Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Będziemy patrzeć na super potrawy i podjadać kępki trawy.
  2. Ja też chcę gołabki Lajków jak zwykle brak.
  3. Chciałbym być jutro pierwszy ale chyba mnie ta herbatka zmogła i idę spać .Dobranoc
  4. Wow i kolacja i bajeczka . Ale by się zjadło kanapeczkę z rzodkiewką i szczypiorkiem , mniam mniam i kakao do tego.
  5. Lajki wyszły, pyszny koktajl czy jest tam coś przemycone ?
  6. Na dobranoc opowiem Wam bajkę , to nie kot palił fajkę. To Marysia tu zawitała , i wszystkich nas omotała.
  7. No tak , pewno wskakuje komuś innemu do kawy
  8. Specjalnie dodałaś ,to zamiast bajeczki Bach Marysię do kawusi nie będą marudzić
  9. U nas też zimno A tu ani gorącej kawki ani herbatki , pomyliłem bazarki?
  10. Z jednej strony mam dziewczynę z drugiej chłopaka a zona donosi mleczko z miodem Zwierzaki szczęśliwe
×
×
  • Create New...