Jump to content
Dogomania

pamela555

Members
  • Posts

    6130
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pamela555

  1. Chyba mnie szlag trafi... :angryy: No ale tak, co się schronisko będzie przejmować, mają jednego psa mniej, co ich może obchodzić co się z nim będzie dalej działo...
  2. [quote name='togaa']Zapraszam ; [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/132968-Loluś-w-pieluszkach-szuka-wyjątkowego-domu-!!?p=21016607#post21016607[/URL][/QUOTE] A dziękuję :) Już wyoglądałam ;)
  3. [quote name='pamela555']Lecę zobaczyć :)[/QUOTE] Tylko linku nie mogę znaleźć..:oops:
  4. [quote name='togaa']To ciupeństwo jeszcze.Szczeniul. Tylko na zdjęciach taki duży, a właściwie duża. Docelowo max 6 kg. Mix maltańczyka chyba. Już ją kocham . Sama słodycz, nie pies. (U Lolka jest zdjecie na kanapie, to lepiej widać gabaryty..)[/QUOTE] Lecę zobaczyć :)
  5. Jeeeju, on jest taki słodki! Ale chyba będzie duży? Na zdjęciu tak misiowato wygląda, taki mieszaniec owczarka jakiegoś? Hm, nie znam się :)
  6. Jakie białe cudo... Aż się można rozpłynąć jak się patrzy... I takiej śliczności nikt nie chce? :shake:
  7. Jejku jaki biedny... Warto by poinformować schronisko, żeby wiedzieli co się dzieje w tym domu i nie wydawali już następnych psów, bo wizyty poadopcyjne pracowników schronisk to tylko legendy...
  8. A jak było przy strzyżeniu? Pewnie nie była zachwycona?
  9. [quote name='togaa']Jest nasz cudaczek wystrzyżony jak się patrzy !!!! Gwiazda kochana !!!!!:lol:[/QUOTE] Padłam! Ale cudo!! Prześliczna :) :loveu: taki pyszczek piękny i kochany :loveu:
  10. Posłałam dzisiaj 104,00zł dla Wojtka. Bardzo proszę o potwierdzenie: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/244072-Zako%C5%84czony!-CEGIE%C5%81KOWE-SPA-dla-kota-Wojtka-do-13-06-godz-21"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244072-Zako%C5%84czony!-CEGIE%C5%81KOWE-SPA-dla-kota-Wojtka-do-13-06-godz-21[/URL]
  11. Facebook: [URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=203637909760624&set=a.153592258098523.4308.153520654772350&type=1&theater[/URL]
  12. Ogłoszenie Wojtka na kocietajemnice.pl : [URL]http://kocietajemnice.pl/index.php?s=news_adopcje&id=89[/URL] Wzięłam tam dodatkowo jeszcze jedno ze zdjęć tutaj z wątku bo tamte 2 jako że są pionowe to "rozjeżdżały" się w miniaturce. Ogłoszenie pojawi się jeszcze na facebooku, zapewne jutro.
  13. [quote name='tamb']Bardzo dziękuję. Zdjęcia mogę przesłać na maila. Kot Wojtek został znaleziony w czasie mrozów, chory i wyziębiony. Po wyleczeniu został zaszczepiony, wykastrowany i czeka na nowy, dobry dom. Ma około 7 miesięcy, jest miły, wesoły, chętny do zabawy. Lubi towarzystwo psów i kotów. Ma piękne umaszczenie, jest marmurkowy (od czerni do szarości) z białymi wykończeniami. Kontakt w sprawie adopcji: 510278239.[/QUOTE] Będę jeszcze potrzebowała email do kontaktu (może być na PW, to prześlę też swój do zdjęć), miejscowość, województwo i max. 3 zdjęcia.
  14. [quote name='tamb']Dzisiaj Wojtuś był w Dzienniku Polskim [URL]http://www.dziennikpolski24.pl/pl/po-godzinach/przygarnij-zwierzaka/1277522-przygarnij-bezdomnego-kotka.html[/URL] i nikt dotąd nie zadzwonił.[/QUOTE] Mogę dać ogłoszenie na kocietajemnice.pl . Koleżanka zajmuje się ogłoszeniami tam, więc tylko zapytam jakie informacje potrzeba.
  15. Bazarek na spłatę długu : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244072-CEGIEŁKOWE-SPA-dla-kota-Wojtka-do-13-06-godz-21[/URL]
  16. Obiecany bazarek cegiełkowy na dług Wojtka : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244072-CEGIEŁKOWE-SPA-dla-kota-Wojtka-do-13-06-godz-21[/URL]
  17. [quote name='togaa']Kurdupelki mają sie całkiem dobrze. Wszystkie ciachniętę ( na kredyt, niestety ) i się goją. A najważniejsze że dwa już w nowych domkach.!!! Widać deszczowa pogoda bardziej sprzyja adopcjom. Ludziska z nudów gmeraja w internecie , no i wypatrzyli nasze skarby. Rewelacyjny domek trafił się brzydalowi - Mikiemu ! Jamniorek też miał szczęście. Do wzięcia został jeszcze [B]Papijonek..[/B]. To psiaczek o bardzo delikatnej psychice. Potrzebuje dużo spokoju , miłości i zero stresów.[/QUOTE] Ale super wiadomości! Nie spodziewałam się, że tak szybko znajdą nowe domki :) cudownie! :loveu: a Papijonkowi też na pewno się uda :)
  18. [CENTER][IMG]http://i750.photobucket.com/albums/xx142/milcia_2010/masaz-klasyczny_zpsdbc0ab61.jpg[/IMG] Zapraszam na bazarek cegiełkowy, gdzie oferujemy wirtualne [B]zabiegi SPA[/B] :D Cegiełki już od [B]2zł[/B]... A pieniążki zbieramy dla kotka Wojtka :) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244072-CEGIEŁKOWE-SPA-dla-kota-Wojtka-do-13-06-godz-21[/URL] [/CENTER]
  19. [quote name='togaa']Ja mam sporo różnych fantów. Jak się trochę ogarnę ze sprawozdawczością, to popstrykam foty a Ciebie pamelko poproszę o wystawienie. ;-)[/QUOTE] Jakby co to czekam w gotowości ;)
  20. [quote name='tamb']Wojtuś został dzisiaj wykastrowany. Podliczyłam w pierwszym poście i jest na minusie 132zł.[/QUOTE] Teraz niech dochodzi do siebie :)
×
×
  • Create New...