Jump to content
Dogomania

aduska1212

Members
  • Posts

    374
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aduska1212

  1. smutna, szara, schrosnikowa rzeczywistość... :( dobrze, że chociaz Brunek się w niej odnajduje :(
  2. ależ on fajniuśki! miło na niego popatrzeć! :) wysłałam właśnie swoją skromna wpłatę za luty, oczywiście w tytule przelewu nie wpisałam miesiąca,przepraszam, że dopiero teraz, ale odpoczywałam w domku z dala od dogo.
  3. no mój mały uczuleniowiec na labm&rice wygląda świetnie. teraz troszke łupieżu jeszcze ma - oczywiście przez wymysły pani. ale z jagnięciny jestem naprawdę zadowolona!
  4. Fajny ten psiuńcio... Kurcze, chociaż na stare lata zazna odrobinę szczęścia...
  5. dziewczyny, ja też wpłacałam 10 zł na Szarika, a nie ma mnie na pierwszej stronie... Nie doszło ? przeoczyłyście ?
  6. Niestety - u mojej suńki po indyku wystąpiła reakcja alergiczna :( Więc wracamy do jagnięciny... Bardzo żałuję, bo tak jej smakowała ta karma :( mimo, iż ma dosyć spore granulki jak na nią a wcinała bez protestów...
  7. pociesza mnie to, że ludzie do końca nie zatracili swego czlowieczeństwa. Wśród moich znajomych mam spory odzew w jego sprawie - myślę, że choć część z nich wpłaci pieniążki,
  8. od 3 dni płaczę nad Tobą Kubusiu :( wpłaciłam skromne 10 złotych - więcej nie mogę, ale zawsze coś :( i nawołuję na FB, NK i gdzie tylko mogę - może ktoś Cię zauważy i pomoże... :(
  9. bo trzeba się zalogować na portalu nasza klasa....
  10. hm.. ciekawe dlaczego.. ale mojej suni smakuje, to chyba nie jest tak źle... przynajmniej mam takową nadzieję.
  11. to i my się pokażemy :) niestety-mam mało zdjęc tego, jak wyglądały moje psiurki przed przybyciem do mnie... 1.Leila-dama z łomżyńskiego schroniska-ogólna forma w miarę ok, troszkę za chuda-ale w tamtym schronie o psiaka się dba, tyle, że stan psychiczny był fatalny! przez kilka miesięcy akceptowała tylko mnie-na widok faceta, nawet taty czy mojego chłopaka-siusiała ze strachu pod siebie :( na główce, między uszami wyczuć można źle zrosnietą czaszkę... Coż strasznego mógł zrobić jej człowiek? teraz kocha wszystkich, pokazuje nawet ząbki na obcych-że niby taka groźna :evil_lol: 2. Ares-przygarnięty "cielaczek"-76 cm w kłębie-w największe mrozy 2 lata temu. Spał na śmietniku. Nie mogłam go zostawić. Okazało się, że jest młody, ale nurzycę miał okropną :( oba boki i szyja były prawie łysiutkie... sami zobaczycie jak się zmienił :) 3.Majeczka - też z łomżyńskiego schronu. Okropna alergiczka i chora na padaczkę. Ale kocham ją jak nikogo na świecie! nie umiem wstawiać zdjęć, więc dla tych, którzy mają konto na nk: maja w schronisku- [url]http://nk.pl/profile/14384923/gallery/120[/url] a to trójca u mnie - [url]http://nk.pl/profile/12808275/gallery/album/3[/url] :)
  12. ja niestety kupiłam w zoologu na wagę :( Pan mi mówił, ale zabij, nie pamiętam :( postaram się dowiedzieć i tutaj napisać :)
  13. w karmie Brit Care jest coś z kurczaka - wiem. ale mojej suńce służy mimo wszystko! próbowałam sporo karm i po każdej to samo - łupież i drapanie. a po bricie wszystko zniknęło. nawet moja wetka zauważyła dużą poprawę w szybkim czasie. Każda karma to też indywidualna sprawa, więc chyba trzeba próbować, próbować...
