dziewczyny! ja podtrzymuje moja skladke na Rudego! buda lepsza, niz smierc w samotnosci w schronie. dajcie prosze znak, czy mozecie zrobic akcje, ile kasy miesiecznie bedzie potrzebne, a ja postaram sie o zbiorke. dajcie prosze znak na priva, czy i kiedy dzialac. pozdrawiam! :)