Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Trzymam kciuki za szybie zaaklimatyzowanie.
  2. [quote name='Cleo2008']czy nie trzeba jakiegos pospolitego ruszenia?????????? Ile tam jest psow? Bo ja nie moge tak siedziec czytac to i nic nie robic...[/QUOTE] Zawsze możesz dać chociaż DT bo one są teraz najbardziej potrzebne.
  3. [quote name='ladySwallow']Szykują się Dotce widoki na domek ;)[/QUOTE] Wiadomo już coś?
  4. [quote name='ladySwallow']MaDi, czy Zuzia jest do ogłaszania już?[/QUOTE] Penie nie:) Czekała specjalnie na Ciebie;)
  5. [quote name='ladySwallow']MaDi, a jakiej gazety :>[/QUOTE] Dziennika chyba... mówiła że już dawno miała to ogłoszenie tylko się czaiła;)
  6. Pani jak i jej sąsiedzi są zachwyceni Czupką:) Mała spisała się na medal i jak do tej pory nic jeszcze nie zmajstrowała:) Wszyscy pytają skąd jej Pani miała tyle pieniędzy na zakup takiego rasowca:crazyeye::evil_lol:
  7. [quote name='Ania+Milva i Ulver']Poproszę informacje na temat tego pieska: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_fWRdp18L2oY/TZItZykD7OI/AAAAAAAABjg/0b3CtOML49c/IMG_2464_resize.jpg[/IMG][/QUOTE] Średnia sunia, raczej młoda odchowała na jesieni miot. Jeśli zastanawiasz się czy jest owczarkowa to z przykrością stwierdzam,że nie:(
  8. [quote name='jogi']Nie jestem prawnikiem, ale z tego co się orientuję to po zmarłym jeśli rodzina przejmuje spadek, to z tzw dobrodziejstwem inwentarza. Można odmówić przyjęcia spadku, ale nie można wybrac to chcę np działkę, ale psów już nie. Jesli działka stanie się własnością Renaty to psy również, jeśli odmówi to zrezygnuje zarówno z działki jak i psów. To samo tyczy się np zaciągniętych przez zmarłego długów. Przyjmujesz spadek, przyjmujesz pieniądze, mieszkanie itp ale równocześnie przyjmujesz długi po zmarłym.[/QUOTE] Nie ma sensu gdybać,nie znając przepisów ani sytuacji prawnych nic to nie zmieni. Działka jest już od dawna P. Renaty przynajmniej tak mi sama powiedziała. Obiecuję,że postaramy się zrobić wszystko aby te zwierzęta miały prawidłową opiekę.
  9. [quote name='jogi'][U]A ja przypominam i prosze ludzi z organizacji lubelskiej o kontakt z fundacją dar serca, bo oni nadal zbierają kase na psy z Rachowa i zapytanie Renaty czy otrzymuje od nich pomoc. [/U][/QUOTE] Dzwoniłam już dawno o czym nawet chyba pisałam już na wątku, niestety nikt nie odbierał...
  10. [quote name='matrioszka2']...bo, na przykład z sąsiadującego Gościeradowa - w Nowodworze psa spotkałam .... MaDi, wstaw albumy do pierwszego postu, bo nikt się do psów za chwilę nie dokopie.[/QUOTE] Siedzę w górach i mam kiepski internet w dodatku tylko na chwilę, dzisiaj wracam więc postaram się nadrobić zaległości.
