Jump to content
Dogomania

ranias

Members
  • Posts

    15019
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ranias

  1. I jak noc minęła? Marcelino koncertował? Jakoś ta obroża antyszczekowa mnie przeraża, no ale problem jest i trudno udawać,że go nie ma.Wpłacę po 20 czerwca 100zł, może wspólnymi siłami jakoś poradzimy....:roll:
  2. Tak sobie Marcelek spokojnie żył i trenował...A tu antyszczek....
  3. [quote name='funia']Dzisiaj około 1 w nocy zerwalam sie i na bosaka pobiegłam do boksu do Marcela bo zaczynał poszczekiwać i zabralam go do domu .Ale inne psy sąsiadów szczekały nadal bo jak to we wsi zawsze coś tam jest do obszczekania . Ale na stałe nie moze spac w domu bo mam koty i inne psy .Marcel musi mieć swoje miejsce bo on rzuca sie nawet na suke jak podejdzie do jego miski lub budy .Ma silne poczucie swojej własnosci i walczy jak lew ! Nie wiem co bedzie bo topór wojenny został podniesiony więc wesoło nie bedzie ,(podejrzewam ,ze Policja niedługo zjawi sie u nas ) Myslalam o obrozy antyszczekowej tej co pryska w nos sprayem przy szczekaniu ale jest strasznie droga .... Moze jednak warto by było ja kupic bo teen stres i cisnienie jakie temu towarzyszy jest spore. Mam sporo rzeczy na bazarek ,mogłabym porobic foty i komuś podesłać . Mysle ze trzeba się za to wziąc ....[/QUOTE] no to mamy kłopot...
  4. No to może być nieciekawie....Moja sąsiadka nie lubi żadnych zwierząt, a moich w szczególności.Koty przegania, a kiedy zaczyna szczekać któryś pies, bardzo szybko otwiera okno i wali laską w parapet- blaszany z okrzykiem " do budy". Moje koty bezczelnie włażą jej na okna, a przez psy- nie sypia.
  5. [quote name='Aimez_moi']Oczka jeszcze widac.....:) bo lapcie to sie chyba z brzusiem zrownaly......:):)[/QUOTE] Marcelek przecież kulturysta....:lol:
  6. [quote name='Kamila Proc']przywitam sie slonecznie[/QUOTE] a ja z deszczykiem, ale gorąco....:lol:
  7. Marcelka przytulam i w oczka czule zaglądam....:loveu:
  8. [quote name='Aimez_moi']Ranias.....:) na bazarku jest taka jedna.....:) Taki stozek.....[/QUOTE] nio...cały czas udaję,że jej nie widzę...:razz:
  9. szóstka weidera, tak to sie chyba nazywa, swego czasu ćwiczyłam i były efekty...
  10. [quote name='Aimez_moi']Mhy.....wyobrazam sobie Argusia ze spuchnietym ozorkiem.....:) Funiu...:) a jak tam Twoje odchudzanie? Bo ja to juz chyba taka gruba zostane....nic na mnie nie dziala....:([/QUOTE] a ja zaczynam trening od przyszłego poniedziałku...:lol: takie mam postanowienie...:roll:
  11. [quote name='Aimez_moi']Jak sie ciagle je....... to duzo nie wchodzi.....[/QUOTE] a tu trzeba się odżywiać,żeby tempo treningów utrzymać i kółko się zamyka.....:lol:
  12. Marcelek musi jeść często, bo ma bardzo małe porcje....:lol:
  13. przed spankiem odwiedzam naszą księżniczkę:lol:
  14. Marcelek nie odpowiada, bo właśnie trawi kolację, a wiecie,że właściwe trawienie ma decydujące znaczenie przy budowaniu masy mięśniowej...:p
  15. i w ramach porannego spaceru odwiedzam Argusia...:lol:
  16. do Marcelka zaglądnę po cichu, żeby nie przeszkadzać mu w trawieniu śniadanka...:lol:
  17. Marcelkowi zawsze pieniążek się przyda.....:lol:
×
×
  • Create New...