Czarek jest mistrzem,moge potwierdzić:D
Jak Lusia już w domciu?
A Wam tak dobrze idzie trzymanie kciuków to trzymajcie też za Dżordża,małego kiciusia który jest na tymczasie u Renaty,bidulek sie bardzo rozchorował:(
Jakie śliczne zdjęcia:loveu:wszystkie kruszynki przeurocze:loveu:
Jeee ja też chciałam kiedyś tatuaż,...teraz też bym chciała ale moja siła wyższa nie pozwoliłaby mi w życiu:shake:
A może sie jakimś pochwalisz:loveu:
[quote name='dysia-u']hej Daria , a skąd u ciebie taki coolski baner????[/QUOTE]
[quote name='Pegaza']Fajny mam nowy swiateczny dizajn nie:cool1:
cora mi zrobila:cool1:[/QUOTE]
A jakie Wy jesteście nowoczesne hihi co za teksty, sie uśmiałam
Cześć dziewczyny,Ula salonik mega (mówiąc po nowoczesnemu żeby tu do Was pasować)serio jestem pod wrażeniem,zazdroszcze!!!
Cześć dziewczyny;)
Święta święta a ja jeszcze nic nie posprzątałam,moje okna aż sie proszą o umycie,już chyba psiurki nic nie widzą przez nie...i prezentów niemam wszystkich...
O matko...:(Deer strasznie mi przykro,nawet niewiem co powiedzieć.......jesteście wspaniałymi opiekunami,tyle zrobiliście dla Niuni,brakuje Takich ludzi jak Wy,trzymajcie sie...
Kochana,dzielna Niunia
[*]
Bardzo sie ciesze;)
Mamy laptopa w szpitalu ale niemam jakoś weny do tego...ale potem mam przynajmniej w domu chwile wytchnienia przy kawce sobie poczytam co sie tutaj dzieje:D
Cześć dziewczyny;)
niepodobna chyba ani do Livki ani do Pipi:)ale tak samo śliczna:)
no to dziewuchy nagadajcie tu żebym miała lekture na zaś jak wpadne;)
Cześć dziewczynki,przyszłam sie szybciutko przywitać;)
Jejku ale nóg z łóżka mój mężuś nie dałby uciąć,prędzej ja bym nogi straciła....chyba Ci go oddam na to wychowanie;)
Jejku aż zazdroszcze Twoim psiakom:loveu:mają cudownych właścicieli;)
Nie znam sie na tych chorobach,ja mojej Pauli ogrzewałam nogi,a potem dowiedziałam sie że nie wolno,póki co zaczynam sie uczyć reumatologi...
Kochana jak sie rozmnożysz raz to luzik ale po dwóch razach odechce Ci sie ćwiczeń:D
Żartuje moje dziewczyny są najlepsze na świecie:loveu: ale trzeciego rozmnożenia nie zniosłabym...:shake:
A Mikołajki super:loveu: