.
  2. [quote name='Saththa']i jak i jak?[/QUOTE] no właśnie.Jak zwierzaczki bo ciągle trzymamy :kciuki:
  3. :kciuki::kciuki::kciuki:...........
  4. [quote name='malawaszka']no ja to nawet byłam przekonana, że po któregoś z tych :oops: [URL]http://www.asterniger.com/index2.htm[/URL][/QUOTE] Ja też byłam przekonana,zwłaszcza,że mają szczenięta.
  5. Nic tylko pieścić od rana do wieczora. :loveu:
  6. To fantastycznie,że Puszczyk ma domek :laola:
  7. Taka kruszynka i tyle musiała przejść :shake: Ula trzymaj się jakoś. :calus:
  8. ojejku to koniecznie trzeba się tego pozbyć. :kciuki:
  9. tak późno :crazyeye: :kciuki::kciuki::kciuki:
  10. To cudownie ,że jest chętny domek :kciuki:. Ogromny słodziak z tego Mariuszka. :loveu:
  11. ojejku jaki jestem śliczny na tym portreciku. :loveu:
  12. [quote name='malawaszka']no jak zwykle ZERO kciuków - bardzo nam przykro z Puszczykiem - bardzo :( i w końcu się zamknę w sobie ... [/QUOTE] Kciuki były tylko w pracy. Fajnie,że Puszczyk pozbył się balastu. :lol:
  13. Popieram,Wasia zakładaj salon piękności.;) Puszczyk cudnie wygląda.:loveu:
  14. Pewnie dlatego,że wtedy była bardzo na fali.
  15. Dobrze by było,żeby to kosztowało 100 zł.Ja trzy lata temu zapłaciłam za 2 godz.takie jak Lilo opisuje 180 zł.
  16. Słuchajcie behawiorysta to jedna sprawa a druga to kto będzie z Guciem pracował,bo pewnie p.Iwona nie będzie miała czasu.
  17. Śliczne cudo,za samo spojrzenie można go zjeść. :loveu:
  18. [quote name='zerduszko']Trzeba będzie poczekać ze wzgl. na konieczność szczepienia teraz. Właśnie Skarpetko - a szczepienie nie powinno być po 2 tyg.? Czy ktoś nie chciałby się dorzucić do szczepienia? I na kastrację czas zacząć zbierać.[/QUOTE] Konto poproszę to coś tam dorzucę.
  19. Bidna malutka. A z tyłu ma jakieś ząbki?
  20. Ja na razie to bym weszła z psychotropem,ale wiele osób jest temu przeciwna. W tym temacie mam dobre doświadczenie. Moja Figa jak była malutka to z jednej strony była bardzo pobudzona a z drugiej bała się własnego cienia.Jako szczeniak 4-miesięczny nie podeszła do nikogo,bo się bała. Byłam wtedy u znanej ( telewizyjnej ) behawiorystki i ona właśnie zaleciła psychotrop.Figa brała go jakieś 4 miesiące,ale poprawa była znaczna. Do dziś jest lekko nieufna,ale poza tym nic jej zarzucić nie można ( no może poza rozpieszczeniem :evil_lol: )'
  21. Zerduszko na pewno masz rację. Posiadasz duże doświadczenie z psiakami ,ja zdecydowanie mniejsze. Zobaczymy co na to Malawaszka.
×
×
  • Create New...