Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Lili "Lest super zjadła posłanie jak wróciłam z pracy myślałam,że wybuchła bomba, załatwia się w domu ale widocznie musi częściej wychodzić":) Mam nadzieję,że nie zmienią zdania. Kasiu przemyśl dobrze ten wyjazd jak coś to mamy kilka dni na szukanie hotelu, a jak zdrówko?
  2. Dziękuję dobra kobieto.
  3. [quote name='Kocurek']Podnosimy Nane i Gacule przy sobocie:)[/QUOTE] Hop do góry. Czy mogę liczyć na zrobienie ogłoszeń chociaż dla Nany?
  4. [quote name='Osa']Niestety w tym miejscu zostały jeszcze inne biedaki trzymane w stodole w zagrodach jak dla świnek - bigle, spaniele, yorki.. Pan "hodoffca" przemilczał że oprócz tych trzech shih- tzu i jednego spaniela które łaskawie oddał Straży dla Zwierząt z Lublina ma jeszcze sunię shih i dwa pekińczyki. Zostały one wczoraj przekazane naszej fundacji "Plaskaty Azyl" Katarzyny Strzeleckiej przez prywatną osobę kochającą płaskonose psy.[/QUOTE] Zostały wykupione? Gdzie można o nich poczytać?Widzieliśmy wszystkie psy,będą tam oczywiście kolejne kontrole. Małe sprostowanie Fundacja Lubelska Straż Ochrony Zwierząt;) P.S już wszystko wiem;)
  5. Boksio pojechał do wspaniałego DS w Warszawie.
  6. [quote name='inga.mm'][I][B] [/B][/I][FONT=Arial][SIZE=2][I]pomogłam wielu pieskom, teraz moi podopieczni potrzebują pomocy[/I][/SIZE][/FONT] [SIZE=2][SIZE=2][I][B][I][B][B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/213159-GRZYBOBRANIE-bazarek-cegie%C5%82kowy-na-podopiecznych-Ingi.mm-i-innych-do-5-09-11-21"][FONT=Georgia][COLOR=magenta][I][B]zapraszam na grzybobranie[/B][/I][/COLOR][/FONT][/URL] [/B][/B][/I][/B][/I][/SIZE][/SIZE][I][FONT=Arial][SIZE=2]i po [/SIZE][/FONT][/I][B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna]mini-płytki CD-R 50 MB[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][I][SIZE=3][SIZE=3][SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212740-Male%C5%84czukowe-quot-wizyt%C3%B3wki-quot-mini-p%C5%82ytki-CD-R-50-MB-na-Male%C5%84czuka-z-Wilgi"][COLOR=darkorange][COLOR=sienna][/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE] [/SIZE][/SIZE][/I][/FONT][/B][/QUOTE] Pomóżcie podnosić bazarek.
  7. Psy z poprzednich postów zostały odebrane,watek będzie pewnie jutro. [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=158438677570022[/url]
  8. Zapraszam aby poznać swiat pseudohodowli: [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=158438677570022[/url]
  9. Hop do góry.
  10. Cisza, nawet po szczeniaki nikt nie dzwoni.
  11. [quote name='Asia & Ginger']Gdzie sunia przebywa? Czy są zdjęcia?[/QUOTE] Podeślij mi maila na PW to Ci wyślę. Sunia jest w Lublinie.
  12. [quote name='wawer']To znaczy, że Szarik nadaje się już do adopcji? Jak się kumpluje z innymi psami, samcami? Jest jeszcze dość młody - chyba? Miał kontakt ze starszymi psami, tzn. jak je toleruje, jeśli miał okazję? Czy jest z natury wesoły i przyjazny, czy lubi postraszyć?[/QUOTE] W zasadzie tak, zobaczymy jakie domy będą się odzywały. Szarki żyje obecnie z kilkunastoma psami i sukami w różnym wieku i o różnych gabarytach a nawet kotami. Być może jak całkiem odżyje i poczuje się " u siebie" pokaże różki ale to nie jest pies agresywny.
  13. Pilnie szukam DT dla odebranej właśnie z pseudohodowli około 5 letniej łagodnej suni.
  14. Pewne jesteście? Mieli debatować jutro....tzn. dzisiaj;) Pilnie potrzebny DT dla 3 suk może być oczywiście chociaż dla jednej;-)
  15. Pilnie potrzebny DT dla 3 suk może być oczywiście chociaż dla jednej;)
  16. Kasiu co z Twoim wyjazdem?
  17. [quote name='andegawenka']:lol::lol::lol: Ja nie wchodzę bo się boję....[/QUOTE] Nie bój sie;)
  18. [quote name='Merys']Widzieliscie? [url]http://www.tvnwarszawa.pl/informacje,news,-quot-zwierzeta-prosza-o-glos-na-tak-quot-,264175.html[/url][/QUOTE] Tak bo mi przysłałaś;)
  19. [quote name='Nutusia']Dla Szarika!?!?!?????? Z Częstochowy jest Olalola, Lil_ka - jeśli nie one same, to może kogoś polecą...[/QUOTE] Niestety nie dla Szarika....ale też dla psa a właściwie suni w potrzebie.
  20. Potrzebuje kogoś do wizyty 6 km. od Częstochowy.
  21. Oczywiście,że sprawa trafiła do prokuratury.
  22. [quote name='bico']Bambu nadal potrzebuje naszej pomocy, więc niech będzie widoczny;)[/QUOTE] No to hop.
  23. [quote name='bico']Może lepiej to podliczyć na raty? Teraz, a potem znowu. Unikniemy wtedy szoku cenowego...lub go przynajmniej trochę zmniejszymy....[/QUOTE] Biore ich na przetrzymanie, zobaczymy kto pierwszy wymięknie;) Nie pamiętam dokładnie którego wróciła do kliniki ale prosto po opuszczeniu hotelu w Chełmie.
  24. [quote name='sacred PIRANHA']zapytaj ladySwallow o dom w okolicach żyrardowa drugi brany przez nas pod uwage się obraził, że nie został wybrany wiec chyba jest jednak kiepski;-)[/QUOTE] Oj tam kiepski po prostu się napalili na taką ślicznotkę.
×
×
  • Create New...