-
Posts
4152 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by monia&nero
-
Mój kochany Harley a teraz i Ozzy :(
monia&nero replied to Alicja's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
-
Buldożek Ptyś - Już Szczęśliwy ???
monia&nero replied to lavinia's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ptysiu dla Ciebie i Maksia który opuścił mój dom rodzinny :candle: i biega gdzieś tam razem z Tobą i innymi skarbami, które odeszły... -
[quote name='Paulina_mickey']Gratuluję sukcesów :loveu:[/QUOTE] dziękujemy :) [quote name='Vilena']Dołączam się do gratulacji, zdolna Tequilka :D[/QUOTE] dziękujemy :) [quote name='vege*']Gratulacje pięknego debiutu!!!! :)[/QUOTE] dziękujemy :) [quote name='Alicja']Złapaliście bakcyla ? bo ja po pierwszej wystawie zrezygnowałam , mam nadzieje że u BF są inne relacje wśród wystawiających[/QUOTE] relacje są takie same ale mieliśmy to w nosie :) Spóróbujemy teraz w Nowym Dworze w grudniu. Decyzję co do dalszych wystaw uzależniamy do samopoczucia Teki jeśli będzie się denerwowała tak samo jak ostatnio to damy sobie spokój. [quote name='deer_1987']Gratulacje![/QUOTE] dziękujemy :) [quote name='unikatowydiament']na FB już gratulowałam,tu też nie zaszkodzi gratulacje:multi:[/QUOTE] dziękujemy :)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
a jak sędziuje buldogi francuskie - suczki ktoś wie?
-
potwierdzam bo też bywam na Fb a tam miłość kwitnie :)
-
Pacjent w rejestracji: Pacjent : Chcialbym umówić się do okulisty Recepcjonista: wizyta 2 maja 2018 roku Pacjent: a na która godzinę? Recepcjonista: Panie przecież to za 5 lat teraz chce Pan wiedzieć na którą godzinę? Pacjent: No wie Pan tak bo na 12 mam laryngologa więc wolałbym wiedzieć...
- 78403 replies
-
[quote name='phase']Większe od niej to to [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-p70p_JeP74Q/Um03iskG2DI/AAAAAAAADlU/jBXtGtBBzUY/w434-h578-no/1391474_10200651621749195_1632217427_n.jpg[/URL]. :evil_lol: Ale brawo brawo brawo!! Oby tak dalej! Trzymam za Was kciuki![/QUOTE] dziękujemy :)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[url]https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/994337_225274000972079_986984290_n.jpg[/url] i te niewinne oczka :) :loveu: świetne obróżki mają chłopaki teraz czas na lans na dzielni :)
-
[IMG]http://images53.fotosik.pl/113/1f87f957746814be.jpg[/IMG] uwielbiam oglądać takiego radosnego Ozzulka :loveu: Jesienne zdjęcia przepiękne! Na temat NFZ i lekarzy można by długo pisać - nasza służba zdrowia to jedna wielka masakra! Ja też głównie chodzę prywatnie bo nie mam czasu czekać miesiącami na wizytę i brać całego dnia wolnego bo ustalają wizytę np na godz. 14 ech... Strasznie mnie to wkurza bo zabierają mi z wypłaty kupe kasy a nawet zwyklego badania na poziom hormonów za darmo nie mogę zrobic ... Alu oby już nie przekładali Twojego zabiegu i zrobili go dobrze tak abyś mogla szaleć razem z Ozzulkiem :)
- 78403 replies
-
8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.
monia&nero replied to phase's topic in Galeria
[url]https://lh3.googleusercontent.com/-9uTv7wRnPgk/UmfE_VJSqUI/AAAAAAAAIns/yVn2cNW8EXg/s512/20131023_081817.jpg[/url] :loveu: [url]https://lh5.googleusercontent.com/-xRjUmuzit64/UmzhkGK0YNI/AAAAAAAAIog/6cBWLqW3D84/s640/20131026_164552.jpg[/url] zadumana jesienna Żabcia:loveu: -
Dziękujemy :) Zastanawiamy się co dalej :)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
monia&nero replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-4lG6FZ2sOF0/Uluw3W4PiuI/AAAAAAAAAvI/wPRDj7PWgTY/w640-h427-no/DSC_3506.jpg[/url] piękne psy! [url]https://lh4.googleusercontent.com/-PU1oWC-JPLo/UluwR6pyWMI/AAAAAAAAAtw/kIDxUE2XBOE/w640-h428-no/DSC_3489.jpg[/url] a kiełbaski gdzie :) -
[quote name='lula2010']Monia ,astunia to Buba :diabloti:,biala bulwa (z pseudo)to Beka :evil_lol:,nasza bulwa osobista to Lula :diabloti::evil_lol:[/QUOTE] no tak ! głupol ze mnie :) [quote name='lula2010']Kubus dzis skonczyl 2 miesiace,a Szymek ma bilans 2-latka :lol:....czas tak szybko leci....:shake:.....astunia powoli ,powoli wraca do zdrowia :multi:;dzis na dworkach biegla jak KONICZEK :crazyeye: ,budzac zdziwienie moje i nie tylko ....:diabloti: ludzie usuwali sie jej z drogi :cool3:[/QUOTE] cieszę się że Buba dobrze się czuje! Po zdjęciach widzę że imprezka udana :) piękne torty - mniam mniam :)
-
Teka zdobyła złoty medal oraz dostała piękną rozetę za debiut wystawowy od cudnej Izy Kamińskiej czyli hodowczyni [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-p70p_JeP74Q/Um03iskG2DI/AAAAAAAADlU/jBXtGtBBzUY/w434-h578-no/1391474_10200651621749195_1632217427_n.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-UE1M6ZNo43E/Um03ioc-wNI/AAAAAAAADlM/T_crh775fUk/w434-h578-no/1392436_10200651621269183_649571875_n.jpg[/IMG]
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Verveine Belle et la Bete [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-WtQzq6wSv_s/Um03iUDn1yI/AAAAAAAADlQ/bZWxJ3waXKw/w434-h578-no/1385497_10200651619669143_1488280538_n.jpg[/IMG] Verveine Belle et la Bete [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DXJQ3jAnL4Q/Um03k1BIMMI/AAAAAAAADlc/-_Iun8_fZB8/w771-h578-no/PA071152.JPG[/IMG] Verveine Belle et la Bete [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Fy9Y9ghw_rs/Um03mpHMluI/AAAAAAAADlk/YtuwnBMysX0/w771-h578-no/PA071154.JPG[/IMG]
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='phase']Trzymam mocno!!!! Dajcie od razu znać po, jak poszło!!:):)[/QUOTE] Dziękujemy za kciuki [quote name='ania shirley']O! To trzymamy kciuki i czekamy na informację!!!! [COLOR=#808080]A Koks sie na mnie wczoraj rzucił i mocno pogryzł...:shake:[/COLOR][/QUOTE] dziękujemy za kciuki. Jeny a co się stało że Koks tak zareagował? Jak się czujesz? Mocno jesteś pogryziona? [quote name='FredziaFredzia']Poszło im super, ocena doskonała lokata I, Zwycięzca Młodzieży! Brawo! :) Byłam, ale Was nie widziałam... Chyba.[/QUOTE] Ja Ciebie widziałam jak rozmawiałaś z Edytą ale później gdzieś mi znikałaś. Siedziałam obok Izy Kamińskiej [quote name='lula2010']gratulacje :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='phase']no pięknie!! :klacz::klacz:[/QUOTE] :) [quote name='ania shirley']Super!!!!;:lol:[/QUOTE] :)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
Dziś wielki dzień Teki - pierwsza wystawa. Trzymajcie kciuki :) Narazie mała jeszcze śpi ale za pół godziny będę ją budzić bo na 8:30 musimy już być na terenie MTP. Miłego weekendu :)
