Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Za to lajki ciągle Znowu się skończyły.
  2. Wpadam na kolacyjkę a tu takie smakołyki a zapomniałbym , pierwszy
  3. No właśnie Nikt mi o północy nie opowiada bajek , nie spiewa kołysanek i nikt nie serwuje pysznego jedzonka , nie wiem dlaczego.
  4. A ja miałem tylko jednego lajka, jakoś tak oszczędnie przydzielają .
  5. Czyli jednak trzeba będzie spróbować
  6. OOO czyli jednak gryczana , które smaczniejsze z ryżem czy kaszą gryczną. Ale mi smaka narobiliście , ja chcę gołąbki .
  7. Gołąbeczki mniam , ale by się zjadło . A robicie z kaszą gryczaną? My robimy tradycyjne ale nieraz czytam ,że te z kaszą gryczaną i mięsem też są pyszne, kto jadł?
  8. I zaglądam co dzisiaj na obiad Jota 67 na wyjeżdzie ma czas na gotowanie co nam dzisiaj zaserwujesz?
  9. Myslałem ,ze będę pierwszy a tu Radek mnie zaskoczył.
  10. Z prądem woda i leżysz jak kłoda .
  11. Dlatego chyba jeśli chodzi o lato wolę Holandię ale jesień i zima to lepiej w Polsce.
  12. Super jedzonko Zagłodzić nas chciałaś , no ładnie A czy chociaż woda z prądem?
  13. Na upały lekki obiad , co serwujecie dzisiaj? Może na deser kawa mrożona.
  14. A u nas chłodniej ale bardziej deszczowo ponoć upały już nie wrócą , i dobrze bo zwierzaki biedne są , krótkie spacery.
×
×
  • Create New...