-
Posts
15019 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ranias
-
Brodzio na stare lata zrobił się taki duszkowaty, leciutki jak puszek. Ale potrafi być starym wrednym zgredem i kiedyś jak zmieniłam kolejność spacerów i zabrałam przed nim Ciaposława, to ten piernik wskoczył na ławkę w kuchni, z ławki na stół i obsikał mi wazon z kwiatkami. A potem wlazł pod fotel i udawał niewiniątko.
-
Misia to jest kawał baby, ale jak na nią patrzę , to nie wiem dlaczego, ale zaraz myślę o kreciku z czeskiej bajki.Może w kształcie podobna, taka bambaryłka.Grubiutka jest, ale bardzo żwawa. Kuba próbował się z nią bawić, ale Misiul zaraz wywalał się kołami do góry i demonstrował swoją nadwagę. Spryciula z niej....
-
Misia zawierała znajomość z moim starszym synem, który przyleciał na parę dni do domu.Dała się pogłaskać i podrapać za uszkiem, a potem chyba chciała pokazać jak tu gospodaruje i powyciągała buty na podwórko. Tym razem nie leżały ładnie przed domem tylko w krzakach. Kuba zaraz schował swoje buty na górną półkę do szafy....o Misi powiedział,że jest zdecydowanie Puśkowata, może tylko ze 2 razy grubsza...
-
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
ranias replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Deklaracja IX-II poleciała -
Misia dzisiaj robi przegląd pomieszczeń.Obejrzała łazienkę, zaciekawiły ją schody, ale chyba za dużo ich jest, bo nie próbowała się na nie wspinać. Jedno jest pewne- Misia wie, że zawsze warto być w pobliżu kuchni.
-
Misiula pozdrawia. Dzisiaj dużo czasu spędziła przy półce z butami.. i miała przy tym dziwną minę.
-
Dzisiaj mija 2 tydzień jak Misia została moją Misią. Niestety pomyliłam się sądząc,że Zezul jest za gruby,żeby podnieść dupinkę i wskoczyć na łóżko.Otóż Zezul jest bardzo skoczny i potrafi wskoczyć na łóżko co też dzisiaj uczynił i tak zszokował biednego Brodzia, że biedny Brodzio leżał na poduszce i nie dychał.A Misia wepchała się pod kołdrę, polizała mnie po nogach i wdzięcznie zeskoczyła....to chyba była taka wizyta- zwiastun... Był u mnie dzisiaj pan zrobić przegląd pieca przed sezonem grzewczym.Misia na pana szczekała cały czas, zwłaszcza jak pojawił się w kuchni, bo tam ten nieszczęsny piec sobie wisi. Zamknęłam więc Misi drzwi przed nosem, żeby pan mógł w spokoju czynić co trzeba. Misiula się uspokoiła i jak się później okazało chyba jednak nie ułożyłam butów tak jak należało- zdaniem Misi, bo w czasie tego uspokojenia zajęła się porządkami.... kocham Misię
-
>>> BOGUŚ odszedł... MA JUŻ SWÓJ DOM - HOTELIK , W KTÓRYM JEST<<<
ranias replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
Moją deklarację możecie podnieść na 10zł z tym, że we wrześniu nie wpłacę za cały rok tylko za 6miesięcy