Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. [quote name='Greven']Blacky, czy możesz skontaktować ze mną swoją mamę? Jesteś niepełnoletnia, a umowa jest podpisywana z osobą pełnoletnią, więc to z Twoją mamą muszę pogadać ;) 798 442 668, dzięki![/QUOTE] Podam Ci na PW numer do mojej mamy, bo nie ma nic na koncie :( :roll: także jakbyś mogła do niej zadzwonić Ty.. :) Powiem jej że zadzwonisz :)
  2. byle jakie banerki, ale nie mam pomysłu na tekst, może Wy jakieś pomysły na teksty macie ? [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182715-Pech-trauma-od-dzieciA-stwa-szczeniaczek-schronisko"][IMG]http://i39.tinypic.com/1q3j84.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182715-Pech-trauma-od-dzieciA-stwa-szczeniaczek-schronisko"][IMG]http://i42.tinypic.com/j136l3.jpg[/IMG][/URL] Ja już się poczęstowałam, kto następny ? :D
  3. [quote name='Greven']Po co zamykać wątek, teraz chyba będą jakieś relacje poadopcyjne co jakiś czas? Aha, to pudel, czy spaniel?[/QUOTE] Właśnie się pomyliłam - spaniel... Znaczy zdjęć ja nie będę dostawać, co jakiś czas to będą 2-3 miesiące...
  4. Asiulek, a paczuszka doszła ? :) Bo się nie odzywasz co do paczuszki :)
  5. Z tego co się orientuje to te podane przeze mnie są bezpłatne wszystkie... Ale nie jestem pewna, nigdy nie doszłam do końca :D
  6. [quote name='fergilka']tymczasoadopcyjną :-)? [/QUOTE] Fajnie to brzmi :D [quote name='fergilka']w dobrym stanie to może na bazarek się wrzuci, w tygodniu i tak się pewnie zobaczymy to pogadamy[/QUOTE] W stanie nie nagannym, wyprane w modną zeberkę, taka bestia jak york go nie zeżarła :D [quote name='fergilka']Napisałam do Greven, czekam co odpisze, musimy się jakoś umówić, może podjechałaby ze mną i Mietkiem do blacky do Gryfina jako doświadczona osoba[/QUOTE] Zapraszam :) [quote name='fergilka']Dobranoc cioteczki:-)[/QUOTE] Dobranoc, dobranoc :)
  7. A to Enigma jeszcze nie wie ? :D U la la la, to będzie mieć niespodziankę :) Ja juz napisałam może Was i 100 osób ciężarówką przyjechać :D Mi to bez różnicy, będziemy się cieszyć i weselić :) Ta środa mi pasuje, a później to już do Świąt, od czwartu mam wolne, a w środę jeszcze do dentysty jestem umówiona na 13.30. Także musimy się zgadać, wszystko na "gwałtu-rety" :D Lepiej dla Miecia :)
  8. I przed szkołą zajdę do naszego weta zapytam się czy był i co stwierdził.. We wtorki nie chodzę do psiaków, bo mam lekcje do 15 i przytulisko jest do 15 :( Także wszystkiego dowiem się od naszego weta i tego co zrobi RTG
  9. Niestety póki co to nie wiem, dzisiaj weta u psiaka nie było bo moja kierowniczka jest chora i siedzi w domu... Ale specjalnie do Tuptusia miał przyjechać... Jutro jak pojedziemy na RTG to zapytam się weta jak podaje się sterydy i co ile dni, no i oczywiście o koszty... Ale już jak jutro będzie RTG to dowiemy się co mu jest i pewnie sterydy pójdą na bok i wejdą cięższe leki... Zobaczymy, wszystko się okaże jutro Pani Paulino, pozostaje nam tylko czekać do jutrzejszego wieczora :)
  10. Co do ogłoszeń to ja nie dam rady, ale tutaj są strony na których można ogłszać: [URL]http://animalia.pl/[/URL] [URL]http://www.anonse.pl/[/URL] [URL]http://www.anonseogloszenia.pl/[/URL] [URL]http://www.adin.pl/[/URL] [URL]http://www.darmobranie.pl/[/URL] [URL]http://www.drobne.pl/[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl/"]http://www.dwukropek.pl[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/[/URL] [URL]http://e-rzaki.pl/adopcje[/URL] [URL]http://www.gieldaogloszen.pl/[/URL] [URL]http://www.hodowcy.com.pl/[/URL] [URL]http://www.integra24.pl/ogloszenia[/URL] [URL]http://www.kokosy.pl/[/URL] [URL="http://www.koty.pl/"]www.koty.pl[/URL] [URL]http://www.koty-ogloszenia.pl/[/URL] [URL]http://www.kupiepsa.pl/[/URL] [URL="http://www.mojpupil.pl/"]http://www.mojpupil.pl[/URL] [URL]http://www.najpewniej.pl/[/URL] [URL]http://www.nasipupile.pl/[/URL] [URL]http://www.neeon.pl/[/URL] [URL]http://www.ofertka.pl/[/URL] [URL]http://www.oglosze.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.tasdj.pl/[/URL] [URL]http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.infoweb.pl/"]http://www.ogloszenia.infoweb.pl[/URL] [URL]http://ogloszenia.wp.pl/[/URL] [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] [URL]http://olx.pl/[/URL] [URL]http://owi.pl//[/URL] [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] [URL]http://www.petworld.pl/[/URL] [URL]http://www.polskastrefa.eu/[/URL] [URL]http://www.psy.elk.pl/ogloszenia/[/URL] [URL="http://sellit.pl/"]http://sellit.pl[/URL] [URL]http://www.sprzedasz.pl/[/URL] [URL]http://www.stetinum.pl/[/URL] [URL]http://www.tablica.com/[/URL] [URL]http://www.tusprzedaj.pl/[/URL] [URL]http://zwierzeta.hiperogloszenia.pl/[/URL]
  11. [quote name='Cudak']Miejmy nadzieję, że osoba, która będzie Eskę odwiedzać ma doświadczenie i zauważy, jak będzie coś nie tak.[/QUOTE] Na pewno, facet zna ją od tych 2 lat i ludzie którzy byli opiekunami Eski są jego nie doszłymi teściami... Także na dobrym życiu Eski bardzo mu zależy..
