Jump to content
Dogomania

Mysza2

Members
  • Posts

    40106
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    5

Everything posted by Mysza2

  1. Biszkopcik nie jest celebrytą, ha,ha...i fotografować się nie lubi. Rzeczywiście się nie popisał i pozować nie chciał :):)
  2. 27-go Gabi pisała, że wpłynęło, na pewno uzupełni:):)
  3. I na bazarek dla Lunki z kryminałami i nie tylko od Panny Marple - wysyłka Gratis !!!!!! http://www.dogomania.com/forum/topic/144841-wysy%C5%82ka-gratis-krymina%C5%82y-panny-marple-i-nie-tylko-do-18012014-godz-2200/
  4. Wysyłka gratis !!!!!!! Kryminały Panny Marple, książki o psach i kotach i tzw dla wszystkich, zapraszamy
  5. Halszko niestety nie:( Wiadomość okazała się niesprawdzona i nieprawdziwa. Przepraszam, że ją przekazałam:(
  6. Mam super wiadomości, psiak złapany i bezpieczny , hurrrraaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. Do dzisiaj nie było u nas, ale za to dzisiaj sypnęło z grubej rury:)
  8. Ewciu oprócz tych hotelików, które już były wymienione zapytaj jeszcze Emiś. Ona też umie pracować z takimi psiakami. Pamiętasz naszego Murzynka? No i jeszcze hotel u Jamora jest, ale to chyba drogo.
  9. Sposobów jest kilka, ale jeden ci opiszę. Otwórz sobie Dogomanię 2 razy w dwóch różnych oknach. Kliknij na ikonki zmniejszające okna, tak żebyś obydwa okna miała otwarte na monitorze. W jednym oknie wejdź w ustawienia i edytuj sygnaturę. W drugim oknie miej np tą stronę, na której ja teraz piszę. Przeciągnij mój banerek myszką do swojej sygnatury i zapisz:)
  10. Witaj u Lunki:):) Nocka minęła dobrze, rodzina Lunką zachwycona :) Agusia napisze więcej bo rozmawiała z Paulinką. Witaj u Lunki:):) Dziękujemy za przybycie:):)
  11. Dziękujemy Suniu:):):). Prawda że cudowne psisko z niego?
  12. Halszko, ja też wiem od Agusi o tym psiaku, W tym świątecznym tygodniu więcej niż normalnie chadzałam z moja Sabą, Takiego psiaka nie widziałam, a zwracam uwagę na wszystkie psy. Jutro pojeżdżę i pochodzę również.
  13. cudo po prostu:):)
  14. Żeby tylko nie zaczęli nam ich usuwać jak kiedyś na starym dogo:):) A my dostałyśmy od Pauliny świeżutkie zdjęcia Luny:):)
  15. Taki przystojny chłopak i nikt o niego nie dzwoni:(
  16. Bardzo dziękujemy Ewciu:) :) Bardzo dziękujemy :) Bardzo dziękujemy :) Zaglądaj i trzymaj kciuki za dobry domek:) Bardzo :) Nic Ci się nie pomyliło, konto to samo:) :) Dziękujemy:) :) Bardzo dziękujemy:) :) Bardzo dziękujemy, konto to samo co dla Aiszuni:):) Dziękujemy za śliczne banerki, już się poczęstowałam:):)
  17. To ja dołożę swoje:) Lunka jest bardzo fajnym przyjacielsko nastawionym do wszystkiego psiakiem. Widać było, że jest szczęśliwa, że wychodzi z nami. Pozytywnie nastawiona do ludzi do psów. Pozwoliła wyczyścić sobie oczka i jeszcze inne miejsca. Jeszcze w schronisku W samochodzie (bała się wejść i potem na samym początku jazdy, ale potem jechała bardzo spokojnie) Na spacerze po przyjeździe do Pauliny I już domu
  18. Kochana wszystko bierzemy i bardzo dziękujemy:):) Zaraz Ci wyślę adres na PW
  19. I ja się w końcu przytelepałam bo ślęczę nad bazarkiem. Dziewczynki kochane bardzo Wam dziękujemy za przybycie i chęć pomocy. Jak tylko będziemy już z nią w samochodzie to zaraz zadzwonimy do Gabi.
  20. Gabuniu Dianka miała usuwaną listwę mleczną, ale pozbierała się po zabiegu bardzo ładnie. I jak to na starośc, prawie nie słyszy, ma niedoczynność tarczycy, problemy z okiem, jest na lekach. Ale poza tym jest ok i bardzo fajną parę tworzą z Biszkopcikiem:). Jak przyjeżdżam do nich to wariują obydwoje i przepychają się do głaskania:)
  21. Gabi, Ninko, Halszko Bardzo dziękujemy za życzenia:):)
×
×
  • Create New...