[quote name='funia']Dzisiaj zaobserwowałam co dziwne jak obroza zadziałała na nim kiedy prawie nie szczekał ...
A jak naparza nie widzę efektu .Zastanawiam się nad jej skutecznością .
Ta noc była spokojna i w 100%przespana.[/QUOTE]
to może powoli wszystko się ułoży....
[quote name='Aimez_moi']Napuszony....rozpuszczony i wrzaskliwy.....:):)[/QUOTE]
bo Marcelek wentyluje płuca, ale te sąsiady to nie znają sie na gimnastyce....:diabloti:
i ciekawa jestem, czy obróżka przyszła i jak Marcelek zareagował na ten wynalazek...no bo to jest wyjatkowy piesek i musi zrozumieć po co ten cały eksperyment....:loveu: