[quote name='jogolcia@pdx']Jest odpowiedź od Klaudii: "Razem z rodzicami uważamy, że rzeczywiście byłoby lepiej, gdyby Zosia już została przywieziona do domu do nas, a my zadbamy by w szybkim czasie przeszła zabieg. Tak chyba będzie najlepiej dla wszystkich, skoro jest taka możliwośc, to wraz z rodzicami popieramy takie wyjście z sytuacji i czekamy na Zosieńkę :)"
Jest też osoba na FB chętna do pomocy w transporcie Zosieńki...
Funiu - to kiedy możemy zabierać maleńką?[/QUOTE]
Jolus [URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=10&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://cdn.content.sweetim.com/sim/cpie/emoticons/000203F8.gif[/IMG][/URL]
[URL="http://www.sweetim.com/s.asp?im=gen&lpver=3&ref=12&p={E6F6C7A7-89A3-447A-AAE1-790E43BF6A0A}"][IMG]http://content.sweetim.com/tbsig/sig.asp?img=ad1[/IMG][/URL]