[quote name='Kamila Proc']on musi bez przerwy jesc, wydaje mi sie, ze to wlasnie sugeruje[/QUOTE]
A wiesz,że tak pewnie jest...Prezes bardzo taktownie sugeruje, że chodzi o posiłki.....:lol: funia mało kumata....:evil_lol:
[quote name='Kamila Proc']nasz znowu wygral, ale ponownie mozemy pominac to milczeniem[/QUOTE]
musimy podziękować Mistrzowi , pogratulować i życzyć dalszych sukcesów...
jestem zdrowa i radosna jak szczygiełek, właśnie wróciłam z Dębicy- fajnie było, w Gospodzie u Wiedźmy zjadłam 20 pierogów mix- na słodko i mix- kolorowych, żyć nie umierać.....:lol:
[quote name='Tianku']nie no czytam i czytam i nie wiem ile brakuje do hoteliku :oops: ciemnota jestem z finansów :niewiem:[/QUOTE]
mnie się wydaje,że co miesiąc brakuje ponad 100zł do hoteliku....
[quote name='ranias']Też szukałam w internecie i znalazłam w takiej kwocie, ale bez przesyłki. Przelałam 50zł na obroże dla naszych Milusińskich[/QUOTE]
dopłaciłam jeszcze 25 zł, będzie na jedną ode mnie....dla Prezesa :loveu: