Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. No masz babo placek! Tylko jeszcze tego brak :mad:!!
  2. [quote name='beka']i niestety bezdomna...[/QUOTE] Miejmy nadzieję, ze niedługo...
  3. Madziu normalnie :crazyeye:, takie stado ogarnąć :Rose:!!! Jak wpłynie kasa z bazarku, który zakończyłam, to końcówkę, choć wcześniej nie planowaną prześlę na szczeniory.
  4. Dobrze, ze u Agdanka widać jakąkolwiek poprawę, mam nadzieje, ze będzie już tylko lepiej :p! Czy któraś z cioteczek zdecydowała się poprowadzić bazarek dla psiaka, bo mogę dorzucić jakis fant :cool3:?
  5. Pomagam dźwigać brzemię :evil_lol:, ale takie słodkie i kudłate to sama przyjemność :lol:
  6. Oby wizyta odbyła sie jak najszybciej,....ale najważniejsze by domek okazał się tym jedynym...:razz:
  7. Czy wpłynęła kasa od Asior na konto psiaków?
  8. Hmm, a co z domkiem, który wcześnie chciał Bibi (lepiej brzmi niż Biba :evil_lol:), już coś nabyli :cool3:?
  9. Śliczny osiołek :evil_lol:
  10. Trzymamy kciuki za wspólne dogadanie się i potem tylko miłość :loveu:!!
  11. Tak, Kawa to ślicznota, czemu się nie podoba :niewiem:?
  12. Ja ewentualnie mogę coś tam dorzucić na karmę lub cokolwiek niezbędnego obecnie dal szczeniorów.
  13. Miejmy nadzieje, ze to przejściowe....
  14. [quote name='jadwiga']czy mogę jeszcze raz prosić o nr konta na pw,gdzieś posiałam,a chciałam cvhoć jednorazowo pomóc...[/QUOTE] Kochana cioteczko to do Owieczki trzeba lub do Agnieszki24 :p, dziękujemy bardzo!!!!:loveu::loveu::loveu:
  15. Zaglądamy do Tary rozrabiaki...
  16. Cioteczki zajrzycie tu, bardzo potrzebna realna pomoc: [url]http://www.dogomania.pl/threads/188675-Znalezione-szczeniaki-Krak%C3%B3w-okolice[/url]
  17. Na razie zapisuję, muszę poczytać, ale nie teraz...
  18. Cos ucichło na wątku... Jak tam sytuacja psiaków?
  19. Ja myślę, ze ona jest coraz bardziej cywilizowana, więc mniej będzie obaw o jej aklimatyzację w nowym domku, skoro robi takie postępy. Moze to zasiedzenie wyjdzie nam wszystkim na dobre?
  20. Wszędzie pełno kotów, psów wałęsających się, porzucanych... Ludzie czasami myślę nie mają za grosz wyobraźni, chociaż wyobraźni, o więcej juz bym nie prosiła....
  21. Zawsze to jakiś znak, ze ktoś przegląda jednak te ogłoszenia :roll:, bo o Abbunię jakoś nikt nie pyta, a to taki śliczny mikrusek :p
×
×
  • Create New...