O ja dzisiaj to chyba piąty, a bób u nas wszyscy jedzą z masełkiem i podsmazoną bułką tartą jak fasolka szparagowa , nie znałem nikogo kto by inaczej robił,A tu się dowiaduję ,że są inne sposoby. TO Tak jak z faworkami, my robimy normalne a wszyscy nasi znajomi pochodzący z innego regionu kraju robią faworki na drożdzach .