Kurcze chyba kolejny sznaucer olbrzym. :shake:
Znalazłam taki wątek:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212838-Macho%21%21%21-Komu-przystojnego-sznaucera-%29?p=17434300#post17434300"]http://www.dogomania.pl/threads/212838-Macho!!!-Komu-przystojnego-sznaucera-%29?p=17434300#post17434300[/URL]
Cudniaste te białe kurki.Takie puchate.Nawet nie wiedziałam,że takie mogą być kury.:lol:
Dona jest moją ulubienicą,ma takiego sznupiatego figla w oczach.:loveu:
Tekla nie narzekaj ogród masz piękny.
O ten lek się dowiem,jeżeli będzie tam gdzie mam wejścia, to na pewno psiak może liczyć na 2 opakowania.Wiedzieć będę w poniedziałek ale wysyłka jest możliwa dopiero w piątek.
Myślę oczywiście o ketokonazolu.
[quote name='Tekla64']cala ta szopka z hodowla i wystawami juz od dawien dawna wcale nie jest hodowla ino robieniem pieniedzy i zdobywaniem tytulow przewaznie nie do konca zasluzonych, to co sie dzieje z ekstrierem to kino totalne ale to ze psychike zostawili jak niewazna rzecz to juz wola o pomste do nieba i nie ma wytlumaczneia[/QUOTE]
Święte słowa :evil_lol: