Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. na spacerek Tarus :) zobaczcie prosze ta tragedie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-skóra-i-kości-nadają-się-do-czegokolwiek-Zagłodzona-ON-ka[/URL]
  2. pokazuj sie Rodi :) zobaczcie prosze ta zaglodzona Onke [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-skóra-i-kości-nadają-się-do-czegokolwiek-Zagłodzona-ON-ka[/URL]
  3. Wizusek na spacerek :) zobaczcie ta umierajaca onke http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-skóra-i-kości-nadają-się-do-czegokolwiek-Zagłodzona-ON-ka
  4. strasznie malo tu dziewczyn...trzeba posciagac troche cioteczek
  5. tak to jest husky...zobacz caly watek -tragedia ...
  6. czy wiadomo jak dlugo pozostanie w klinice? czy masz jakis hotelik na oku dla niej? czy ona ma osobne konto? jesli tak to ile na nia macie?
  7. nastepny z 7 zaglodzonych [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190887-Piątek-trzynastego....Pomocy[/URL]!!! [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/3409/dscf0706vx.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3999/dscf0693r.jpg[/IMG]
  8. Garnek był pusty, zawierał resztki błota [IMG]http://http//images45.fotosik.pl/329/8e181ed3231d60c3med.jpg[/IMG][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/8e181ed3231d60c3med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/324/be506eb5693c316fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/e9938c3815cbb090med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/329/d99e302e02034500med.jpg[/IMG]
  9. a tu jedna z 7 zaglodzonych psow przez jednego pseudo czlowieka Oto ONa - zagłodzona Sara.Skóra i kości.Cień owczarka niemieckiego. Nigdy nie zaznała normalnego życia.Jej wierni towarzysze to łańcuch, mróz lub palące słońce, pusta miska. [B]Jej gehenna trwa od 8 lat[/B]. Leży ... bo nie może stać o własnych siłach.Poranione uszy ... Osoba, u której pozostaje jest niezrównoważona psychicznie; w stanie psa nie widzi żadnych odchyleń, a swojej opiece nie ma nic do zarzucenia. Aktualnie nie mamy dokąd i nie mamy funduszy, by ją stamtąd zabrać.Ta świadomość jest naszym koszmarem.Nasza bezsilność doprowadza do rozpaczy.Bez Twojej pomocy,dogomaniaku, prawdopodobnie odejdzie za TM.Zbieramy na leczenie , hotelik lub DT. Bez Was nie damy rady.Sara ma ogromną wolę życia.Może zostać przyjacielem każdego z Was.Jeśli tylko zechcecie ... [SIZE=4] [/SIZE] [B][I][COLOR=blue](...) od głodu i zimna od wiatru i śniegu od skwaru i pragnienia wybaw nas Panie... od drutu kolczastego od łańcucha na szyi wybaw nas Panie... (...) Opiekunów, co dom dzielić będą z nami i chleb i posłanie i dzień swój każdy, po nasze skonanie racz dać nam Panie... ugaś pragnienie, ucisz cierpienie i miej nas w Swojej opiece W godzinie śmierci człowieka.... wybacz mu Panie."[/COLOR][/I][/B] I tak już 8lat ... [IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1949/p8130312.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka"]http://www.dogomania.pl/threads/191207-Czy-stare-sk%C3%B3ra-i-ko%C5%9Bci-nadaj%C4%85-si%C4%99-do-czegokolwiek-Zag%C5%82odzona-ON-ka[/URL]
  10. Zorka na pierwsza sliczna!!!
  11. straszna tu cisza u przystojniaka :(
  12. az milo jest widziec tak szczesliwego staruszka!!! super robota dziewczyny!!!! jestescie ANIOLAMI :)
  13. hopsaj mala na pierwsza!!! trzeba ja koniecznie wyciagnac !!!!
  14. MaDi na czym dokladnie stoicie ? finase ? miejsce dla suni ?
  15. dzieki za zaproszenie. nie moge w tej chwili pomoc finansowo ,jestem w trakcie wyciagania 3 suniek ze schronu -mordowni ,ktore beda kompletnie na moim utrzymaniu.
  16. tak tu strasznie cicho......
  17. zamojszczaki pokazywac sie !!!! wam bardzo jest potrzebna pomoc!!!!
  18. trzymam za was kciuki!!! oby to dalo sie leczyc...
  19. Voxa co u was ? czy maly ciagle u ciebie jest? jak ktos chce malizne to zobaczcie na to cudenko uratowane przed zagryzieniem [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191490-ZORKA-malutka-suczka-w-ostatniej-chwili-uratowana-od-śmierci-w-Zamojskim-Schronisku[/URL] lub ta niby yoreczke [URL]http://www.dogomania.pl/threads/191593-Roma-yorkowata-mini-sunia-z-Kielc-ma-ok-10-m-cy.-KONIECZNA-STERYLIZACJA-ABORCYJNA[/URL]:-(
  20. dziekuje za zaproszenie :) widze ,ze chlopak juz bezpieczny,super akcja dziewczyny!!!!!!
  21. oby wszystkie biedy mogly tak dobrze trafic !!! Niunia jest przeslodka :)
×
×
  • Create New...