Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. To jest kosmitka, się upieram:):) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-UDf8JIzMdLo/UvNxcIvU4sI/AAAAAAAABfE/uuxxltVtTrM/w674-h506-no/DSCN5499.JPG[/url]
  2. No to teraz tylko trzymać kciuki żeby wszystko "zatrybiło", Jaszko wyrazy uznania dla Ciebie i dziewczyn od seterów:)
  3. Niestety nie wszyscy z tej bajki co my niestety.
  4. Niech mu idzie na zdrowie:):)
  5. [quote name='jotpeg']u niewychodzących domowych to nie takie rzadkie, kot-sąsiad ma 18! :happy1:[/QUOTE] Za to u wychodzących lepiej nie wiedzieć. Widać na drodze:(
  6. Nie puszczamy, mocno trzymamy :thumbs::thumbs:
  7. A czy ja mogę nieśmiało prosić o potwierdzenie na wątku bazarkowym:):) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250174-Rozliczamy-Dzieci%C4%99ce-ciuszki-dla-Cezara-i-Baksika-do-22-01-2014-godz-22-0012[/url]
  8. Melduję się Agnieszko u Elzy, widzę że z ogłoszeniami już działacie:)
  9. Aniu trzymamy kciuki za Romanka i jego powrót do zdrowia. A za Figunie żeby się w niej rodzinka zakochała:):)
  10. Wyniki wymazu były w piątek. Wyhodowało się tylko coli czyli to co ostatnio. Majki dostał w sobotę antybiotyk w zastrzyku i w tabletkach na kolejne 10 dni. [IMG]http://i61.tinypic.com/2n36vs.jpg[/IMG]
  11. Melduję się u Nugata, widzę że już dobre dusze działają w sprawie ogłoszeń:)
  12. Dziękujemy Zuziu za in formację. Amorku trzymaj się dziadulku, jeszcze ze 2 miesiące i na słoneczku będziesz mógł się wygrzewać. Ech ta starość .....
  13. [quote name='jotpeg']ze świerzbowcem zawsze musi trochę potrwać, to świństwo jest, kot uszami trzepie, rozdrapuje sobie itp., ale będzie lepiej, bo już w leczeniu (Onimedryl pewnie bierze).[/QUOTE] Chyba tak:):)
  14. [quote name='ewa gonzales']Sciskuniam za psie serce :buzi: jak Myszka będzie jechala do Pimpula następnym razem , to ja z radoscia tez bym się zabrala :bye::bye:[/QUOTE] Ewciu, ja Pimpka zabieram zawsze jadąc z Katowic z pracy (Pimpek jest w DT w Katowicach)
  15. [quote name='_Tosia_']Myszko, poleciało za leki Pimpkowe 21 zł :Rose:[/QUOTE] Tosiu, przecież się umawiałyśmy, że to ode mnie dla Pimpka :mad:
  16. [quote name='paula_t']Eluś, on bez problemu tak ładnie chodzi na smyczy?[/QUOTE] Bez problemu, pod warunkiem, że się idzie tam gdzie on chce :evil_lol: Do weta "wchodzimy" na rękach, ale wychodzimy pięknie na smyczy :lol::lol:
  17. [quote name='piescofajnyjest']sluchajcie, a moze mu zrobie wyrozniona tablice?[/QUOTE] Zwykłą tablicę ma odnawianą stale [url]http://tablica.pl/oferta/niewidomy-macius-czeka-na-dom-CID103-ID1EVmT.html[/url]
  18. Ależ toto ładne:) [url]http://c.wrzuta.pl/wi10228/1a4e71d200060d1252f519f1/p070214_15.01_02_-001[/url]
  19. Wytępi się świerzbowca, zaszczepi i będzie jak nowy:)
  20. Dla Cezarka przelane z kolejnego bazarku [COLOR=#ff0000][B]110 zł[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250177-koniec-rozliczamy-Ciuchowisko-dla-Amorka-i-Cezara-do-27-01-2014-godz-22-00[/URL] Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak doleci:smile: Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, kupującym i ponoszącym :loveu::loveu::loveu:
  21. Dla Amorka przelane z bazarku [COLOR=#ff0000][B]250 zł[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250177-koniec-rozliczamy-Ciuchowisko-dla-Amorka-i-Cezara-do-27-01-2014-godz-22-00[/URL] Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak doleci:) Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, kupującym i ponoszącym :loveu::loveu::loveu:
  22. [quote name='Gabi79']Paula, lepiej czekać na ten JEDEN niż użerać się z kretynami, wiem coś o tym!!![/QUOTE] Dokładnie, zapytaj Agusi. ile i jakie telefony były o Figunię, i co z tego że dużo:(
  23. [quote name='Panna Marple']Ma liczne rany kąsane...na całym ciele (jądra, pachwiny, odbyt, uda...). Byłam na policji, bo kilka razy przyuważyłam faceta wyprowadzającego tę sukę (rottweilerkę) jak ją bił z całej siły smyczą. Tłumaczyłam mu, groziłam, ale nie mogłam gościa zlokalizować. No i dziś niestety, udało mi się. Gdybym nie miała gazu przy sobie, zagryzłaby go na moich oczach[/QUOTE] O kurcze Aniu:( bardzo współczuję Tobie, Twojej psince i temu rotkowi, który ma właściciela debila:(
  24. Paula nie dołuj się, pamiętasz ile nasz Czakuś siedział w DT i w końcu się doczekał:) Z bazarku dla Baksika poszło [COLOR=#ff0000][B]150 zł[/B][/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250174-Rozliczamy-Dziecięce-ciuszki-dla-Cezara-i-Baksika-do-22-01-2014-godz-22-0012[/URL] Bardzo proszę o potwierdzenie na wątku bazarkowym jak doleci. Bardzo dziękujemy darczyńcom i kupującym :loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...