-
Posts
6130 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pamela555
-
[quote name='tamb']Wojtuś wesoły wariatuńcio, bawi się, szaleje. Po kastracji ogłoszenia i do domu.[/QUOTE] Właśnie tak to widzę :)
-
[quote name='togaa']Ja mam sporo różnych fantów. Jak się trochę ogarnę ze sprawozdawczością, to popstrykam foty a Ciebie pamelko poproszę o wystawienie. ;-)[/QUOTE] No i nawet fanty się znalazły :) Nie ma problemu :)
-
[quote name='togaa']Od 2 dni mam ogromne problemy z pisaniem postów. Nie działa enter, czyli nie mogę przenieść do następnego akapitu zdania i tekst zamienia sie w nieczytelną zbitkę. Nie mogę edytować postu. Nie działają emotikony. Zniknęła listwa z opcjami, czyli nie moge pogrubić, wstawić zdjecia itp. Pisałam do Administratora, ale cisza. Czy ktoś też tak ma ?[/QUOTE] U mnie wszystko działa jak na razie...
-
Na dniach zrobię jakiś bazarek dla Wojtka na kastrację, cegiełkowy pewnie bo nie mam fantów. Ile kosztuje kastracja kota (+badania krwi pewnie?)?
-
Przelałam 52zł na konto Stowarzyszenia z tego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242846-ZAKO%C5%83CZONY-Kilka-ciuszk%C3%B3w-i-buty-dla-SBM-do-07-05-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242846-ZAKO%C5%83CZONY-Kilka-ciuszk%C3%B3w-i-buty-dla-SBM-do-07-05-godz-21[/URL] I naturalnie proszę o potwierdzenie :)
-
Podrzucam wątek
-
Odwiedzam Wojteczka... Jak zdrówko?
-
Starszy Snoopy z Olkusza ZNALAZŁ kochający DOM w Krakowie!!!!
pamela555 replied to missiaa's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam psiaka -
Sara- Spała zbieramy deklaracje, daj jej dom, tylko nie schron :(
pamela555 replied to iwonamaj's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do suni.... Niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc... :-( -
Przelałam 130zł z bazarku naszyjnikowego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241695-ZAKO%C5%83CZONY-%28-Pi%C4%99kne-NASZYJNIKI-%29-dla-SBM-do-9-04-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241695-ZAKO%C5%83CZONY-%28-Pi%C4%99kne-NASZYJNIKI-%29-dla-SBM-do-9-04-godz-20[/URL] i oczywiście proszę o potwierdzenie jak dotrą :lol:
-
Cegiełkowy bazarek dla Wojtusia i SBM (po połowie): [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20[/URL] A jak się Wojtuś czuje? I drugi kotek?
-
Zapraszam : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20[/URL] 50% dla Was, 50% z wyszczególnieniem dla kocia Wojtka
-
Zdrowiej kotku...
-
Beścik nareszcie wyleguje się w swoim domku!!!
pamela555 replied to natalau99's topic in Już w nowym domu
Podrzucę wątek... -
Śpij dobrze Wojtusiu... Zaczynam się zakochiwać w chłopaku :loveu:
-
Hop Koteczku ...
-
Gruni 14 latek już w nowym domu ! <3 / Temat do zamknięcia :D
pamela555 replied to Madzialenos's topic in Już w nowym domu
Gruni znalazł domek?! Ale cudnie! Ale jak, kto, gdzie? ;)