Jump to content
Dogomania

szafra

Members
  • Posts

    6066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szafra

  1. Złe wieści ! Żwirek zdarł sobie całą sierść do gołej skóry, właściwie to się oskalpował ( chcąc się wydostać z kojca). Wsadza ten swój mały łepek w kraty i tak bardzo chce wyjść, że zdziera sierść - całą szyję ma zdartą i z góry za głową. Łysy placek zardzewiały od krat. W ciągu jednego dnia :shake::shake: . Gryzie kratę i całą mordkę ma pokrwawioną. Nie wiem co dalej będzie ...
  2. Shanti ....Ty to napisz !!! :cool3::cool3::cool3:
  3. Jeszcze długa droga przed nią !!!! Moim marzeniem jest zobaczyć w jej oczach te iskierki, które mówią : " Jestem szczęśliwa" ...:loveu:
  4. I ja podrzucam wieczorem:multi::multi::multi:
  5. Wysłałam Timulkowy wątek tutaj [url]http://www.dogomania.pl/threads/213378-Przygarn%C4%99-m%C5%82odego-psa-suk%C4%99-owczarka-niemieckiego[/url]
  6. Wspaniałe zdjęcia Dekusia i opisy super ! A mordeczka psa jeszcze nie wierzyła, że jedzie do domu ...na miejscu to już chyba uwierzył :evil_lol::evil_lol::multi:.
  7. Podrzucam Żwirasa z wieczora :multi::multi::multi:. Martwię się bo takie upały są a on dyszy nawet jak nie jest tak gorąco. Nie wiadomo jak z jego serduszkiem - w jakim stanie jest :shake:. Przetrwać tylko te upały ..
  8. Allegro dla Puszka :p : [URL]http://allegro.pl/doswiadczony-przez-los-puszek-szuka-domu-na-zawsze-i1786618138.html[/URL]
  9. Pięknie tam u Was ... i piękny wybieg dla psiaków !
  10. [quote name='xxxx52']znam przypadki ,ale nie na przykladzie tego schroniska ,ze wolontariuszki zakladaj watek pieska ,a piesek i tak jest gdzie indziej wydany ,albo nie wydany.tak wiec po co sie obrazac.samo zycie.[/quote] To pracownicy schroniska a nie wolontariuszki ...:eviltong:.
  11. [quote name='xxxx52']czy schronisko nie wyda cichaczem jakiemus hodowcy?czy nie lepiej i pewniej dac pieska do DT?[/QUOTE] Schronisko nie robi takich rzeczy ! I żaden hodowca go nie dostanie w swoje łapy !!!
  12. Usilnie działasz :cool3::cool3: !!!!
  13. Mogą być zdjęcia i plakaty i inne. Ważne, że konto oficjalne ! Ale na cegiełkach to się nie znam... :shake::shake:.
  14. Wspaniale napisane - wszystko to zobaczyłam oczami wyobraźni :evil_lol::evil_lol::evil_lol:.
  15. [quote name='monika55']Co z Puszkiem? Wszystko chyba zależy jak zwykle od pieniędzy. Nie wiem czy ktoś poratował.[/QUOTE] Pani Małgorzata B, od której dostałam maila - przesłałam go Tobie i Shanti :cool3:. Mam nadzieję, że go dostałaś.
  16. [quote name='xxxx52']gdzie bedzie piesek czekal?[/QUOTE] Alex jest w schronisku.
  17. Cały czas myślę o tym, że gdybym go zobaczyła na trasie jak jechałam do Katowic w piątek to może by się udało go uratować :-(:-(:-(.
  18. A ja już od rana o nim myślałam. I miałam do Was dzwonić, żebyście o nim nie zapomniały :shake:. A tu taka niespodzianka !!!! Dziękuję Shanti, że o Żwirasie pamiętasz i dziewczynom, że go uszczęśliwiły na spacerkach ...:loveu::lol:.
  19. Ja mogę zrobić Allegro ( tylko nie cegiełkowe - takiego nie umiem :shake: ). Takie normalne robiłam kilka razy, chociaż bez gadżetów i bajerów ;).
  20. Dobrze !!!! Bardzo dobrze, że Alex doczekał takiego fajnego domku :multi::multi:. Spokojnie do tego września przetrwa w schronisku !!!!
  21. Ja już na którymś wątku czytam - " Zostanie na stałe u p.Ilony". Pani Ilona ma chyba gumowy dom i bardzo dużo psów u niej zostaje na stałe!
×
×
  • Create New...