Jump to content
Dogomania

WiosnaA

Members
  • Posts

    10410
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    44

Everything posted by WiosnaA

  1. Dzisiejszy meil od córki Państwa; Witam . prosila bym o wiecej fotek lakusia. jest sliczny. Pozdrawiam. Wysłałam duuużo..
  2. Wuniu,Lakusiowy Aniele .... :glaszcze::glaszcze: Dobranoc.
  3. Wojtuś,ja również serdecznie dziękuję za wizytę i w dodatku tak szybką. Głaskanie i człowiek z boku...to jest dla Lakusia najważniejsze,przylepa niesamowita. Pies dla niego jak jest to dobrze,nie ma to też by było dobrze..więcej człowieka dla niego. Z naszą sunią pełna zgoda...ale zabawy,wygłupy z nią jego nie interesują.
  4. Hmm...ale proste:lol:. To poproszę o nr.konta .
  5. Witam serdecznie! Swoją deklarację stałą, skromniutką-10zł od Lakusia chciałabym przenieść na Tolka,wiem że mu brakuje....ale nie wiem jak to się robi:oops:
  6. Lakuś Wszystkich Serdecznie Pozdrawia!!!
  7. Wuniu,było wszystko zwalić na mnie.. Lakuś mój "dom wywrócił do góry nogami".
  8. Skoro ja zostaję ,to niech i Lakuś zostaje...nasze kąty już zna.
  9. Pojawiła się wizja DS w Krakowie.I teraz, wożenie Lakusia do Kikou i później do Krakowa(jak DS zdecyduje się na 100%),nowe miejsca w krótkim czasie,ciągle stres dla psa,a Lakuś jest psem delikatnym.Wiem jak wielu ludziom zależy na dobru tego psa. Nie mam sytuacji kryzysowej w domu,że muszę jechać "za chlebem",ale nie będę pisać na forum o prywatnych sprawach które skłaniały mnie do podjęcia takiej decyzji.Ze względów osobistych odkładałam datę wyjazdu,doszła jeszcze sytuacja z Lakusiem.Masę spraw zbiegło się w czasie i to dość krótkim.... Dlatego też po wspólnej naradzie rodzinnej rezygnuję z wyjazdu i zostaję w domu.Całą rodziną podjęliśmy decyzję,że możemy dać Lakusiowi dom tymczasowy bezpłatny jak do tej pory, do czasu znalezienia DS...domu stałego niestety dać nie możemy.Jeżeli zgadzacie się na takie rozwiązanie,to Lakuś zostanie u mnie,jeżeli nie to jutro przyjeżdżamy do Łodzi.
  10. Pa pa Wuniu, dobranoc.
  11. Fotograf słaby był....zawsze "coś obcięte", a i Lakuś model niecierpliwy. Na dzisiaj koniec fotek.
  12. I jeszcze takie..
  13. Zaraz dam jeszcze jedno ,chyba niezłe
  14. Pewnie w niedzielę zobaczysz,podrapiesz,a może nawet Tobie:lol: da się tak przytulić...bardzo to lubi. Taki jestem "lisunek"
  15. Mam duuużo zdjęć...dziś był dzień fotograficzny...na innych jest mój pyszczek:oops: i nie da się wyciąć...ale coś na pewno wybierzemy.
  16. Ależ dziś się dzieje... Ogłoszenie o muszkieterach the best:lol: Wuniu, w plastrach czy bez Lakuś w niedzielę chce Cię zobaczyć,kuruj się. Trochę słodziaka;
  17. Wuniu :-(.....trzymaj się!! Lakuś Wszystkich pozdrawia serdecznie.
  18. Wuniu ,super... Ja natomiast martwię się podróżą która czeka Lakusia.....to jest bardzo daleko....jak zniesie ?..czy da radę pokonać całą trasę w jeden dzień?...dalej spać nie mogę...
  19. Wyadoptuje, wyadoptuje na pewno...jeszcze skradnie czyjeś serce... jak nasze. Pożyjemy,zobaczymy.
  20. Wuniu,ja mogę tylko 10zł stałych deklaracji...i przekażę jakieś fanty na bazarek dla mmd.
  21. "Lakuś przyjechał do mnie a karmą Arion Bravo Croc 24/10.Taką samą kupiłam w kwietniu-20kg,także jest jeszcze sporo. Niedawno udało mi się namierzyć sklep z kurzymi łapkami.Gotuję je dodatkowo psiakom,a one je uwielbiają."
  22. Jestem po rozmowie z Kikou.Zgodziła się przyjąć Lakusia do siebie na DT.Jest także możliwość odbioru Lakusia przez Kikou z Łodzi w niedzielę 23.V.
  23. Zdjęcia Lakusia są na stronach;206,207,213,216,217,227,228 i filmik; http://www.youtube.com/watch?v=Yg6Gx0fMn-E#
  24. [quote name='Nemko']czy te slowa są nadal aktualne, czy Lucky nadal ufa czlowiekowi...?:( "Opisuje ona Luckiego w samych superlatywach,[FONT=Verdana] jako posłusznego, w lot chwytającego, czego się od[/FONT][FONT=Verdana] niego oczekuje, przyjaznego innym czworonogom psa. Tym samym Lucky[/FONT][FONT=Verdana] zachwyca zarówno urodą jak i charakterem. Zrównoważony, oddany, delikatny,[/FONT][FONT=Verdana] ładnie chodzący na smyczy, zachowujący czystość w domu, nie niszczący[/FONT][FONT=Verdana] otoczenia, niehałaśliwy, a do tego dobry kompan podróży samochodem[/FONT][FONT=Verdana] urzeka kolejnych ludzi, mających z nim styczność."[/FONT] wszystko się zgadza...do obcych na początku troszkę nieufnie,z lekką obawą podchodzi...ale bardzo chce być blisko człowieka.
×
×
  • Create New...