Jump to content
Dogomania

Blood

Members
  • Posts

    1067
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Blood

  1. Fajnie ..;\) To powodzenia dobrze ze o nia zadbalas;)
  2. mozna na laptopie z internetem albo poprostu zdjecia na lapka wstawic;) Bo drukowac to troche nie za bardzo tyle..;)
  3. Niestety moze przez swieta ale tel brak w sprawie adopcji moich dziewczynek;(
  4. To super ;) to podaj juz teraz nr konta to zapisze sobie w kalendarku;)
  5. Ta kotka niestety jest za TM;( (zawal) Ale jest w avatarku dla pamieci i bardzo ja kochalam;) To jak moze byc za mies??
  6. No dopiero maj niestety(wyplata z kwietnia;)) teraz juz wyprulam z siebie wszystko......;( wtedy mysle min 20 zl..;)
  7. Pomoglabym ale w tym mies juz nie dam rady Od nastepnego mies moge sie zadeklarowac jesli to cos pomoze??
  8. ;) Moja dobermanka uwielbiala agrest i porzeczki ;p
  9. hahaha no wyobrazam sobie;) male to slodkie;)
  10. Dziekuje ci bardzo;)
  11. Tak oby wiecej takich ludzi!!!;)
  12. naraie na alegratka i tak dopytuje ale jak znajde czas to jeszcze gdzies pooglaszam...
  13. Duskusje sa dobre;) A zgadzam sie ze kobieta z Brzeszcza nie za bardzo Ja tylko mowie ze znajac tyle psow ile poznalam to jeszcze zadnemu nie bylo lepiej w bloku niz w domu z ogrodem... Zawsze np po zabraniu ode mnie albo po weekendzie bo czesto opiekuje sie psem np znajomych to pies lezy pod drzwiami albo w okno tesknie patrzy..wiem ze nie kazdy moze miec dom w ogrodem i ze lepiej w bloku niz w schronie ale i tak zal mi pieska w bloku;/ To dla niego nienaturalne;( A jak mala psine chca??
  14. Nikt go nie chce;/
  15. no to fajnie wszystkie by znalazly domek;)
  16. smakosz owocow;p
  17. hop maly!!;)
  18. o ja slepa jutro wysle pieniazki;)
  19. no nie urazilo mnie to mam swiadomosc ze nie napisalas tego specjalnie no a dokladnie tez jestem "pol wiesniakiem";) A dlatego ze na swiezym powietrzu caly dzien +wypuszczanie to 1000razy lepiej niz takie nawet 3 razy dziennie spacery ...reszta dnia co..w domu...patrzac w okno:shake::shake:?? ja osobiscie bym nie wytrzymala a nie chce myslec jak sie czuje pies ktory z natury nie oszukujmy sie jest dziki i pragnie wolnosci i przestrzeni....:oops::oops: Ja takim ludziom tlumacze ze powinien wychodzic pies czesciej osobiscie uwazam ze pies w bloku ok ale maly...:cool3::cool3:
  20. [IMG]http://i42.tinypic.com/2q1wj79.jpg[/IMG][IMG]http://i41.tinypic.com/23vxr3c.jpg[/IMG][IMG]http://i41.tinypic.com/nefb45.jpg[/IMG]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=973310710
  21. Zgadzam sie no i podnosze!!!Jak tam maluch??;)
  22. Tak ale mnie osobiscie obraza stwierdznie czlowieka wiejskiego bo to kolejny stereotyp potwierdzany przez takie stwierdznia jak twoje niestety;( No je psy i wychodza na spacery i sa w ogrodzie a ponad polowa mojej rodziny mieszka na wsi sama sie tam wychowalam i jestem "wiesniakiem"ok ale pies przy budzie na swiezym powietrzu zawsze ma sie lepiej niz w mieszkaniu...takie jest moje zdanie z obserwacji ....ale zgadzam sie trzymanie tylko kojcu to nieodpowiednie ale to mozna wytlumaczyc....bo nie wieze ze wiecej aktywnosci bedzie miala u kogos z bloku...
×
×
  • Create New...