Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Proszę Nadia więzien Putina KT
  2. Rządowa emerytura /za samo zameldowanie na terenie NL/ jest w wieku 67 i 3 miesiące za pracę z biur pracy coś trochę póżniej i kolejna emerytura z kontraktu bezpośrednio z firmą 68 lat. Niewiele tego będzie ale zawsze coś .Będę miał emeryturę z trzech żródeł i w różnym wieku Jeśli w Polsce nadal będzie obowiązywał wiek emerytalny 65 lat to raczej wrócimy i będziemy w Polsce czekać na holenderską emeryturę .
  3. I ja życzę spokojnej nocy, za tydzień o tej porze już będziemy w Polsce ,ale tylko na 10 dni .Wyjazdy do Polski cieszą , powroty niestety nie .Aby do emerytury .
  4. A ja poproszę rozliczenie i nr konta
×
×
  • Create New...