  14. mój chłopak studiuje na PB na wiejskiej, poproszę go, żeby się rozglądał jak tylko będzie w tamtym rejonie. Znajomych tam nie mam, żebym mogła kogoś poprosić.. Ja tam mieszkałam rok temu i niestety czasem widywałam ON-ka biegającego samopas, który miał właściciela...
  15. ja właśnie kupiłam wersję light z indykiem i ma granulki jasne, takie jak poprzednia wersja z jagnięciną. i powiem wam, że jestem w szoku! moja niuńka, niezwykle wybredna, która jadła tylko maleńkie granulki, zjadła michę z dużym smakiem! wsuwała te spore jak dla niej granulki aż miło było posłuchać! :) i wybierała te nowe granulki sposród starych - wersji z jagnięciną dla małych ras :) jeżeli tylko indyk nie uczuli Mai, to przechodzimy na stałe na ta wersję :)
  16. [B]dreag[/B] - telefon aktywny! :) ja mieszkam na Wysokim Stoczku w razie czego :)
  17. ta wersja Lamb&rice ma chyba podobne granulki jak te activity...coś ta mi się wydaje... ale mogę się mylić więc jutro się upewnię, jeżeli będą w sklepie :) tylko zdjęć pewnie się nie uda zrobić, ale chociaż będę porównywać np. z britem care dla małych ras.
  18. ja jutro będe w zoologu więc jeśli chcesz, to moge podpatrzeć wielkość granulek ;) chyba, że ktoś ma taką karmę w domu, to będzie bardziej poinformowany.
  19. ojojojoj ;) pewnie było trzeba blagać, całować, płaszczyć sie przed nią... skąd ja to znam :D jeżeli chcecie porównać Mini z moją Mają, to tutaj macie kilka jej zdjęć : [url]http://nk.pl/profile/12808275[/url] - jeśli macie konta. bardzo słabo ją widać, bo boi się aparatu..
  20. patrze te "gremlinki" to wszystkie takie fochate! :) jak odblokuje telefon to dam znać :( na razie nie mam pojęcia do kiedy to potrwa...
  21. a ja was proszę-nie dyskryminujcie studentów! nie koniecznie oddając któremuś Mini, ale tak ogólnie.;) niektórzy-do których należę ja-są szurnięci na punkcie psów i nie umieją bez nich funkcjonować, nawet, jeżeli muszą wynajmować wspólnie z jakimś studencki pokoj :razz: da się to pogodzić, uwierzcie :) [B]dreag[/B]-zobaczysz jaka moja Majka podobna do Mini :) mój chłopak jak zobaczył jej zdjęcia od razu snuł domysły, że może rodzina. tyle, że moją ktoś porzucił w Łomży. I widzę, że Mini z psiakami się dogaduje, bo u mnie to średnio możliwe :-(
  22. witam, to i ja dorzucę jednorazowo 10.. przepraszam, że tak mało, ale w chwili obecnej nie stac mnie na więcej :( jak możecie, to wyślijcie mi nr konta.
  23. rano w okolicach cmentarza św Rocha na Wysokim Stoczku-ani śladu po niej. Rozglądałam się tak mocno, jak tylko mogłam!
  24. ja jakiś tydzień temu tutaj u nas widziałam Onka-ale to był ewidentnie psiak. no nic, kilka razy dziennie łażę ze swoją niuńka więc będę miała oczy szeroko otwarte!!
  25. chcecie może trochę josery emotion festival dla malutkiej? jest trochę ponad kg chyba. termin to 19 06 2011.. Zakochałam się w Mini! dosłownie! a dlaczego? bo 8,5 miesiąca temu przygarnęłam sunię, która jest baaaardzo podobna! baaardzo! i moja pogardziła tym smakołykiem-to może Mini schrupie?
×
×
  • Create New...