[quote name='xxxx52']znam przypadki ,ale nie na przykladzie tego schroniska ,ze wolontariuszki zakladaj watek pieska ,a piesek i tak jest gdzie indziej wydany ,albo nie wydany.tak wiec po co sie obrazac.samo zycie.[/quote]
To pracownicy schroniska a nie wolontariuszki ...:eviltong:.