Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Znalazłam watek przypadkiem,wiec tak trzeba wziąśc sie za ogłoszenia,rozesłać watek innym dogomaniakom w sporej ilości aby wiele osób sie o nim dowiedziało,piesek jest sliczny i mysle ze domek napewno znajdzie , co jeszcze moze poszukac płatnego domku tymczasowego ??? w końcu sa takie i zbierac deklaracje??potrzebny bannerek, kontakt do ogloszeń
  2. Ten szczyl przypomina mi Amelke,może dajmy mu jakies ładne imię? Może Kajtuś??? bo tak jakos mi przypasowało, albo Kirysek, Łatuś,Miś, a moze po moim zmarłym niedawno szczurku Zefirek???
  3. Podrzucam kochaną Rudą,ja musze znowu podrukowac i porozwieszać! Zapraszam wszystkich na bazarek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/189221-Cudowne-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-cos-dla-Ka%C5%BCdego!-Wszystko-maj%C4%85cy-bazarek-na-sterylke-do-31.07[/url]
  4. biedactwo,kochany zabieram jego banerek!
  5. Hej Witulku kochany, dlaczego nikt nie chce takiego michulka kochanego??
  6. piekny z niego psiak i oby przyszły dom odpowiedzialny
  7. Ciesze sie ze Nefra bedzie miała DT to dla niej szansa,piekny i napewno fajny psiak z niej jest
  8. To na 100% terier,ładny i zadbany napewno ma własciciela który sie o niego martwi! wyglada jak walijski
  9. Ziejku do góry chłopcze :D
  10. Toficzku super,naprawdę i ja sie ciesze żę trafiłes do tak wspaniałego domu! Zasłużyłeś sobie na to! a państwu należy pogratulować!
  11. Ja strasznie sie ciesze ze Falco wraca do siebie no i ze jest szansa ze bedzie miał dom, wspaniały pies tyle przeszedł!
  12. I co u Laluni? sledzę jej losy,czy dom wypalił??
  13. Oj mój ty Rudzielcu kochany leć w góre
  14. robiłam gordonowi cafeanimal ale nie był podany wiek na oko dałam mu 2lata [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Gordon,17757[/url]
  15. [LIST] [*]Gordon to piekny pies,wy6starcza ogloszenia, napewno ktos go wypatrzy [/LIST]
  16. Fotki z działki :D [img]http://img571.imageshack.us/img571/298/dsc08229g.jpg[/img] [img]http://img822.imageshack.us/img822/4083/dsc08250.jpg[/img] [img]http://img249.imageshack.us/img249/586/dsc08254o.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/9043/dsc08277c.jpg[/img] [img]http://img686.imageshack.us/img686/2584/dsc08289.jpg[/img] [img]http://img401.imageshack.us/img401/8639/dsc08299i.jpg[/img] [img]http://img638.imageshack.us/img638/4391/dsc08301.jpg[/img] [img]http://img17.imageshack.us/img17/1760/dsc08303t.jpg[/img]
  17. podrzucam i ciesze sie ze jest troche dobrych wieści!
  18. obydwie sunie sa sliczne ! po pierwsze kontakt do ogłoszeń bo to wazne! sunie sa naprawde fajne,powinny znaleźc swoje domki :D trzeba je mocno oglaszać!
  19. super! zmień tytuł watku
  20. cudna jest,zawołajcie dziewczyny od benków, wrzucilam ja na nk tylko telefonu nie mam
  21. Kremcie wrzuciłam na nk
×
×
  • Create New...