Jump to content
Dogomania

szafra

Members
  • Posts

    6066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szafra

  1. Żwirek gryzie i demoluje swój boks, posiekana guma ochronna, która przykrywa kraty w boksie. Pogryzione szczątki i małe kawałeczki po całym pomieszczeniu się walają ...mam nadzieję, że nie zjada tego !:shake::shake: Oczko zaropiałe - przemyłam i zakropiłam kropelki. Rana, którą sobie zrobił na całej długości szyi przemyta środkiem odkażającym ( ma tam pozlepianą sierść, która się przykleiła do rany. Próbowałam ...to namoczyć i odkleić ale nie bardzo się dało. Aparat mi się niestety rozładował i zdjęcia robiła Alinka. Będą troszkę później! Dzisiaj pobiegał troszkę, poleżał, posiedział, w jego małych Żwirkowych oczętach na chwilkę pojawiły się iskierki !!! Nawet zainteresował się suniami (mamuśką z córcią) Niestety musiał iść do siebie ... Schronisko zamknięte, nikogo nie ma ... Od wczoraj 115 wejść na Żwirkowe Allegro i ...jeden obserwator ...:cool3:.
  2. Tą część podebrałam do tytułu...:cool3:
  3. Weź Alinko, bo mój aparat nie robi takich dobrych zdjęć jak Twój !!!:shake:
  4. Zmieniłam tytuł ...może być ?
  5. [quote name='terra']Bardzo dobra wiadomość, bądź szczęśliwy psiaczku :) I jeszcze zapytam, skoro to pies rodowodowy, to kto ma w ręce rodowód?[/QUOTE] Pewnie rodowód ma ten właściciel ostatni, który wiedział, że Alex jest w schronisku i go nie odebrał !
  6. Jutro do niego pojadę i zrobię zdjęcia wydepilowanych części biedaka. Jak dzisiaj jeszcze nie wiem. Może Shanti napisze ..
  7. Biedna Tessulka :shake::shake::shake:. Cała ona jest jednym wielkim cierpieniem! Ale teraz będzie już tylko lepiej !!!!
  8. Ku...:angryy::angryy:. Brak mi słów ! Ruduś ...
  9. Zrobiłam Żwirkowi wypasione Allegro !!! http://allegro.pl/show_item.php?item=1790136986 Dziękuję bardzo, bardzo gorąco Ubocze :loveu::loveu::loveu:.
  10. Takie ci to zalotnice :evil_lol:.
  11. Boję się zadzwonić do schroniska ....czy Żwiras nie zrobił sobie krzywdy. Cały dzień nie daje mi to spokoju...
  12. Miałam urlop to jeździłam codziennie - skończył się niestety ! :roll::roll: Ale czasami wpadam ok. 15.00 jak z pracy wyjadę o przyzwoitej porze :evil_lol:. Będę w sobotę i niedzielę. Żwiras czeka i coś muszę wymyślić zanim cosik wykombinuje i krzywdę sobie zrobi wariatuńcio !
  13. [quote name='shanti']Ja się ogromnie cieszę, bo nie będzie powtórki z Dejzi. O Alexa jestem całkowicie spokojna, są dla siebie stworzeni.[/QUOTE] Właśnie tak - są dla siebie stworzeni :loveu::loveu: !!!!
  14. [quote name='shanti']Bardziej Monice, dobrze? Ona zna lepiej całą sytuację, ja tu wpadam tylko sporadycznie.[/QUOTE] OK to Monice !
  15. Jeszcze mi się łezka kręci teraz na samo wspomnienie....a wpadłam tylko na chwilkę do Żwirasa. A on wydepilowany na klacie :shake::shake:. Rudi cudo tak się cieszył ...te łapiny do góry podnosił - jakby prosił, żeby go jak najszybciej zabrać i już nie oddać ! Państwo od Alexa bardzo fajni ! :p Teraz chyba muszę w avatarek wstawić Żwirasa. :cool3: Ja też mam kontakt z dziewczyną z dogo, której wysłałam info o Sarze. Nie mieszka na Śląsku, ale jak będzie wracać z urlopu to może nas odwiedzi. Prosiła, żeby sprawdzić Sarę na koty ( ale takie wolno żyjące, nie domowe) czy będzie bardzo gonić czy nie.
  16. [quote name='Łukasz__']To ciekawe skąd się w Jastrzębiu znalazła... :roll:[/QUOTE] Nic z tego nie rozumiem. W schronisku w Jastrzębiu jej nie było. Dlaczego? Psy z Jastrzębia przyjmowane są do schroniska w Jastrzębiu. A ona trafiła w inne miejsce. Pewnie tam gdzie jest przepełnienie.
  17. Ja go słyszałam na zewnątrz jak do niego dzisiaj szłam.
  18. Bardzo pilna !!! Już się zabieram za FB i wiadomość roześlę do gości Żwirkowego wydarzenia! Może Allegro zrobić i nie czekać aż się tamto skończy. Żwirek musi znaleźć dom! :-(
  19. Był z czarną Czarownicą 2 na węglu. Myślałyśmy, że trochę rozrywki będzie miał i nie będzie mu samemu smutno :shake::shake:. A on łebek wsadzonym w kratę i płacze...:placz:. Teraz poszedł na kwarantannę bo tam są osłony na kratach...
  20. [quote name='monika55']Ktos dziś dzwonił o Sare onke. Która to? Prosiłam panią o kontakt z shanti.[/QUOTE] To moja ulubienica ! [IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/292453_225892920789665_100001068755602_634578_409773_n.jpg[/IMG]
  21. Alinko - Robin jest i Arka też jest jeszcze w schronisku.
  22. Zauważyłam, że w Puszkowych ogłoszeniach jest mój mail i telefon podany. Ja niestety o Puszku nic nie wiem, ponieważ nie znałam go i nie było mnie wtedy jeszcze w schronisku. Tylko z opowieści i wątku go znam. Jeżeli będą do mnie jakieś telefony w sprawie Puszka lub wiadomości na pocztę będę je przekazywać Monice55 lub Shanti. Dobrze??? :lol:
  23. [quote name='monika55']Dziękuje szafra.[/QUOTE] Bardzo proszę :p.
  24. Kurcze...kurcze :multi::multi::multi: hura !!!! Mogę zmienić Avatarek ... Shanti napisze ... kciuki trzymajcie ale mocno !!! Żeby wszystko było ok ! :multi::multi::multi::cunao::drink1::laola::smilecol:
×
×
  • Create New...