Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. Jak dobrze poczytać wieści o Szopenie.......
  2. no to pekińczyk niech będzie...albo lepiej corgi.....:lol:
  3. no ja to wcale nie rozumiem o czym Wy piszecie....życie Prezesa w zagrożeniu?? duszenie Marcelka???? Gdzie jest rzecznik?!!!!!
  4. [quote name='Kamila Proc']niskopienna to co? bardziej mops?[/QUOTE] no albo pekińczyk....:lol:
  5. [quote name='mari23']skoro rzecznik Prezesa tak twierdzi - inaczej być nie może :)[/QUOTE] rzecznik się wypowiedział- sprawa rozstrzygnięta.....:lol:
  6. podsosnowa, Muminkowa dolinna....:lol: niskopienna, góralska....:lol:
  7. [quote name='Kamila Proc']on musi bez przerwy jesc, wydaje mi sie, ze to wlasnie sugeruje[/QUOTE] A wiesz,że tak pewnie jest...Prezes bardzo taktownie sugeruje, że chodzi o posiłki.....:lol: funia mało kumata....:evil_lol:
  8. [quote name='Aimez_moi']Ranias a nie masz a kuku blizej?[/QUOTE] nie mam, bo wtedy nie będzie a kuku.....:razz:
  9. Może jak Prezes obrożę założy, to zrozumie,że nie może gardła nadwyrężać.....:roll:
  10. [quote name='Kamila Proc']a twarzyczka jaka?[/QUOTE] próbuję zrobić Wam a ku-ku [url]http://imageshack.com/a/img809/9493/4y5u.jpg[/url]
  11. [quote name='Kamila Proc']nasz znowu wygral, ale ponownie mozemy pominac to milczeniem[/QUOTE] musimy podziękować Mistrzowi , pogratulować i życzyć dalszych sukcesów...
  12. [quote name='Kamila Proc']co to za rasa?[/QUOTE] Muminek to taka rasa dolinna.....:lol: na dole brzuszek.....:lol:
  13. [quote name='Aimez_moi']Ranias a Ty?[/QUOTE] nie wiem dlaczego ale cały czas pojawia mi się myśl- Muminek :lol:
  14. jestem zdrowa i radosna jak szczygiełek, właśnie wróciłam z Dębicy- fajnie było, w Gospodzie u Wiedźmy zjadłam 20 pierogów mix- na słodko i mix- kolorowych, żyć nie umierać.....:lol:
  15. [quote name='Tianku']nie no czytam i czytam i nie wiem ile brakuje do hoteliku :oops: ciemnota jestem z finansów :niewiem:[/QUOTE] mnie się wydaje,że co miesiąc brakuje ponad 100zł do hoteliku....
  16. [quote name='ranias']Też szukałam w internecie i znalazłam w takiej kwocie, ale bez przesyłki. Przelałam 50zł na obroże dla naszych Milusińskich[/QUOTE] dopłaciłam jeszcze 25 zł, będzie na jedną ode mnie....dla Prezesa :loveu:
  17. Brodzio był bardzo grzeczny przy szczypku.....Mnie pan weterynarz nie zdiagnozował...:lol:
  18. żeby aniołek ważył tyle co ja to by musiał mieć wspomaganie do latania....:evil_lol:
  19. Marysia to mari23- taki aniołek w ludzkiej postaci...:lol:
  20. u weta będziemy dzisiaj z Brodziem- szczepienie, to może przy okazji ja się załapię na konsultacje....:lol:
×
×
  • Create New...