Cześć dziewczyny,Daria gdzieś czytałam że Ciebie też ktoś zaraził i przyszłam zdrówka życzyć;)
Ja też sie źle czuje a już prawie zdrowa byłam...chyba ide dalej nyny...
Mój też ciekawy,ale mu mówie że to moja jedyna prywatność od niego więc ma sie trzymać z daleka...ale zawsze mu coś poopowiadam z życia dogo,to musi mu wystarczyc:)
To teraz wszystkie,mnie sie wróciło...zdrówka dla wszystkich zarażonych;)
Ale u Was jeszcze jesiennie,u nas szaro buro...
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-T9QWejTh6DQ/TrVw5uQqGTI/AAAAAAAAJJc/lHejLnaLVH0/s640/IMG_9763.jpg[/url]
śliczne:)
[quote name='Pegaza']Paula no juz juz..ja Cie tez psytule..: Glaszcze:
przecie tez Cie ajlowiu..: Iloveyou:
ino zes teraz chora to trzymie Cie na dystans;)
:evil_lol:[/QUOTE]
Aaaaaaaaa no trza było tak od razu:multi:no to już sie otwieram:evil_lol:
No to współczuje...masakra...
Ja miałam na blokach sąsiada który walił czymś po kaloryferach w nocy...sprowadzał kumpli potem sie bili,krew na klatce a jak policja przyjeżdżała to rzucił im śmieci na auto...długa historia co on wyprawiał...
A co sie sąsiadce stało?
Wywiadówke przeżyłam:multi:
Ramona ja też Ci chętnie wypożycze jedną,one potrzebują wakacji od siebie i sie zastanawiam gdzie by tu je wyrzucić:razz:
I cześć dziewczyny;)
[quote name='Chiquita&DeeDee']To ja się wpraszam na spaghetti :D
Szkoła... jak dobrze, że ja mam tylko 3 psiaki;)[/QUOTE]
Ja nie wiem czy Cie Daria puści bo ja rozsiewam śmiertelne bakterie:diabloti:
Jeee ile zdjęć znowu:)
[URL]http://i1127.photobucket.com/albums/l621/chiquitadeedee/DSC01203.jpg[/URL]
wszędzie dobrze ale w domu najlepiej;)
A tak dla odmiany pooglądałabym Twoje nogi:eviltong:
Daria ja już też moge tylko patrzeć...od 14 lat:placz:
A nie wiedziałam że to sie tak nazywa ta ciapowata kapusta...a i była z żeberkami,tylko ja jej nie daje do ziemniaków tylko tak jak kapusta:eviltong:a dziś spagetti bo mam lenia a to bez roboty...
A dziś zebranie w szkole:placz:buuuu