-
Posts
30921 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
11
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by halszka
-
RAMBI-SPANIELEK,POJECHAŁ DO DOMKU W KRAKOWIE.
halszka replied to Bogusik's topic in Już w nowym domu
i ja przyszłam,zapisuję wątek a jeśli kiedyś będzie potrzebna pomoc w ogłoszeniach proszę dajcie znać :) kciuki zaciśnięte! -
Ponieważ dogo działa ( nie wiadomo jak długo) już dzisiaj Kochane dziewczynki życzę Wam spokojnej,szczęśliwej podróży
-
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
halszka replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
super,dziękujemy :) -
KLUSIA i PANDUSIA obie biegają za TM :(:(
halszka replied to kinga_kinga7's topic in Już w nowym domu
Kto jest na FB proszę o udostępnianie,może tam ktoś wypatrzy Klusię:) -
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Podmieniłam kilka zdjęć i wyróżniłam Zeldę na kolejny miesiąc,oby tym razem znalazła domek :) Trzymam kciuki! http://olx.pl/oferta/pies-ideal-przesliczna-zelda-czeka-na-dom-CID103-IDcKNuj.html -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
halszka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Wyróżniłam kolejny raz Krabisia/Lorda może tym razem ktoś wypatrzy...kciuki zaciśnięte z całych sił! http://olx.pl/oferta/lord-sila-spokoju-i-psiej-madrosci-CID103-IDdq0BD.html -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
halszka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
pokazujemy Krabisia! -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
pokazujemy Sheldonka! -
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jasne, nie ma sprawy -
Zelda ma już dom. wspaniały, kochajacy, bezpieczny :)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam pannicę :) i nadal proszę o udostępnianie :) -
Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!
halszka replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
Odwiedzam chłopaka i proszę o udostępnianie na FB :) -
Sheldon, psie dziecko, ma rodzinę i dom :) powodzenia, łobuziaku ;)
halszka replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
ooo matulu jaką ma minkę :))) "patrzcie i podziwiajcie" :))))