Pies nr 1- Zenta, tak jak wczesniej pisano suczka Pani S [ ma 3 lata, do ludzi jest ok, nie za bardzo nadaje sie do innych psów- tzn. kiedys doszlo do jakiegos spiecia z innym psem stad Pani S powiedziala, ze Zenta nie za bardzo sie nadaje do innych jednak nie jest to w 100 %- byc moze z innym psem by się dogadała. ]
Pies nr 2- samiec ONka- z tego co wiem nie ma go już w Dobrocinie-odebrał go i 2 inne psy, ktore pojawiły się z nim wlasciciel.