-
Posts
8070 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by WATACHA
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Dlacego nikt nie chce kotecka :placz:? U nas też taki gorąc.- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Elegancki Felusiek i posłanko też niczego sobie.
-
Feluś kłamczuszek :)
-
Niedługo będzie "pokemon bez twarzy" :).W sumie niezły film byś mogła nakręcić np. "siedem wcieleń pokemona". Czy to na pewno ten pieseczek to zrobił ;)? [url]http://desmond.imageshack.us/Himg703/scaled.php?server=703&filename=dscn6367.jpg&res=medium[/url]
-
E tam każdy ma jakieś nałogi i słabości.ja kiedyś paliłam od 14-15 roku życia, a rzuciłam jak spotkałam mego męża.Czyli jakieś 6 lat temu.A teraz mam słabość do słodkości :) Mój mąż za to do napoi gazowanych typu cola, nawet nie zdążę się obejrzeć a zostaje łyczek na dnie (z 2 l)
-
Wczoraj popołudniu, mój mąż "pakuje" psy do bagażnika (mam kombi), zamyka klapę, odwraca się, a babka do niego "proszę pana, a one się tam nie poduszą?".W pierwszym momencie go zażyła, ale, że mój wygadany, szybko się otrząsnął i mówi "jak ja zaraz wsiądę i zamknę drzwi to też się uduszę?".Ludzie to czasem coś z głową mają nie tak. W piątek mąż był z psami na rybach, było gorąco i Leosiowi coś się z głową stało ;).Zawsze było tak, że jeżeli ktoś lub pies było w zasiegu parunastu metrów, było "atakowane". A przedwczoraj maluszek chodził sobie po ludziach sam z siebie, na szczęście nikt go nie zaczepiał i nie zwracał uwagi.W końcu mąż w pewnym momencie pyta brata "Ty gdzie jest Leoś, przed chwilą tu był?".A zza krzaka słychać faceta "tu sobie siedzi koło mnie".Mąż był w szoku i ja też jak mi to opowiadał.Czy myślicie, że to wysoka temperatura tak wpłyneła na jego zachowanie, czy może już taki będzie ;)?Dodam jeszcze, że nie lubi wody, a wchodził po brzuszek.Ale, żeby nie było tak kolorowo liznął sobie kupę , ale był przed śniadaniem ;) No i posmakował zanęty z gara, kukurydza z grochem ha,ha,ha Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
-
4 szczeniaczki do utopienia, wszystkie MAJĄ DS.
WATACHA replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Chociaż podniosę psiaki -
Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
-
Mendy Dwie Złe nie dadzą nudzić się... Tazzman i Idefix męczą mnie :)
WATACHA replied to Saththa's topic in Foto Blogi
[quote name='jambi']a ja nigdy nie byłam, nie znoszę tłumów, ale chciałabym tam być :lol: na koncertach potrafie sie wyłączyć, kocham tą atmosferę, wtedy nie przeszkadzają mi tłumy, ścisk, ludzie dookoła, [B]jednak zasadniczo to ja ludzi nie lubie..[/B].[/QUOTE] Matko, a ja myślałam, że tylko ja :) Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url] -
Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!
WATACHA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Jaki śmieszny króliczek, ale mogłaś go trochę wyczesać przed zdjęciem ;) Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url] -
Ja i Liluś-przez życie razem łapa w łapę i nos w nos :)
WATACHA replied to lilo's topic in Foto Blogi
Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url] -
Sznaucery w schroniskach - informacje bieżące - ZAJRZYJ i pomóż!!!
WATACHA replied to malawaszka's topic in Sznaucer
Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url] -
Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]
-
SZNAUCER OLBRZYM wakacyjnie wyrzucony, MA DOM :)))))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url] -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
WATACHA replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url]- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url] -
GUSTAW, sznaucer, DZIKUS ZŁAPANY - nie uciekaj już psie!!!!MA DOM
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki podnosimy, kupujemy, zapraszamy 50% na sznupy :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/212448-Ksi%C4%85%C5%BCki-wojna-okupacja-powstanie-i-inne.-Na-naszych-podopiecznych-i-sznaucery.14.8[/url] -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
Niezły z niego egzemplarz :).A wiadomo jak w podróży , grzeczny był? -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']zmencona jestem :oops:[/QUOTE] Tak właśnie pomyślałam. -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']Beksa nie - musi być jakieś fajne imię kurcze., ja sieczasem zastanawiam czy o Zbynia nikt nie dzwoni dlatego, że ma na imię Zbynio :roll:[/QUOTE] Przecież to był żart -
SZNAUCER OLBRZYM wakacyjnie wyrzucony, MA DOM :)))))))
WATACHA replied to malawaszka's topic in Już w nowym domu
Te wszystkie sznaucery tak młodo wyglądają ;) -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Na B, dajcie mu na B :P[/QUOTE] Dlaczego na B? może beksa :) -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']nie mam pomysłu na imię :cry: WATACHA ja go jeszcze nie widziałam bo figu pojechała z nim do Ulki :)[/QUOTE] Aha, ciągle zmieniacie plany, miałaś Ty go zawieźć hi,hi,hi -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ULKA12']Jęczydusza z niego straszny. Co dziwniejsze gdy jestem z nim też sobie jęczy, więc to chyba taka cecha charakteru a nie lęk separacyjny. Zostawiany sam nie niszczy tylko zawodzi do momentu aż się nie zmęczy. Wymyślcie dla niego jakieś fajne imię, bo trudno mi go wołać. Jest psem posłusznym do momentu gdy ja chcę wracać do domu, wtedy ma własną wizję i jest zazwyczaj sprzeczna z moją wizją. Je, pije, sika, qpka wszystko ok. Młody ma solidne wyposażenie szelki, obróżka i smyczka, a nawet kocyk :-) dziękujemy :-) Faktycznie panikarz, nie lubi dotykania okolic głowy, reszta jest do przejścia. Do psów łagodny aczkolwiek profilaktycznie ostrożny. Z wyglądu najbardziej przypomina mi Pipi, tylko jest większy. Czy on był kąpany?[/QUOTE] Ja go nie kąpałam, dostałam od pani wet, krople, ale musiałam je użyć bo miał małego kleszcza koło pachwinki.Więc jeszcze jeden dzień nie można go kąpać.Kocyk dostał od tej pani, obróżkę ode mnie, a szelki od Leosia ;).Z każdym jednym słowem się zgadzam, dziwny z niego typ, ale myślę, że z każdym dniem będzie lepiej. -
Znaleziono młodego mixa sznaucerka - ul.dewajtis Warszawa Ma dom.
WATACHA replied to marerka's topic in Już w nowym domu
No, ale go chyba widziałaś? Ja z tego wszystkiego zapomniałam się z nim pożegnać :(, przekaż mu buziaczka