[quote name='Pies Wolny']Jasne. Ale parę pytań nie zaszkodzi. A jak się Talib zapatruje na współprace z większymi kolesiami - wymagane udokumentowanie fotograficzne. Np. szybka realizacja wykopu ogólnobojowego w ogrodzie lub na łące. Wspólna pozoracja pola walki. A co sądzi Talib o zbliżającej się debacie wścieklizny z nosówką.
Po udzieleniu wyczerpującej odpowiedzi i uzyskaniu akceptacji pozostałych Talibów - przyjęcie do KLUBU TALIBA WSPANIAŁEGO się dopełni. II V-ce Prezesem , ds spraw Talibów charakternych jest Talib Tuptuś, tak więc Jego akceptacja jest także niezbędna. :evil_lol:[/QUOTE]
Ludziska wybaczcie ale nic z tego nie rozumiem :D Musicie mi wytłumaczyc o co chodzi ;D
Dolar jest wspaniały tylko mała z niego rykwa, wybrał sobie syna za swojego Pana i gdy podlatuje to tak sie cieszy jakby go nożami zabijali :D:D wyje i wyje ze szczęscia :D
Z Szamanem i Lizem też super, choć przed Szamanem ma respekt, śpi u córki w łóżku :D
Wiecznie prosi żeby go na rekach nosić hi hi....
dziś pierwszy raz nad jeziorem na działce ale kąpać sie nie lubi, pociecha niesamowita ale swój charakterek ma i rzadzić sobą nie da :D
[CENTER] [/CENTER]
[CENTER] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8762/dsc08078cs.jpg[/IMG] [/CENTER]