Jump to content
Dogomania

pamela555

Members
  • Posts

    6130
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pamela555

  1. [quote name='tamb']Wojtuś wesoły wariatuńcio, bawi się, szaleje. Po kastracji ogłoszenia i do domu.[/QUOTE] Właśnie tak to widzę :)
  2. [quote name='togaa']Ja mam sporo różnych fantów. Jak się trochę ogarnę ze sprawozdawczością, to popstrykam foty a Ciebie pamelko poproszę o wystawienie. ;-)[/QUOTE] No i nawet fanty się znalazły :) Nie ma problemu :)
  3. [quote name='togaa']Od 2 dni mam ogromne problemy z pisaniem postów. Nie działa enter, czyli nie mogę przenieść do następnego akapitu zdania i tekst zamienia sie w nieczytelną zbitkę. Nie mogę edytować postu. Nie działają emotikony. Zniknęła listwa z opcjami, czyli nie moge pogrubić, wstawić zdjecia itp. Pisałam do Administratora, ale cisza. Czy ktoś też tak ma ?[/QUOTE] U mnie wszystko działa jak na razie...
  4. Na dniach zrobię jakiś bazarek dla Wojtka na kastrację, cegiełkowy pewnie bo nie mam fantów. Ile kosztuje kastracja kota (+badania krwi pewnie?)?
  5. Przelałam 52zł na konto Stowarzyszenia z tego bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242846-ZAKO%C5%83CZONY-Kilka-ciuszk%C3%B3w-i-buty-dla-SBM-do-07-05-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242846-ZAKO%C5%83CZONY-Kilka-ciuszk%C3%B3w-i-buty-dla-SBM-do-07-05-godz-21[/URL] I naturalnie proszę o potwierdzenie :)
  6. Takie małe coś: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242846-Kilka-ciuszk%C3%B3w-i-buty-dla-SBM-do-07-05-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242846-Kilka-ciuszk%C3%B3w-i-buty-dla-SBM-do-07-05-godz-21[/URL] Zapraszam :)
  7. Dzisiaj wpłaciłam 112 zł dla Stowarzyszenia i 112 zł dla kota Wojtka z bazarku cegiełkowego, oczywiście proszę o potwierdzenie :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-ZAKOŃCZONY-CEGIEŁKOWO-wirtualna-siłownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20[/URL]
  8. Odwiedzam Wojteczka... Jak zdrówko?
  9. Zaglądam do suni.... Niestety finansowo nie jestem w stanie pomóc... :-(
  10. Przelałam 130zł z bazarku naszyjnikowego: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241695-ZAKO%C5%83CZONY-%28-Pi%C4%99kne-NASZYJNIKI-%29-dla-SBM-do-9-04-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241695-ZAKO%C5%83CZONY-%28-Pi%C4%99kne-NASZYJNIKI-%29-dla-SBM-do-9-04-godz-20[/URL] i oczywiście proszę o potwierdzenie jak dotrą :lol:
  11. Cegiełkowy bazarek dla Wojtusia i SBM (po połowie): [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20[/URL] A jak się Wojtuś czuje? I drugi kotek?
  12. Zapraszam : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/242279-CEGIE%C5%81KOWO-wirtualna-si%C5%82ownia-dla-Wojtka-i-SBM-21-04-godz-20[/URL] 50% dla Was, 50% z wyszczególnieniem dla kocia Wojtka
  13. Zdrowiej kotku...
  14. Śpij dobrze Wojtusiu... Zaczynam się zakochiwać w chłopaku :loveu:
  15. Hop Koteczku ...
  16. Gruni znalazł domek?! Ale cudnie! Ale jak, kto, gdzie? ;)
  17. Święta się kończą, czas zrobić coś pożytecznego! :razz: Zapraszam na bazarr: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/241695-%28-Pi%C4%99kne-NASZYJNIKI-%29-dla-SBM-do-9-04-godz-20"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241695-%28-Pi%C4%99kne-NASZYJNIKI-%29-dla-SBM-do-9-04-godz-20[/URL]
×
×
  • Create New...