Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. I ja witam cię piesiu i życzę, żeby domek się do ciebie odezwał :lol:
  2. A czy ktoś pytał może o naszego piesia pięknego?
  3. Szopusiu kochany, dobry wieczór.Pytał ktoś o naszego piesia?
  4. [quote name='Kamila Proc']kazdy lubi dziubkowac[/QUOTE] fakt :p:p:p
  5. [quote name='Aimez_moi']Marcel na wiosne mlodnieje, za pannami sie oglada.... miske pewnie zostawi w spokoju.... My to sobie wykorzystamy....:):)[/QUOTE] czyli po tych wywczasach turnus odchudzający się szykuje :razz:
  6. Piesiu, moja skromna deklaracja za marzec i kwiecień poszła do ciebie
  7. [quote name='Aimez_moi']O Boziu.....Tak...:) tak...:) piec posilkow dzienne i deser.....:)[/QUOTE] To już oglądam walizki. Tylko czy Marcelek będzie zadowolony, bo może się wystraszyć,że miska zagrożona.....:p
  8. [quote name='Aimez_moi']A moze Funia ma wolna budke......zabierz mnie ze soba i na wywczasy pojedziemy.......:)[/QUOTE] A czy to będą wywczasy z pełnym wyżywieniem? :oops:
  9. [quote name='danka4u1']Olinku, szkolą Cię....przecież Ty juz jesteś duzy piesek i jeszcze każą Ci chodzić do szkoły...:shake:[/QUOTE] Olinek musi podnosić swoje kwalifikacje,żeby domek znaleźć. Będzie miał dodatkowy atut w łapkach :lol:
  10. Marcelino, bo Arguś już od rana się całował za budką....Czy ty też brałeś udział w tym migdaleniu ? :lol:
  11. [quote name='Kamila Proc']a ja Argusia ucaluje[/QUOTE] A co to za poranne migdalenie się ;)
  12. [quote name='Aimez_moi']Kochaniutka........:) przenies sie do Funi na troszke......:):):)[/QUOTE] A budka wolna jest, bo do Marcela to się chyba nie zmieszczę...:razz:
  13. [quote name='Pliszka']dzień dobry![/QUOTE] dobry wieczór Szopusiu :lol:
  14. Piesiu, witam cię .Hopaj do domku swego...już czas najwyższy....
  15. Olinku, jak tam się sprawujesz w czasie szkolenia? Postępy jakieś już widać? :lol:
  16. [quote name='Aimez_moi']Marcel nam na wiosne mlodnieje......:) ciekawe jak tam Argo?[/QUOTE] no to Arguś pewnie wydorośleje....:p
  17. [quote name='Aimez_moi']Funiu......to rewelacyjne wiadomosci......Marcel nam mlodnieje......:):)[/QUOTE] Ja też bym tak chciała :razz:
  18. [quote name='Pliszka']Był jakiś odzew z ogłoszeń? Trzymam kciuki![/QUOTE] Chyba nic. Nikt nie pisze....:shake:
  19. Marcelino, zabieram cię na wirtualny spacerek. Chodź piesiu kochany :lol:
  20. [quote name='wujek & ciocia']hej Cioteczki - wszystkiego najlepszego !!!! :Rose::Rose::Rose:[/QUOTE] Bardzo dziękujemy :loveu:
  21. [quote name='Aimez_moi']Ja takze zagladam do lovelasa naszego.......:)[/QUOTE] I ja trochę później.Argusiu, cmok w pychola :lol:
  22. [quote name='Marinka']Bo moja Saba zachorowała ...od tygodnia raz czuła się dobrze raz źle...wczoraj przeszła operację i przy okazji sterylizację, bo okazało się, że ma początki ropomacicza...jednak to wyszło niejako przy okazji...łobuziara połknęła metalowe kółko i zszywki - to wszystko utkwiło jej w jelitach Teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na telefon z lecznicy[/QUOTE] To trzymam za Was.Będzie dobrze :loveu:
×
×
  • Create New...