  12. Wiem że przyszła tutaj prosić o pomoc, ale Eskę będzie odwiedzać mój znajomy, który po prostu nie pozwolił na to żeby Eska trafiła do schroniska, Nie ma żadnego doświadzczenia... Jak jest jakaś osoba która może robić wizyty poadopcyjne to nie ma problemu, przynajmniej ja go nie widzę...
  13. Fergilko mam takie legowisko po york'u, może Ci się przyda lub w schronie ? Bo leży i mi zawadza :)
  14. [quote name='ageralion']Dziewczyny ja nie wiem, moze zrzedze albo za bardzo dmucham na zimne ale byla bym spokojniejsza, gdyby pierwsze spotkanie rodziny z Mietkiem, nadzorowal i poprowadzil ktos z doswiadczeniem w tym temacie...[/QUOTE] Będzie Fergilka... a nie mam nic przeciwko przyjedzcie ciężarówka nawet w 100 osób :) :D
  15. No dobra :) niech Ci będzie Fergielko, to na kiedy się umawiamy ? Środa czy czwartek ? :D
  16. To musi być rodzeństwo... Bardzo podobne... Banerki ? :D Zaraz zrobię, tylko sobie posprzątam w pokoju :)
  17. [quote name='blacky764'][SIZE=4][COLOR=Red][B]Fergilko zmień temat :)[/B][/COLOR][/SIZE] ma DT, szuka pilnie DS ! :)[/QUOTE] ________________________________________
  18. [quote name='fergilka']Blacky skoro mama się interesuję Mieciem, pokaż jej może kilka fotek co? boje się, że się wkurzy i powie, że on za duży czy coś.[/QUOTE] Widziała fotki, sama chciała zobaczyć, wie jaki jest duż powiedziałam jej :) Znaczy poprawiłam się, nie martw się Fergilko obie czekamy na jego przyjazd :)
  19. [SIZE=4][COLOR=Red][B]Fergilko zmień temat :)[/B][/COLOR][/SIZE] ma DT, szuka pilnie DS ! :)
  20. Ja się nie znam na formalnościach u Was, ale dacie radę :) Moja mama się mnie zapytała przed chwilą : "Co co jutro go już przywiozą?" "Nie w środę albo później" "Żeby go jak najszybciej przywiozły" Juz się wczuwa :))
  21. Nie ma, nie ma Miecio jest mój na DT- tyle o niego walczyłam z mamą, że go nie oddam :D :D Za wszelkie wsparcie dziękuję, ale sądzę że maluch nie będzie "pochłaniać" tyle kasy :)
  22. [quote name='fergilka']Niedługo ogarnę rzeczy na bazarek (między innymi od cioteczki blacky:loveu:), mam tez dużo swoich fantów, bazarek będzie mega duży, więc myslę, żeby go podzielić, może na Mietkach i nowych tymczasowiczów u Greven :-) oczywiście jak się zgodzi. Zapisałam sobie już nr do psich fryzjerów, w jednym salonie dziewczyna robi taniej schroniskowe bidy, mam nadzieje, że będzie mieć termin. Trzeba szybko załatwić formalności, fryzjera, weta żeby Mietek te Święta spędził w domku a nie w boksie :-) Kocham Cie blacky:loveu:[/QUOTE] Mam nadzieję że Święta spędzi pod stołem, gdzie będę mu podrzucać szyneczki :D:D Fergilko my cioteczki się wszystkie kochamy :) No ale czuję się zaszczycona tym że obdarowałaś mnie swoją miłością :))
  23. O ludzie, przeczytam :D Zaraz, ale popadłam w wir emocji i latam ze ścierą po pokoju i staram się przystosować pokój dla Mietka, bo później nie będzie czasu :]
  24. Moja wszczyna kłótnie z psami rasy husky i owczarek niemiecki, ogólnie dużymi trauma zza krat :( Dlatego pytałam jaki on jest duży... Moja sunia ma 3 lata, ale nie lubi się bawić. Raczej się dogadają... nie powinno być problemu. Ale zapoznają się na dworze, żeby ona go w domu nie obszczekała. A no i mieszkam w bloku na 4 piętrze (z parterem)... Przyzwyczai się Miecio czy będę musiała go znosić ?
×
×
  • Create New...