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='Dżdżowniś']Już sie szykujemy na kolejny zabieg. transporcik załatwiłam teraz musze w czasie zgrać wizyte i wolne kumpeli. Zdrowie dopisało poszłam na mikro wódke ktorej w ogole nie pije i sie tak po niej wypocilam że mnie ozdrowiło ((((:[/QUOTE] Wódka dobra na wszystko he he a kiedy będzie zabieg to będziemy trzymać kciuki i łapki za Bombę
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-g4ty2F3mGyA/UmWUw13OlSI/AAAAAAAADj8/_qTeLNGpImQ/w724-h543-no/DSC05916.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-c6_e0_CM9DI/UmWU7RI74OI/AAAAAAAADkk/bI2q-_yAMlU/w724-h543-no/DSC05923.JPG[/IMG]
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VM7dVyGK92g/UmWTVY4IJBI/AAAAAAAADf8/6Rwfosu4O4w/w724-h543-no/DSC05884.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TixNR7kGYV4/UmWTYJIAFKI/AAAAAAAADgE/R7WKVeIB18o/w724-h543-no/DSC05885.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7u0KLcK6RbE/UmWTvRiskyI/AAAAAAAADgU/205Q6kYoAJs/w724-h543-no/DSC05888.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iGhK0p2HcUI/UmWUdHGliJI/AAAAAAAADi8/3r4HDweGk-Q/w724-h543-no/DSC05908.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-YEwXj96hSlQ/UmWUt74h02I/AAAAAAAADj0/daVKpoO7xXo/w724-h543-no/DSC05915.JPG[/IMG]
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-iVWMerW8fvc/UmWRuNGERJI/AAAAAAAADbs/R_G9cUcvvUg/w724-h543-no/DSC05847.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oh7ZXafs63E/UmWR8Z5JGfI/AAAAAAAADcM/jc1AGe2KxvM/w724-h543-no/DSC05852.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7lXkgCneVeI/UmWSo95M1cI/AAAAAAAADd8/oRb0_UGXkyk/w724-h543-no/DSC05866.JPG[/IMG]
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
[quote name='FredziaFredzia']Słodziaki :)[/QUOTE] <3 [quote name='lula2010']foty bulwiakow cuuudne :loveu:,dobrze ,ze z Teka wszystko ok :multi:[/QUOTE] Ja też się bardo cieszę że z jej oczkiem ok [quote name='Paulina_mickey']Ale super torcik :loveu:[/QUOTE] szybko znikł :) [quote name='phase']Wycalowac od cioci phase leniuszki :loveu:[/QUOTE] wycałowane :) [quote name='Bolsbokser']Kurka, spóźniłam się z życzeniami urodzinowymi :/ Ale i tak życzę pełnego brzusza, brudnego pyszczka, pełni zdrowia, multum psijaciół i wszystkiego, czego buldożki pragną :)[/QUOTE] dziękujemy :) Prezencik urodzinowy dla Teki dotarł :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-iTxtsfy905c/UmWQzDqP8EI/AAAAAAAADbE/Wr0B9WzQzd4/w407-h543-no/DSC05955.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-6jw6xo4iO4c/UmWQzQhjwLI/AAAAAAAADbM/4AG72US-53Y/w724-h543-no/DSC05956.JPG[/IMG]
- 2737 replies
-
- buldog francuski
- buldożek
-
(and 2 more)
Tagged with:
-
8 kilogramów największego szczęścia. 12 wspólnych lat za nami.
monia&nero replied to phase's topic in Galeria
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-TOyL4f1x7y0/UkALYyxySjI/AAAAAAAAIVg/a76iL4SGAyM/s640/20130921_112918.jpg[/IMG] Żabcia pokazjue jak najlepiej spędzić ten chłodny deszczowy weekend :) Do tego pyszne ciepłe kakao i jest super :) -
Jak tam Bombuś? Ja tam Twoje zdrowie Dżdżowniś?
-
Eris z Reptowskiego Lasu - i JUGO, czyli Anteris
monia&nero replied to FredziaFredzia's topic in Galeria
[url]http://i1221.photobucket.com/albums/dd466/OkamiaK/Spacerowe/7P3B2251_zpsc38f80bd.jpg[/url] Piękna! wywołać i do rameczki- 2363 replies
-
- buldog francuski
- eris
-
(and 3 more)
Tagged with: