Madziu normalnie :crazyeye:, takie stado ogarnąć :Rose:!!!
Jak wpłynie kasa z bazarku, który zakończyłam, to końcówkę, choć wcześniej nie planowaną prześlę na szczeniory.
Dobrze, ze u Agdanka widać jakąkolwiek poprawę, mam nadzieje, ze będzie już tylko lepiej :p!
Czy któraś z cioteczek zdecydowała się poprowadzić bazarek dla psiaka, bo mogę dorzucić jakis fant :cool3:?
[quote name='jadwiga']czy mogę jeszcze raz prosić o nr konta na pw,gdzieś posiałam,a chciałam cvhoć jednorazowo pomóc...[/QUOTE]
Kochana cioteczko to do Owieczki trzeba lub do Agnieszki24 :p, dziękujemy bardzo!!!!:loveu::loveu::loveu:
Ja myślę, ze ona jest coraz bardziej cywilizowana, więc mniej będzie obaw o jej aklimatyzację w nowym domku, skoro robi takie postępy. Moze to zasiedzenie wyjdzie nam wszystkim na dobre?
Wszędzie pełno kotów, psów wałęsających się, porzucanych...
Ludzie czasami myślę nie mają za grosz wyobraźni, chociaż wyobraźni, o więcej juz bym nie prosiła....