-
Posts
6956 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Margi
-
Dobrze,że już po wszystkim.
-
[quote name='Saththa']i jak i jak?[/QUOTE] no właśnie.Jak zwierzaczki bo ciągle trzymamy :kciuki:
-
:kciuki::kciuki::kciuki:...........
-
[quote name='malawaszka']no ja to nawet byłam przekonana, że po któregoś z tych :oops: [URL]http://www.asterniger.com/index2.htm[/URL][/QUOTE] Ja też byłam przekonana,zwłaszcza,że mają szczenięta.
-
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
Margi replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Nic tylko pieścić od rana do wieczora. :loveu: -
To fantastycznie,że Puszczyk ma domek :laola:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszko przykro mi . Trzymaj się :glaszcze:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
Margi replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Waszka trzymaj się :calus: :glaszcze:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
Margi replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Taka kruszynka i tyle musiała przejść :shake: Ula trzymaj się jakoś. :calus: -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
Margi replied to kinga's topic in Już w nowym domu
ojejku to koniecznie trzeba się tego pozbyć. :kciuki: -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
Margi replied to kinga's topic in Już w nowym domu
tak późno :crazyeye: :kciuki::kciuki::kciuki: -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
Margi replied to kinga's topic in Już w nowym domu
:kciuki::kciuki::kciuki:............. -
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
Margi replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
To cudownie ,że jest chętny domek :kciuki:. Ogromny słodziak z tego Mariuszka. :loveu: -
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
Margi replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
ojejku jaki jestem śliczny na tym portreciku. :loveu: -
[quote name='malawaszka']no jak zwykle ZERO kciuków - bardzo nam przykro z Puszczykiem - bardzo :( i w końcu się zamknę w sobie ... [/QUOTE] Kciuki były tylko w pracy. Fajnie,że Puszczyk pozbył się balastu. :lol:
-
Popieram,Wasia zakładaj salon piękności.;) Puszczyk cudnie wygląda.:loveu:
-
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Pewnie dlatego,że wtedy była bardzo na fali. -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Dobrze by było,żeby to kosztowało 100 zł.Ja trzy lata temu zapłaciłam za 2 godz.takie jak Lilo opisuje 180 zł. -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie behawiorysta to jedna sprawa a druga to kto będzie z Guciem pracował,bo pewnie p.Iwona nie będzie miała czasu. -
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
Margi replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
Śliczne cudo,za samo spojrzenie można go zjeść. :loveu: -
Sznaucerki mini w tragicznym stanie, już szczęśliwe w DS!!!
Margi replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Trzeba będzie poczekać ze wzgl. na konieczność szczepienia teraz. Właśnie Skarpetko - a szczepienie nie powinno być po 2 tyg.? Czy ktoś nie chciałby się dorzucić do szczepienia? I na kastrację czas zacząć zbierać.[/QUOTE] Konto poproszę to coś tam dorzucę. -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
Margi replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Ło matko toż to tylko miksowane. -
CHMURKA. Prawie sznaucerka miniaturka. Nigdy nie jest za późno na DOM :)
Margi replied to kinga's topic in Już w nowym domu
Bidna malutka. A z tyłu ma jakieś ząbki? -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Ja na razie to bym weszła z psychotropem,ale wiele osób jest temu przeciwna. W tym temacie mam dobre doświadczenie. Moja Figa jak była malutka to z jednej strony była bardzo pobudzona a z drugiej bała się własnego cienia.Jako szczeniak 4-miesięczny nie podeszła do nikogo,bo się bała. Byłam wtedy u znanej ( telewizyjnej ) behawiorystki i ona właśnie zaleciła psychotrop.Figa brała go jakieś 4 miesiące,ale poprawa była znaczna. Do dziś jest lekko nieufna,ale poza tym nic jej zarzucić nie można ( no może poza rozpieszczeniem :evil_lol: )' -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
Margi replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Zerduszko na pewno masz rację. Posiadasz duże doświadczenie z psiakami ,ja zdecydowanie mniejsze. Zobaczymy co na to Malawaszka.