  11. [quote name='as_ko']Poznałam Mee, fajna jest to niech ma :) [url]http://upload.allegro.pl/show_item.php?item=1553695424[/url][/QUOTE] Dziękuję:)
  12. [quote name='teresz10']Nie wiem z którym schroniskiem gmina Rachów ma podpisaną umowę ? Nie mogę znaleźc strony z aktualnymi informacjami...Pani O.nie miała podpisanej umowy z gminą na przytulisko - to miejsce było jej prywatną posesją a psy jej psami... ale teraz gdy umarła one są[B] bezdomne[/B] - nie wiem czy dobrze myślę, ale wasze działania to dobra wola, również córki działania to dobra wola - sytuacja sie zmieniła prawnie i może warto pogadac z burmistrzem aby wspomógł finansowo skoro tyle dobrej woli w was i kłopot mu zabieracie z głowy ? Odłów 190 bezdomnych psów pewnie by kosztował swoje ...[/QUOTE] Też mam takie zdanie... Annopol podlega Nowodworowi.Ostatnie psy z gminy trafiły tam jakieś 5 lat temu za czasów starego burmistrza. Nasza ekipa jest dzisiaj na miejscu, juz posprzatali;)
  13. As_ko wspaniałe ogłoszenia. Mam neta tylko na chwilę:(
  14. [quote name='kora78'][B]prosze o info o Pixie, czanej mikro suni chudzince[/B][/QUOTE] Wyniszczona prawdipodobnie przez robale, była bardzo chuda jeszcze jakieś 2 tyg. temu terazppo tabletkach znacznie przytła:) Jest wycofana ale nie straszy zębami niestety nie udało mi się jej złapać aby zabezpieczyć od pasożytów.
  15. [quote name='Merys']Jestem jak najbardziej chętna do wolontariatu, już kontaktowałam się z Panem Zdzisławem w tej sprawie.[/QUOTE] Super, będzie pewnie ciężko to wszystko ogarnąć....
  16. [quote name='muzzy']Super :) MaDi, napisz coś więcej o tym DS. Skąd? Gdzie? Jak? :)[/QUOTE] Domek z ogłoszenia w gazecie, starsza Pani z LSMów, bardzo kocha psy, szukała kogoś na miejsce po utracie 14 letniego przyjaciela, który odszedł 3 lata temu. Czupa obszczekała Panią ale po zobaczeniu siatki zabawek trochę zmiękła;) Chciała z nami wracać...
  17. Podnosimy.
  18. [quote name='bico'][B]MaDi, to co będzie z tą resztą, która tam zostanie?:( Czy one "po prostu" tam zostaną z córką tej Pani czy zostaną uśpione..? Ile w ogóle jest czasu na zabranie tych psów? [/B] No i co zrobić by te, które tam zostaną już się więcej nie rozmnażały, a okoliczni "ludzie" nie wrzucali przez płot w "stare dobre i wypróbowane" już wcześniej miejsce nowych szczeniaków i dorosłych psów...?[/QUOTE] Pani Renata obiecała,że będzie się nimi opiekować tyle ile będzie trzeba ale jest to wielkie obciążenie i trzeba zabrać jak najwięcej psów. Nie zostaną uśpione prawo zabrania tego typu działań. Potrzebni są wolontariusze z tamtych okolic.
  19. [quote name='matrioszka2']Materiał będzie z naszej wczorajszej wizyty, czy z waszej wcześniejszej ?[/QUOTE] Masz PW. Pani Stanisława umarła...
  20. [quote name='sacred PIRANHA']kocham go! mój to by mnie po łbie zdzielił że durna jestem i wyje a przeciez wreszcie mamy z głowy hihihi Czupa powodzenia piesiuniu![/QUOTE] Wolał Czupe niż mnie bekse;)
  21. To jest Fala: [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/6032/img2387resize.jpg[/IMG] Jutro będzie program o przytulisku:) [url]http://www.tvp.pl/lublin/reportaze/zdarzenia-magazyn-reporterow/zapowiedzi-programow[/url]
  22. [quote name='evel']Czupa Czupsiu, gdzie Twój DS?[/QUOTE] Raczej gdzie Czupa:evil_lol: Dzisiaj zamieszkała w domu stałym:multi:, głupia jestem bo się pobeczałam i Michał chciał już po nią wracać.
  23. [quote name='ladySwallow']No własnie domków mało, a jak się zgłaszają, to nie odsyłają ankiet ;) Zobaczymy, jak będzie.[/QUOTE] Kiepsko ostatnio z adopcjami.
×
×
  • Create New...