Zosieńko kochana co ja się dzisiaj naszukałam Twojego wątku,ale uffff znalazłam :)
nie wiem co się znowu dzieje,ale mam wrażenie jakby część obserwowanych wątków zniknęła :lookarou:
jej :-( tak bardzo,bardzo mi przykro i z całego serca współczuję,wiem Gabi,że w tej chwili żadne słowa nie ukoją bólu...myślami jestem przy Tobie
Kajtusiu