Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11815
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Jak tu ciągnąć w górę jak żołądek przysechł do kręgosłupa, nie ma kolacji nie ma siły
  2. Za to lajki ciągle Znowu się skończyły.
  3. Wpadam na kolacyjkę a tu takie smakołyki a zapomniałbym , pierwszy
  4. No właśnie Nikt mi o północy nie opowiada bajek , nie spiewa kołysanek i nikt nie serwuje pysznego jedzonka , nie wiem dlaczego.
  5. A ja miałem tylko jednego lajka, jakoś tak oszczędnie przydzielają .
  6. Czyli jednak trzeba będzie spróbować
  7. OOO czyli jednak gryczana , które smaczniejsze z ryżem czy kaszą gryczną. Ale mi smaka narobiliście , ja chcę gołąbki .
  8. Gołąbeczki mniam , ale by się zjadło . A robicie z kaszą gryczaną? My robimy tradycyjne ale nieraz czytam ,że te z kaszą gryczaną i mięsem też są pyszne, kto jadł?
  9. I zaglądam co dzisiaj na obiad Jota 67 na wyjeżdzie ma czas na gotowanie co nam dzisiaj zaserwujesz?
  10. Myslałem ,ze będę pierwszy a tu Radek mnie zaskoczył.
  11. Z prądem woda i leżysz jak kłoda .
  12. Dlatego chyba jeśli chodzi o lato wolę Holandię ale jesień i zima to lepiej w Polsce.
  13. Super jedzonko Zagłodzić nas chciałaś , no ładnie A czy chociaż woda z prądem?
  14. Na upały lekki obiad , co serwujecie dzisiaj? Może na deser kawa mrożona.
  15. A u nas chłodniej ale bardziej deszczowo ponoć upały już nie wrócą , i dobrze bo zwierzaki biedne są , krótkie spacery.
×
×
  • Create New...