Cześć Wam;)ja też miałam całą lekture do poczytania,ale przynajmniej nikt sie u Was nie nudzi;)
A co do zakupów,to obróżki czy szelki kupuje jak są zniszczone albo coś mi bardzo wpadnie w oko,ale uwielbiam legowiska i zabawki,zabawki najbardziej bo moje małpiątka cieszą sie jak dzieci:loveu:i przeważnie jest wojna o jedną...ale ich radocha bezcenna:loveu: