Duskusje sa dobre;)
A zgadzam sie ze kobieta z Brzeszcza nie za bardzo
Ja tylko mowie ze znajac tyle psow ile poznalam to jeszcze zadnemu nie bylo lepiej w bloku niz w domu z ogrodem...
Zawsze np po zabraniu ode mnie albo po weekendzie bo czesto opiekuje sie psem np znajomych to pies lezy pod drzwiami albo w okno tesknie patrzy..wiem ze nie kazdy moze miec dom w ogrodem i ze lepiej w bloku niz w schronie ale i tak zal mi pieska w bloku;/ To dla niego nienaturalne;(
A jak mala psine chca??