Jump to content
Dogomania

Blood

Members
  • Posts

    1067
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Blood

  1. O a to by bylo za 4 dni;(nie doczytalam....;( slepota ze mnie;/ Ale jak zapowiedzialam jesli cos sie zacznie dziac to brac go - boje sie o pogryzienie;(Niedawno pies jeden zostal zagryziony w schronisku;( Mam teraz stracha....
  2. ps a jakby zrobic bazarek na ta sterylke???;)
  3. Żałuje ze nie mam jak pomoc ale dla mnie to jest jakas tragedia;/
  4. [quote name='Wiewiórka']Większość ludzi tam ma gdzieś pomoc zwierzętom, dla nich to tylko robota za kturą im płacą reszta ich nieinteresuje. Za ok godzinkę będą zdjęcia[/QUOTE] To okropne to jak nauczyciel nielubiacy dzieci albo lekarz bojacy sie krwi;/
  5. czysta glupota My chcemy tylko pomoc co w tym zlego;/ tak jakby nie chcieli dobra zwierzat ;/
  6. Nie rozumiem czemu schronisko nie chce wspolpracowac;(
  7. och jakie mordki cudne;)
  8. Moze jestem twarda ale mam troche doswiadczenia tu nie powinno byc dyskusji narazie niewiadomo co moze zrobic suczka musi nia sie zajac wet i ktos doswiadczony ....
  9. No to swietnie jak juz bedzie brakowalo malo to moze uda sie i mi cos dodac od siebie... Pytam bo nie wiem jak z tym DT czy bedzie potrzebny czy jak...;)
  10. A to niedaleko ja na Starym;p Kiedy zabierasz male od wlasciciela i co z ta sterylka??
  11. dokladnie teraz im sie psa do budy zachcialo a wie jaki to obowiazek??wie jak postepowac z psem w tym stanie;( Mnie moj tymczasik wystraszony dzis lekko dziabnol(a juz jest ogolnie w dobrym stanie i daje sie glaskac) a ona ma dziecko nie zna zagrozen;/Co zrobi jak sunia sie wystraszy i ugryzie???
  12. Co za ludzie bylo powiedziec ze jak nie starala sie jej sama zlapac to niech teraz nie szaleje wsyscy po sprawie madrale sa;/ Skd ta nagla zmiana ??;(
  13. No to mozemy sie jakos fajnie podzielic i wszystkie szybko beda w domach;0 a co do tej to no tylko ta poadopcyjna bo wiem z doswiadczenia ze lepej 2 razy sprawdzic i musi byc kontrola sterylki;)ps w jakim chorzowie mieszkasz ??
  14. chodzilo mi o misto bardzijej;p wiec jak cos to na te 2 dni bede mogla g wziasc;)
  15. Jak stoleruje pieski to ja moge na te 2 dni;0 a gdzie on jest??
  16. no ok jak bedze dogadane to ja wyjade w jakies miejsce zeby nie trzebabylo nadrabiac drogi i sie szukac;)
  17. jeszcze niestety nie wszystkie potrzebne jeszcze domu stale;)
  18. [quote name='kizimizi']Niech Blood sama napisze ile potrzebuje na miesiac na utrzymanie. A wet pewnei sie sypnie i jak znam życie wiecej ni byśmy chcieli.[/QUOTE] Gadalysmy z kora i podliczamy razem ;)..;) Potrzebuje tyle zeby bylo na to jedzenie i weta i ten kaganiec jak pisala juz bo chcec i miejsce mam ale mam teraz 2 malutkie nieplatne tymczasiki i zdazyla sie niefajna sytuacja w domu wiec nie bylo by mnie stac na duzy wydatek...
  19. To ja mam taki pomysl te 3 nadal maja miec domki?? mysle ze moglabym np zawiescpsa i przy okazji zrobic ta wizyte jak bedzie cos nie tak to pieska sie nie zostawi poprostu a potem na spokojnie jakas poadopcyjna;) Mieszkamy blisko to jakos razem damy rade ja nie pracuje wiec mam duzo czasu;)
  20. co za cudne "wyploszki"-pieszczotliwie;)
  21. na szczescie.......;)
  22. Z przyjemnoscia jak oddam tymczasiki ;;)
  23. ok wyslalam maila bedzie szybszy kontakt;)
×
×
  • Create New...